Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 83  Następna
 W PLANACH - materiały i komentarze 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
robisiu napisał(a):
Witam
Widzę, że dużo wagi szefostwo przywiązuje do odpowiedniego balansu profesji.
Ostatnie posty o profesji sheeda pokazują, że jest z tym jakiś problem.
Oczywiście problem nie dotyczy tylko i wyłącznie sheeda, profesja voodo również zaczyna schodzić lekko na dalszy plan. Drużyny wolą wziąć łucznika jako buffera niż przeznaczonego do tego voodo ( to wciąż efekt wprowadzenia dymków - drastyczne osłabienie tej profesji :) ).
Śledząc zmiany w grze można zaobserwować, iż problem ten został zauważony przez twórców ( zmiany w % dymków), jednakże wciąż zmiany te wydają się zbyt słabe.

Myślę, iż nie byłoby takiego dużego problemu gdyby nie profesja DRUIDA, która w sposób drastyczny odstaje od wszystkich pozostałych profesji. Kilka przykładów:
1. Bajki o trudnym expieniu tej profesji :) - druid powyżej 30 lev bije bez większych problemów niedźwiedzie, bosy i tam expi, a pozostałe profesje magiczne mogą sobie tylko o tym pomarzyć. Do 30 lev rozwija się identycznie jak np. voodo.
2. Nie ma takich problemów o których pisał wcześniej sheed z znalezieniem miejsca w drużynie.
3. Expienie zwierzaka jest dużo prostsze i tańsze, ponieważ tak często nie ginie - jest leczony.
4. PVP
5. Epik dający wyssanie many - jedynie brak many był w stanie osłabić druida, tak wiec dostał wyssanie:)

PYTANIE:

CZY PLANOWANE SĄ JAKIEŚ DZIAŁANIA OSŁABIAJĄCE TĄ PROFESJĘ I JAKIE?

Całkowicie zdaję sobie sprawę, iż osłabienie tej profesji może drastycznie osłabić siłę ataku całych drużyn i uniemożliwić ataki na nowe bosy. Proponuję wiec następującą zmianę w umiejętności korzenie:

Wszystko zostaje bez zmian z drobnym wyjątkiem - korzenie nie zadają żadnych obrażeń - zwykły buff jak otępienie.

Zalety :

1. Siła drużyny pozostaje praktycznie bez zmian.
2. Znacznie druida w drużynie wciąż niezbędne.
3. Osłabienie profesji - rzeczywiste utrudnione expienie.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Może osłabimy twoją profesję co? - nie gram druidem
Druida już za bardzo osłabiano i sądzę że podklasy i nowe przedmioty powinny znów
zrobić tę postać silniejszą-jeszcze bym coś napisał ale zapomniałem co :D

_________________
_______
Image
Image


4 Cze 2012, o 06:05
Profil WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Maj 2012, o 17:43
Posty: 54
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
seba11pl napisał(a):
Kolejne osłabienie druida LOL ---- ulepszcie sheda i inne profki, a nie oslabiajcie jedną cały czas - jeszcze wam nie wystarcza zbroja Piniari(Set) LOL

- brak dmg u korzeni WTF? To mamy bić tylko oskami(LOL) i uderzeniem - widzę że nie umiesz wygrać w PVP z druidem
-utrudnienie expa - LOL , gram z bratem równolegle i cudem dla mnie 43 lv druid(ja) było znalezienie ekipy na HH dz - mój brat 39 lvl znalazł ja na początku, a na dodatek kiedy ja wbijalem 44 lvl to mój brat wbił 43 rycem, a nie ubilismy tylko DZ i 2 grupek Zgrzytów, a ekipa z moim bratem tylko Dz



Tak widziałem walkew druida w PvP 60 druid vs 80 czy 90 ryc , praktycznie bez korzeni , ryc nie jest w stanie zabić w 1 rundzie druida który ma dobra obronę i wtopienie , a cały czas się leczy i jakieś obrażenia zadaje :)

Moze nie umiesz expic :) druid jest non stop potrzebny na bosy , ile razy nie poszedłem na bossa bo nie było druida :( Ile razy na globalu są ogłoszenia druid wjazd na DZ za darmo :) Jeszcze nie widziałem żeby ktoś pisał sheed na dz wjazd za darmo.

_________________
Sheed 80 lvl s3
Druid 44 lvls3
RYC 75 s 5
MO 64 s5
brb 53 ON s5


4 Cze 2012, o 08:11
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Cytuj:
obecnie pety gildijne expi się bardzo wolno, w najlepszym przypadku ( z kontem premium III) jestem wstanie nabić zwierzakowi na najbardziej expodajnych mobkach - granitowych golemach - 80k expa na godzine, a nabicie lvla zwierzakowi na 60 lvl zajmuje 18 godzin lub dłużej.


Nie planujemy. Pety muszą być bardzo trudne do expienia. W przeciwnym wypadku za chwilę zaczną latać pety mutanty :)

Cytuj:
Czy bedzie nam kiedys udostepniona tabelka expa jaki potrzebuje epik

Musicie oszacować samemu :)

Cytuj:
Mam takie pytanko, czy jako ze w 4 klatce jest wolny slot ale nie ma zadnych petow, czy istniałaby szansa przeniesienia tego 1 slota na 3 klatke? czyli zamkniecie 4 klatki i zwiekszenie z 4 do 5 miejsc w trzeciej

Za chwilę wezmę sięza gildie i możliwe, że podziałamy też coś z klatkami.

Druid
Tak zamierzamy dalej go balansować.

Cytuj:
Mam pytanko odnośnie Eq. Jeśli mamy zapełniony plecak na bossie lub na czempie to się nie zmieści rar/set?

Przedmiot nie wskoczy do eq. Jeżeli w drużynie jest jeszcze ktoś inny to jest szansa, że dostanie on rara zamiast nas. Jeżeli jednak idziemy sami to przedmiot przepadnie.


4 Cze 2012, o 11:26
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 18:41
Posty: 109
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Planowane jest zwiększenie szansy na drop z wendigo, a także likwidacja " tanka" na wszystkich mapach?

_________________
Druid/Barbarian
Są epiki, jest zabawa.


4 Cze 2012, o 14:31
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2011, o 18:08
Posty: 145
Miejscowość: Wojnicz
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 49 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Czy psychorary trzeba ładować? Jeśli tak to ile?
Na jakie lvl będzie dalsza część alaril?
I czy mógłbyś podesłać jakiś ss? :D

_________________
Sypię piaskiem, okazjonalnie wystrzelę coś z łuku.


4 Cze 2012, o 16:24
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Psychorary trzeba ładować-koszt 7 esencji+manamer.


4 Cze 2012, o 16:32
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 19 Kwi 2012, o 19:20
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
A jakby tak dodać możliwość dokupienia nowych "strategi walki" za plate oczywiście:)?


4 Cze 2012, o 21:25
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 15 Sty 2012, o 17:29
Posty: 166
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
jest taka mozliwosc za konta premium


5 Cze 2012, o 01:35
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Lut 2012, o 18:14
Posty: 62
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Ale druida chcecie osłabić czy ulepszyć? Były dwie propozycje


5 Cze 2012, o 05:53
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2012, o 13:34
Posty: 58
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
nie no bez jaj, jakis noob napisal aby korzenie nie zadawaly obrazen bo sam gra fizolem i przegrywa bo grac nie potrafi, i teraz administracja chce jeszcze bardziej balansowac druida, okaze sie ze druid bedzie najslabsza postacia, tylko tyle mocna ze bedzie mial korzenie, nie dosc ze ciezko expi sie druidem do 30 lvl , to teraz wogle druid bedzie gorszy od luka, ktory zadaje marne obrazenia i wszelkie jego ataki zjadaja sporo kondy i many.
w takim przypadku nawet podklasy tego nie zakryja, nie ma co sie ludzic, czas przejsc na ...


5 Cze 2012, o 15:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 83  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron