Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 TURNIEJE 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 15 Sty 2012, o 17:29
Posty: 166
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post TURNIEJE
na kazdym serw duzo ludzi ma 2 posatcie 1dogrania 2 na turnieje wtedy kupi caly mozilwy eq na dany lvl i ini sia bez szans dodac ogromne doswiadczenie wgrze ogromne doswiadczenie w grze niemam mozliwosci zeby ta osoba przegrala propnoje zeby zrobic cos takiego np mam 2 postacie ide na 1 turek potem na 2, zeby mozna bylo isc tylko 1x na turek niewazne ze masz inne postacie wybierasz ide 1 albo 2

SORY ZA BLEDY


10 Cze 2012, o 20:29
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: TURNIEJE
tak

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


10 Cze 2012, o 20:32
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 22:57
Posty: 314
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: TURNIEJE
Bez sensu i tak ktoś z tych koksów pójdzie na turek na mniejszym lv dla łatwej platy, chyba ze cie nie zrozumiałem bo ciężko było.

_________________
"Warto mieć marzenia" tylko jaka to wartość jak się nic z tego nie ma??


10 Cze 2012, o 20:34
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 15 Sty 2012, o 17:29
Posty: 166
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: TURNIEJE
tearz kazdy wie np jaki jes tnic innej osoby wiec i administracja powinna wiec patzy np xx bral udzial w turnieju ale jego 2 postac yy ruwniez wiec zabiera plate z 1 i np ci co byli 2 sa 1 itd


10 Cze 2012, o 20:36
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: TURNIEJE
zawsze można coś takiego potestować (choć sam pomysł uważam, za dyskusyjny)

wystarczy zrobić o tej samej porze tego samego dnia dwa turnieje dla rożnych przedziałów :) (nie wiem tylko czy programowo jest to dopuszczalne)


10 Cze 2012, o 20:38
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: TURNIEJE
LOL mnie to wkurzalo i zrobiłem sobie też postać na turki - moim błędem było to że moja postacią był luk i nie ogarnalem, a teraz nie mam kasy na ulepszenie go, tobie również nikt nie zakazuje wbicia 45 lvl na przykład i stworzenia postaci pod turki...


10 Cze 2012, o 20:53
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: TURNIEJE
Sam ostatnio zaczynam tworzyć postacie pod turnieje. PvP na na hlvl przypomina raczej bitwę a nie walkę i sprawia niewiele satysfakcji. Jedyną zaletą gier via www jest możliwość interakcji z graczami, a monotonne bicie bossów mija się z celem. Wolę już pograć w NWM lub rozpocząć od dawna odkładane poznanie Baldur's Gate... Rozwijanie postaci na turnieje oraz ich dozbrajanie to aktualnie jeden z nielicznych powodów, które utrzymują mnie przy grze. Nie tylko mnie; wystarczy spojrzeć na takie gildie jak Mielony i Schabowy.

To, że poziom, klasa oraz ulepszenia w znacznym stopniu determinuje zwycięstwo... cóż, taka gra. Rozwiń postać, znajdź dobre sposoby zarabiania (świetnym jest drop itemów setowych na 50lv) i sam stwórz postać turniejową.

Jak dla mnie, turnieje na mniejszych poziomach to świetny sposób na poznanie balansu gry. Mam nadzieję, że przyda się to przy testowaniu podklas :P


11 Cze 2012, o 00:11
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: TURNIEJE
hmmm dziwny post dziwne wypowiedzi, postaci turniejowe zawsze byly i beda kazdy hlvl ma pare takich ja tez nie powiem mam druta 54 ryca 26 luka 19 i swoja postac , sukcesow jakis super nie maja bo nie zawsze sie wygrywa zalezy na co sie trafi w drodze eliminacji .
jak kazdy z nas wie, kazda profesja ma swoje slabe strony i mocne tu mozna podac pare przykladow druid ma ciezko z mo i vd klasy fizyczne to nie klopot itd ....
sa klasy ktore sa dobre na dany lvl i tu np najlepszy na 19lvl jest lucznik dosyc rozwiniete bufki itp
jako vd sukcesy zaczelem odnosic kolo 70 lvl albo i jeszcze wyzej i to tez nigdy nie bylo 1 msc tylko raz 4 a raz 2, a nieraz nie wygralem nawet 1 rundy

po 2 postaci turniejowe to taka mala skarbonka bo kazdy hlvl wladowal w nia kupe golda i PLATYNY

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


11 Cze 2012, o 01:47
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Mar 2011, o 23:04
Posty: 100
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: TURNIEJE
Sam mam kilka postaci "turniejowych" które wiedziałem jak poprowadzić żeby były najlepsze w swoim przedziale i jestem przeciwny takim pomysłom...

Wiem wiem zacząłeś grać w taern, poszedłeś na turniej, odpadłeś w 1 rundzie. Potem jeszcze raz na turniej i znowu przegrałeś? A teraz szukasz winnych. Moje postacie wcale nie są ponad stan jaki nie mógłbyś osiągnąć.. Umiejętności też mamy te same. Tu liczy się doświadczenie.

Jeżeli chcesz wygrywać turnieje najpierw poznaj wroga, zobacz jakie ziaziu może ci zrobić. Zobacz na swoją postać czy aby napewno masz najlepsze umiejętności pod PvP. Dorzuć do tego trochę szczęścia i przepis gotowy na wygraną.
POWODZENIA!


11 Cze 2012, o 09:40
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: TURNIEJE
Sildo, rozbroiłeś mnie: nie będę tego nazywać po imieniu...
Twierdzisz, że Twoja postać ma takie same szanse jak postać nowego gracza? Też mam jedną postać pod turnieje gdzie wszystko jest ulepszone na +4-5, co daje ok 50 dodatkowych punktów... powiedz mi proszę który nowy gracz może sobie na coś takiego pozwolić. Tak, wiem że masz większe doświadczenie i pewnie bez tego byś wygrał, ale chyba nie o to chodzi, żeby turnieje dla lowlev były w praktyce tylko dla koxów. Skoro dajemy możliwość wygrania platyny to niech każdy ma taką "możliwość" bo niestety gra robi się typowo pod wysokolevelowych graczy, przez co podcinana jest gałąz na której wszyscy siedzimy.

Pomysł Heavena o organizowaniu turniejów dla poszczególnych przedziałów lev w tym samym czasie jest moim zdaniem dobry.

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


11 Cze 2012, o 10:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 416 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron