Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
 Red czacha 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 11:21
Posty: 80
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Red czacha
Nie wiem czy na innych serwerach "high lvle" też są na tyle bezczelne co u nas na 4, nie wiem również czy był taki temat, nie chciało mi się szukać.

O co chodzi? Jak to mi powiedział 100+lvl zabijając mnie na 40 lvlu po prostu nie jest to bug, a przynajmniej on tak tego nie traktuje, a jedynie niedopatrzenie. Otóż stojąc sobie afk przed kemenak wskakuje do mnie "czerwona czaszka" i znikąd w miejscu gdzie nigdy nie miałem walki zostałem zaatakowany. Nie wiem o co chodzi, ale po załadowaniu się gry widzę w sowim teamie 100 lvl+ i jestem zabijany również przez podobny lvl. Co się okazuje ta osoba która do mnie wskoczyła miała czerwona czaszkę, a ta osoba która mnie zabiła była z nią w zmowie po zabiciu mnie ten z czerwoną czaszką po prostu sobie uciekł... I co najlepsze dostałem jeszcze głupi uśmieszek na priv -,- od tej pory staram się zawsze blokować drużne lecz nie każdy to robi i prawdopodobnie wiele osób zostanie w taki sposób jeszcze zabite. Wiem, że zaraz napiszecie, żeby blokować drużynę. Natomiast moim zdaniem jest to bug który w jakiś sposób powinien być naprawiony.


10 Cze 2012, o 12:55
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2011, o 21:31
Posty: 179
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Red czacha
Jeśli masz nad sobą czaszkę, jakąkolwiek i masz w pt kogoś kto ma RSa to w walce będziesz i Ty, jeśli natomiast Ty nie masz czachy to powinno wywalić Cię z pt po zaatakowaniu, jeśli tak się nie stało to faktycznie jest to błąd.

_________________
Camillus - łucznik 41lvl - s3 - 17-05-2011r zakończenie kariery
Qqryq - druid 105lvl - s3 - kanclerz gildii Immortal - 20-07-2012r zakończenie kariery
Camillus- druid 58lvl - uk1 - kanclerz gildii LOL Team - 11-09-2012r koniec gry


10 Cze 2012, o 13:06
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Red czacha
Z tego co mi wiadomo takie praktyki są chyba zabronione. Jeśli masz SS to zgłoś to do Gm swojego serwa.

_________________
dr 120


10 Cze 2012, o 15:04
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Red czacha
Z tego co pamiętam blisko bramy jest Zielone pole, a na dodatek z tego co zrozumiałem jest to legalne, twoja wina że nie zablokowalesa że oni byli w zmowie to nic nie zmieni - napiszą potem: zaatakowalem sobie czache i chciałem najpierw pozbyć się słabego, nie moja wina że nie wiedziałem że czache miał ten drugi - znajdź gildie to takiego czegoś nie zrobią


10 Cze 2012, o 20:58
Uczeń Simona

Rejestracja: 27 Lut 2012, o 16:30
Posty: 69
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Red czacha
TO JEST NIE LEGALNE, a działa tak RS wskuje do CB na żółtym i sie wylogowuje i taki to bug, po wylogowaniu mogą Cię zaatakować, jak widzisz coś takiego to ss i do gma :D :D :D


EDIT: Często przeglądam forum i nawet o tym pisał drygu lub GM jak znajde ten temat to dam link

Pzdr od kubusia

_________________
KUbaFCA s3 druid 56lvl wciąż rośnie full eq (brak vaekanów)
Gotikologio shed 26lvl


10 Cze 2012, o 21:32
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Red czacha
Przecież autor tematu napisał że ten co do niego wbił był w jego teami i uciekł , a nie że się wylogowal ^^


10 Cze 2012, o 21:57
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2012, o 12:32
Posty: 298
Miejscowość: Starogard Gdański
Podziękowano: 64 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Stachubrach
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Red czacha
Cóż,mi się tak nie zdarzyło ale lepiej by tak nie było :) A więc zgadzam się z tym że być tak nie powinno, że sobie hopają żeby walić według mnie za to od razu knebel lub zbanować :D

_________________
Stachubrach-Łucznik [85] OFF :(
Pomogłem? Podoba się? Daj ku f e l k a. :)
Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/channel/UC4rLfyOMgD-2IhDf0b6YxOw/feed


10 Cze 2012, o 22:34
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Red czacha
Stachubrach napisał(a):
Cóż,mi się tak nie zdarzyło ale lepiej by tak nie było :) A więc zgadzam się z tym że być tak nie powinno, że sobie hopają żeby walić według mnie za to od razu knebel lub zbanować :D

Bo na s3 jeszcze takiego chamstwa nie ma - dlatego grajcie na s3, Dziękuję


10 Cze 2012, o 23:01
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Mar 2012, o 21:26
Posty: 25
Podziękowano: 22 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Red czacha
seba11pl napisał(a):
Bo na s3 jeszcze takiego chamstwa nie ma - dlatego grajcie na s3, Dziękuję


Od S3 się to chyba zaczęło ... i zostało napiętnowane.


Ta sama historia na S3
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=89&t=10970&hilit=bug+bug+atak&start=10


11 Cze 2012, o 12:52
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Red czacha
Mnie spotkała dziwna sytuacja:
Wbilem do kolegi i gdzy go ktoś zaatakował to nie miałem ochronki -dodam tylko że bylem na to gotowy i że to zdarzyło się na żółtym polu...

Najgorsze było to że wróg nie był przygotowany bo to był ryc a u nas byli druid(ja), barba i ryc :)


11 Cze 2012, o 22:46
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 425 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: