Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Pety [X] 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Mar 2012, o 20:27
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Pety
Pomysł ok latałbym sobie z takim lempu albo trolem, panowie i solowałbym modliszke i to tańszym kosztem niż pet gildyjny.Mnie tam się podoba.Szkoda że low i mid lvl'e mające małe pojęcie o grze poświecają tyle czasu by wymyśleć jak sobie ułatwić gre ,a nie podexpic i nuczyć się gry.
Pomyślcie zanim cos wymyślicie i napiszecie.
Ok exp samotnie jest monotonny ale każdy przez to musiał przejść.
Pety są wystarczające a jak kogoś nie stać na gildyjnego to niech porobi se miesek lub wieze i zarobi se tą plate.
I tak macie duzo łatwiej niz my na początku lepsze expowiska,mniejsza cena (czasami 10-krotnie albo i wiecej) rarów + jeszcze sety od low lvl'u, ale i tak dalej jest wam za ciężko.


6 Cze 2012, o 16:33
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2012, o 09:52
Posty: 31
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: Pety
czemu wy odrazu dajecie komus najlepszego peta typu niedzwiedz ?... ja nie mowie ze to chodzi o najlepsze :] ale mozna np pajaki szkielety komary i tak dalej a nie odrazu misie :]



@up

i ja to uznaje ze tekst leci do mnie :] gram w ta gre od roku ponad (z przerwami) ;) i jakos mnie nie nudzi ale wiem i widze ile ludzi/dzieciakow malych to nudzi a tu nie chodzi tylko o to by bylo trudno i wgl ale pomyslcie o innych nie tylko osobie bo wam bylo trudno... zycie... :)


6 Cze 2012, o 16:50
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Sty 2012, o 09:41
Posty: 14
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Pety
a co jak ja mam 5 gwiazdek z modliszki fyo i gmo mogę je mieć za peta?
jak dla mnie bez sęsu

_________________
vd 100lv online ave expected s3


6 Cze 2012, o 19:30
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Maj 2012, o 17:43
Posty: 54
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Post Re: Pety
ogarnijcie się , były by to wybrane moby , tak aby wszystko pasowało :)


ogranicz powiększanie czcionki i pamiętaj, że kolor zielony jest zarezerwowany dla moderatorów - ironka

_________________
Sheed 80 lvl s3
Druid 44 lvls3
RYC 75 s 5
MO 64 s5
brb 53 ON s5


7 Cze 2012, o 08:00
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Lip 2011, o 18:08
Posty: 291
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Post Re: Pety
Ograniczenie mobów, które można oswoić, oraz określony pet musiałby mieć np 10-15 lvli mniej niż gracz, w końcu pet jest ułatwieniem w grze, a nie ma zastąpić gracza. Pewnie dużo roboty, ale gra by była znacznie ciekawsza. Wolałbym, żeby wykonywanie questów było też ogranicznikiem tego jakiego peta można schwytać. Przy okazji zastąpiłoby to psy, które jak na moje dla druida bez gildii (są tacy) są do dupy, lub dla graczy dla których nie ma miejsca w klatkach (to też jest chore, każdy się dokłada do budowy gildii, a 6 miejsc w 3-ciej klatce jest śmieszne). Jestem za pomysłem, aczkolwiek wątpię, że nawet po zaakceptowaniu zostanie wprowadzone.

_________________
BloodlineMage s2 86 mo OFF
UndeadMage s4 121 mo OFF
UndeadPonyH Ostlor 123 łucznik
Undi EU 62 druid OFF
Undiii Ostlor 40 Ryc


7 Cze 2012, o 11:17
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Maj 2012, o 13:00
Posty: 55
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Pety
jestem absolutnieee zaaaa!!! tylko ,że by zrobił tak, żeby oswojenie zależało też od peta :P oczywieście moim zdaniem też nie działało by to na bossy itp


7 Cze 2012, o 19:04
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Maj 2012, o 19:44
Posty: 9
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Pety
Pomysł ogolnie dobry ale ważne żeby po oswojeniu pet był o te kilka-kilkanaście lvl slabszy aby pety nie zaczeły zastępować graczy .

_________________
Barba s2


7 Cze 2012, o 19:57
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Sty 2012, o 20:27
Posty: 85
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: Pety
nie ma co się oszukiwać, taki pet chyba nie mógłby być oswojony za darmo, gdyż administracji byłoby to nie na "portfel", pomyślałeś nad tym aby dodatkowy pet był objęty jakąś opłatą?


7 Cze 2012, o 21:54
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2011, o 18:08
Posty: 145
Miejscowość: Wojnicz
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 49 razy
Post Re: Pety
Jeśli pet nie zdobywał expa to byłoby to całkiem spoko.
Tylko żeby mobki z nowej krainy się nie liczyły :lol:

_________________
Sypię piaskiem, okazjonalnie wystrzelę coś z łuku.


7 Cze 2012, o 23:41
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Post Re: Pety
wiecie można by tez było dostawać peta do wyexpienia który by zaczynał taką samą drogę jak pety które istnieją i np taki misio by nie miał max hp od razu lecz 900 i tak samo ograniczony dmg, oczywiście max poziomem peta był by odpowiednik z istniejącego mobka (lecz wymagało by to wbicia masy lvl) fajnie by było expic peta których atak najbardziej nam odpowiada
co bosów uważam że są one za silne żeby sprawowały się jako pet jednak są to bosy
co do utrzymania to zapewne jedyny sposób zakupienia nowego peta odbywal by sie na zasadzie jaka teraz istnieje w takich przypadkach

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


8 Cze 2012, o 00:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 228 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron