Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Błędy, drobne niedociągnięcia a czasem nawet pomysłów kilka 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2010, o 13:44
Posty: 24
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Błędy, drobne niedociągnięcia a czasem nawet pomysłów kilka
1. Nie może i nie powinno być tak, że potworki atakują gracza tuż po respawnie. Musi być jakiś czas np. 2-5 sekund na zorientowanie się moba w sytuacji gdzie jest i co tu robi. A gracz w tym czasie może się odsunąć jeśli nie czuje ochoty do walki, lub nie ma na nią siły.

2. Okno logowania – dobrze by było żeby pole Login miało już na starcie ustawiony fokus.

3. Nie wiem czy błąd już został naprawiony, bo dawno go nie widziałem, ale kiedyś często był problem z wyjściem z karczmy nad urwiskiem. Nie działało okienko do wyjścia i trzeba było robić relog. Widzę, że temat był już poruszany, więc może i usterka została naprawiona.

4. Moim zdaniem relog nie powinien anulować zlecenia. Nie widzę żadnego powodu żeby tak było, a niestety tak jest. Czasem czynniki zewnętrzne taki jak na przykład w punkcie 3 zmuszają do relogu i przepada zlecenie, na które tyle się czekało i znów trzeba czekać dodatkowe 15 minut.

5. Kwestia z przeskakiwaniem aktywnego czatu w momencie ładowania walki. Podejrzewam że temat musiał być wałkowany, ale osobiście uważam, że nie ma większego błędu w grze. Nic tak nie wkurza graczy, jak kończenie zdania w polu walk, podczas gdy pisało się go na kanale ogólnym czatu.

6. Opisy umiejętności – Pojęcia nie mam od czego zależna jest siła „Uderzenia” druida. Że od broni to widać, ale można by dorobić w opisie co na to wpływa.

7. Może i nie błąd, a celowe zagranie, ale chciałby zrozumieć dlaczego nie mogę zaatakować podczas odpoczynku. Muszę przerwać odpoczynek i dopiero wtedy nacisnąć dwa skrzyżowane mieczyki oznaczające walkę. Brakuje mi w tym konsekwencji, bo ruch można wykonać nie przerywając bumelowania.

8. Simon – NPC przy mieście w dalszym ciągu ma stary model zagadywania.

_________________
ZłyLas - S1 Rycerz
Geldar - S1 - (VD 27) - turniejowy
Pablous - S1- (Barb 19) - turniejowy


2 Sty 2011, o 12:23
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2010, o 14:42
Posty: 557
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Post Re: Błędy, drobne niedociągnięcia a czasem nawet pomysłów ki
tak z 7 się zgodzę. Przecież żeby zaatakować trzeba się ruszyć. Chyba że stoimy już "na", ale tylko w tym przypadku. Poza tym, czy nie dałoby rady wyłączać odp automatycznie po zaatakowaniu ? Jedno kliknięcie mniej a cieszy :D

_________________
JagleVooDoo 77lvl
JagleŁuk 44lvl - only PvP
JagleDrut 65lvl - nadchodząca nadzieja


practitioner - Krav Maga - cały czas rosnę


2 Sty 2011, o 16:57
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Błędy, drobne niedociągnięcia a czasem nawet pomysłów ki
Tutaj są zebrane błędy w umiejętnościach.

1. Wg mnie tak jak jest, jest ok.

2. Email, hasło, "zapamiętaj mnie". Nie dość, że fokus to automatycznie cię zaloguje po kliknięciu Graj.

4. Mam takie samo zdanie.

5. W momencie wczytywania walki gra powinna przestać pobierać dane z klawiatury, a odblokować dopiero po załadowaniu.
Dotyczy tylko czatu bocznego!

7. W sumie racja. Zablokowanie ruchu w czasie odpoczynku lub odblokowanie ataku w czasie odpoczynku.

8. Tak samo np. Murrag. Nie widzę w tym większego problemu.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


2 Sty 2011, o 20:28
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Błędy, drobne niedociągnięcia a czasem nawet pomysłów ki
Z 4,5,7 się również zgadzam, 6 - to jest opisane (a i proszę, zmieńcie to "Latające koalno").

Z kolei Simon i Murrag mnie cieszą. Uwielbiam ten stary model zagadywania, wg mnie dużo lepszy od nowego ;)

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


3 Sty 2011, o 01:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 266 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron