Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 TURNIEJE 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 10:27
Posty: 35
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: TURNIEJE
Calipsis napisał(a):
Sildo, rozbroiłeś mnie: nie będę tego nazywać po imieniu...
Twierdzisz, że Twoja postać ma takie same szanse jak postać nowego gracza? Też mam jedną postać pod turnieje gdzie wszystko jest ulepszone na +4-5, co daje ok 50 dodatkowych punktów... powiedz mi proszę który nowy gracz może sobie na coś takiego pozwolić. Tak, wiem że masz większe doświadczenie i pewnie bez tego byś wygrał, ale chyba nie o to chodzi, żeby turnieje dla lowlev były w praktyce tylko dla koxów. Skoro dajemy możliwość wygrania platyny to niech każdy ma taką "możliwość" bo niestety gra robi się typowo pod wysokolevelowych graczy, przez co podcinana jest gałąz na której wszyscy siedzimy.

Pomysł Heavena o organizowaniu turniejów dla poszczególnych przedziałów lev w tym samym czasie jest moim zdaniem dobry.


Każdy jest w stanie zrobić postać na turniej i ulepszyć jej wszystko na +4-5 czy ile chce. Zajmuje to po prostu daną ilość czasu. Jeśli nie chce się czekać albo tyle czasu nie ma, pozostaje opcja kupna platyny i wtedy jest już raz dwa. Także, każdy ma takie same szanse. A że gra robi się pod wysokolvl graczy to akurat się zgadzam:P (choć nie ze względu na turnieje) Cóż miejmy nadzieje, że przebudowa arialu coś zmieni w tej kwestii.

ps. Pomysł Heavena chyba by zbyt obciążył serwer i prowadzących.


11 Cze 2012, o 11:40
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2010, o 00:01
Posty: 135
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: TURNIEJE
A może zmiana przedziałów lvlowych, np 10-18 itp. Byłby krzyk:D chodź to działanie krótkofalowe. Chyba ze przedziały były by zmieniane dosyć często....

_________________
Prezes - 100+ lv s2
...


11 Cze 2012, o 12:00
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 15 Sty 2012, o 17:29
Posty: 166
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: TURNIEJE
gram rok w taerna :)


11 Cze 2012, o 19:46
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: TURNIEJE
xardas21 napisał(a):
A może zmiana przedziałów lvlowych, np 10-18 itp. Byłby krzyk:D chodź to działanie krótkofalowe. Chyba ze przedziały były by zmieniane dosyć często....


LoL - Vd ma swój atak na 18 lvl a np shed na 1 LoL


11 Cze 2012, o 22:27
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron