Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Nowy Q,,Druidzi problem'' 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2012, o 12:32
Posty: 298
Miejscowość: Starogard Gdański
Podziękowano: 64 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Stachubrach
Odpowiedz z cytatem
Post Nowy Q,,Druidzi problem''
Q byłby od 32lvl a dostać by go można było od Zohara. Nazywałby się ,,Druidzi problem''. Oto cały pomysł:
[Z-Zohar
G-Gracz
W-Wilczy
D-Deon
H-Hoberl
G:Witaj,Zoharze! Czy dzieje się cos u druidów co trzeba zrobić?
Z:Witaj! Cieszę się, że pytasz. Słyszałem,że masowo giną druidzi z Lasu Koldów. Słyszałeś coś o tym?
G:Niestety nie,ale chętnie się tym zajmę.A jaka będzie nagroda?
Z:20000 złota i coś z mojego sklepu.
G:Stoi,a teraz co mam zrobić?
Z:Słyszałem że Wilczy coś wie,idź go zapytaj.
G:Już idę.
Idziemy do Wilczego:
G:Witaj.Przysłał mnie Zohar.Wiesz coś o masowym ginięciu druidów?
W:Tak wiem.Słyszałem to.Nawet widziałem.Moge ogary wyczuły zło. Lecz to zło było jakby...niewidoczne.
G:Co masz przez to na myśli?
W:To mam na myśli,że nie wyczuły co to dokładnie.Może to jacyś nieumarli?
G:Myślę,że masz rację.Ale co należy zrobić?
W:Idź do Deona.On jest nieumarły, zna się na tych rzeczach.
G:Dobrze ruszam.
Idziemy do Deona:
G:Witaj,Deonie.Przyszedłem w ważnej sprawie.Byli tu jacyś nieumarli,oczywiście inni niż ci którzy tu są ciągle.
D:Tak widziałem.Można powiedzieć,że to moi dawni koledzy.
G:To znaczy?
D:To znaczy upadli z zamku Gestelholf,siedziby Klaudiusa! Zabijają druidów, a także tutaj dobijali zwłoki umarłych.
G:To już wiadomo kto to robi.Ale pytanie brzmi po co zabijają druidów?
D:Niewiem.Ale wiem,kto może pomóc.Idź do Hoberl,mojej przyjaciółki zapytaj czy miała jakieś wizje.
G:Dobrze Deonie,ruszam.
Idziemy do Hoberl:
G:Witaj babciu,miałaś jakieś wizje o druidach?
H:A wiesz że miałam? Miałam ich dużo.A po co Ci to?
G:Bo rozwiązuję sprawę zabijania druidów. Deon mnie tu przysłał.Opowiedz mi te wizje.
H:No cóż, jak mój przyjaciel Cię posłał. Miałam wizje smiejącego się Klaudiusa,jego upadłych,zmienionych w normalnych a także sługi Klaudiusa,Sigiusa. Byli w zamku,ale odnowionym.Nic mi to nie mówi, bo ja stara i już nie myśl jak kiedyś.
G:Posłuchaj,ale nie dostań zawału.Ja wiem o co chodzi. Upadli zabijają druidów i wyssysają z nich moc,którą użyją do przywrócenia Sigiusa a potem żeby on przywrócił Klaudiusa! Trzeba ich powstrzymać!
H:O Boże! To straszne! Ale jak oni zyskują tą moc?
G:Może mają jakiegoś Voodoo? Cóż,ide zrobić co trzeba.
H:Powodzenia!
Dostajemy:7k expa
Idzemy na Podzamcze, na bagnisko.Tam jest Upadły VD. Trzeba go zabić,lub pomóc. Pomoc to koniec Q i -100 charakteru a zabicie to walka i 6k expa do podziału.Jego staty:lvl 40hp:2k,mana:1k,konda 1k Po zabiciu go bierzemy skrzynkę a w niej:30000 złota,wyssana moc.
Potem po wyjściu należy zabić grupę 5 upadłych.
Idziemy do Zohara:Problem rozwiązany! Upadli atakowali druidów żeby zyskać ich moc by ożywić Klaudiusa.
Z:To straszne! Ale dobrze,że Ci się udało.
G:Znalazłem też skrzynkę.
Z:Co w niej było?
G:-Wyssana moc.
-Wyssana moc,30000złota.
-Nic.
Z:Dobrze,dziękuję.A teraz twoja nagroda.
G:Dziekuję.
Otrzymujemy:20 lub 50k złota,sprzęt ze sklepu:
-peleryna,
-hełm,
-buty,
-pierścień,
-zbroja.
50k expa + za Upadłego Vd 6k do podziału.
KONIEC.Podobało się? Proszę komentować! :D

_________________
Stachubrach-Łucznik [85] OFF :(
Pomogłem? Podoba się? Daj ku f e l k a. :)
Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/channel/UC4rLfyOMgD-2IhDf0b6YxOw/feed


7 Cze 2012, o 20:52
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Q,,Druidzi problem''
Słabo niestety. Zadanie do bólu liniowe "Gadaj, idź, gadaj, idź, walcz, odbierz nagrodę" Żadnych ciekawych zwrotów akcji, słabo napisane i itd. Poza tym trochę to się nie trzyma kupy z taernem.

_________________
dr 120


7 Cze 2012, o 21:00
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Q,,Druidzi problem''
Poki co nie przeczytalam, bo juz na pierwszy rzut oka widac, ze tego jest strasznie malo, dlatego polece Ci to co innemu graczowi w innym temacie:


Mystheria napisał(a):
Wez sobie taki quest jak np. "Starzy znajomi" przejdz go od poczatku do konca, i przy kazdym dialogu w caluskim quescie wybierz kazda mozliwa opcje dialogu (jak bedziesz juz na koncu dialogu, to go nie koncz, tylko kliknij przykladowo w statystyki, lub umiejetnosci, przez co okno dialogowe sie zamknie i klikaj od nowa w inne opcje dialogu) i kazdy z tych dialogow przepisz (nie kopiowanie, nie screeny, nie programy typu OCR, tylko najzwyklejsze przepisywanie do dokumentu tekstowego).

Jak juz to zrobisz, zobacz sobie jak tego duzo i o czym w ogole sa te dialogi i dopiero wtedy bierz sie za pisanie jakiegokolwiek questa.

Jesli uwazasz, ze mam cos nie tak z glowa dajac Ci takie zadanie, to wiedz, ze jesli jest to dla Ciebie za trudne, to przykro mi bardzo, ale do pisania questow sie nie nadajesz.

PS nie musisz mi, ani nikomu innemu udowadniac przepisujac faktycznie to wszystko o czym pisalam, ale jesli nie bylbys czegos takiego zrobic (a sprawdzenie siebie najlepiej Ci to pokaze), to oszczedz czas moj i innych uzytkownikow forum i nie umieszczaj pomyslow na quest.

Oczywiscie samo to, ze jestes w stanie napisac super dlugi quest z fajnymi tekstami, nie oznacza tez, ze admin zgodzi sie taki quest wprowadzic, musi jeszcze:
-byc klimatyczny
-byc dostosowany do obecnych potrzeb
-spodobac sie adminowi
-byc w ogole mozliwy do wprowadzenia
-odpowiednio wpasowywac sie do ogolnej fabuly gry
-no i jeszcze inne, drobniejsze czynniki

Tak ze nawet, jak wykonasz taki ogrom pracy, nie zagwarantuje Ci, ze cala ta praca jednym ruchem reki nie zostanie stracona do kosza, a Ty nie dostaniesz nawet satysfakcjonującej odpowiedzi, czemu tak sie stalo.


7 Cze 2012, o 21:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 413 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: