Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Koszt wchodzenia do boju 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koszt wchodzenia do boju
Nawet dobry pomysł, (ile razy mi się zdarzyło że walczę sobie z jakimś barbą a tu nagle wskakuje MO i 5x fireball w moją stronę) Tylko nie rozumiem zmniejszania PA, może i być nawet 12, byle wszystko było do wydania tylko na obronę. W ten sposób strona przeciwna może zmienić swoją strategie na następną ture uwzględniając wrogie wsparcie.

_________________
dr 120


12 Cze 2012, o 15:16
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:28
Posty: 21
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koszt wchodzenia do boju
Ajj wybaczcie nie doczytałam na bossie byłam i zerknełam tylko ale w sumie podtrzymuje moją wypowiedz. Co do pvpE to blokowanie akcji nie wiem czy jest dobrym pomyslem co wtedy np z wendigo? Albo sytuacja gdzie slabszy gracz w cos wpadnie zwykle rycerz doskakuje obronic a tu nagle bach i zablokowane.


12 Cze 2012, o 15:22
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koszt wchodzenia do boju
MoonShield napisał(a):
Łatwiejszym oraz lepszym rozwiązaniem była by ponowna możliwość ustawienia
taktyki. tj. gdy gracz A zaatakuje gracza B i na końcówce zegara do gracza B dochodzi
gracz C, to automatycznie wszystkim graczom po lewej i prawej stronie zegar leci od nowa
i mamy czas na zmienienie defa/taktyki .

dokładnie, proste i logiczne rozwiązanie. zupełnie nie rozumiem po co kombinować coś więcej. że niesprawiedliwe walczyć samemu przeciwko trzem przeciwnikom? taki urok pvp w taernie, zdaje się że większości pasuje.

(już pomijając że dołączanie do walki to w ogóle koszmar, mi zazwyczaj wtedy ścina wszystko i muszę relogać - więc unikam takich sytuacji jak tylko mogę.)


12 Cze 2012, o 15:25
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Maj 2012, o 13:00
Posty: 55
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koszt wchodzenia do boju
jestem absolutnie sprzeciw!!! gra "taern" to gra PvP a nie... zabili cie,dolaczyl jeszcze 1 do innego i stawiasz taki głupi pomysł? jestem albsolutnie na NIE!


12 Cze 2012, o 15:38
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Maj 2012, o 19:44
Posty: 9
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koszt wchodzenia do boju
Uwazam ze dobrym pomysłem jest to aby po dołączeniu nowego gracza do walki zegar resetował się .

_________________
Barba s2


12 Cze 2012, o 15:45
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 18 Kwi 2012, o 10:15
Posty: 18
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koszt wchodzenia do boju
Stanowczo na nie,pomyśl w PvE to stanowczą popsuję rozgrywkę wskakując na Wenda co zrobisz z 6 pa?


12 Cze 2012, o 15:48
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koszt wchodzenia do boju
Skoro boicie się że ktoś wskoczy do przeciwnika to się ubezpieczajcie- u mnie zawsze ktoś pilnuje jeśli dochodzi do solo, ale raczej wyzywam ludzi na arenę bo widzę jak dochodzą do nich ludzie...
...ja nie zamierzam zbierać ekipy na jednego "problema" albo bierze solo na arenie albo dostanie lomot od jakiegoś 90 lvl który poluje obok mnie na czachy - ja nie zapraszam nikogo do ekipy ale nie zabraniam wbijcac jeśli atakują mnie we 2+ bez ustawki...


12 Cze 2012, o 15:59
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Cze 2012, o 16:13
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koszt wchodzenia do boju
Bez Sensu ! Już lepiej żeby zegar zaczął liczyć od nowa. Ps. Jeżeli chodzi o walki to dobrze by było żeby można było atakować niebieskie tarcze na żółtym polu tak jak red czachy. Aaa i beznadziejna jest ochronka na 2 dni czy ileś tam :) Pozdro


12 Cze 2012, o 16:19
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Lip 2011, o 18:08
Posty: 291
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koszt wchodzenia do boju
Catorgia napisał(a):
Bez Sensu ! Już lepiej żeby zegar zaczął liczyć od nowa. Ps. Jeżeli chodzi o walki to dobrze by było żeby można było atakować niebieskie tarcze na żółtym polu tak jak red czachy. Aaa i beznadziejna jest ochronka na 2 dni czy ileś tam :) Pozdro


Niebieskie tarcze= Red Skull więc też mnie to zastanawia czemu nie można atakować na żółtych. A co do ochronki, jak zawsze przytakuje.

_________________
BloodlineMage s2 86 mo OFF
UndeadMage s4 121 mo OFF
UndeadPonyH Ostlor 123 łucznik
Undi EU 62 druid OFF
Undiii Ostlor 40 Ryc


12 Cze 2012, o 16:35
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koszt wchodzenia do boju
BloodlineMage napisał(a):
Catorgia napisał(a):
Bez Sensu ! Już lepiej żeby zegar zaczął liczyć od nowa. Ps. Jeżeli chodzi o walki to dobrze by było żeby można było atakować niebieskie tarcze na żółtym polu tak jak red czachy. Aaa i beznadziejna jest ochronka na 2 dni czy ileś tam :) Pozdro


Niebieskie tarcze= Red Skull więc też mnie to zastanawia czemu nie można atakować na żółtych. A co do ochronki, jak zawsze przytakuje.


Może dlatego że oni bronią?

_________________
_______
Image
Image


12 Cze 2012, o 16:44
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 442 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron