Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Pomysł :D 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 11 Maj 2012, o 20:49
Posty: 3
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Pomysł :D
Wpadłem na pewien pomysł :twisted: Proponuje aby na forum stworzono taki temat typu np: "Najwieksze noobki Taerna". Myślę że to dobry temat by trochę sie pośmiać z ludzi, którzy nie zdają sobie sprawy ze własnie robią z siebie (za przeproszeniem )debili :twisted: . Polegało by to na tym żeby wstawić ss'a. Moim zdaniem było by fajnie :P


8 Cze 2012, o 21:14
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Post Re: Pomysł :D
kacperito19996 napisał(a):
Wpadłem na pewien pomysł :twisted: Proponuje aby na forum stworzono taki temat typu np: "Najwieksze noobki Taerna". Myślę że to dobry temat by trochę sie pośmiać z ludzi, którzy nie zdają sobie sprawy ze własnie robią z siebie (za przeproszeniem )debili :twisted: . Polegało by to na tym żeby wstawić ss'a. Moim zdaniem było by fajnie :P



zacznijmy od ciebie JESTEŚ IDJOTĄ co ty na to żebym pisał o tobie w tym poscie co 5 minut podoba ci sie mój pomysł
bo mi bardzo masz temat smieszne ss i tam nie musisz szukać "debili" przejżyj sobie a zobaczysz ze nie trazba robic innych postow z tematyka wskazujacą na obrazliwą

masz tu pare takich linków
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=70&t=827
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=70&t=17090 jeszcze wiele pewnie by takich mógl znalesc

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


8 Cze 2012, o 21:32
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 11 Maj 2012, o 20:49
Posty: 3
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Pomysł :D
Hmm ... może i masz racje nie oglądałem całego forum od A do Z. I pisze się idiota a nie "idjota" -.-


8 Cze 2012, o 21:44
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Pomysł :D
pomysł mocno nietrafiony, delikatnie mówiąc... zamykam.


8 Cze 2012, o 23:11
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 232 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron