Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Kneble za wulgi UWAGA 18+ 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 1 Cze 2012, o 21:32
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Kneble za wulgi UWAGA 18+
Nie wiem czy ten temat byl poruszany, jesli tak to warto go przypomniec.

Czy nie uwazacie, ze kary sa zbyt surowe? kazdy z administracji mowi ze to "standardowa kara za wulgi" ale co to za uczciwosc jesli komus sie wymsknie lub ktos napisze cos tak ochydnego i oblesnego jak "wtf?"
Co innego jesli ktos kogos obraza przeklinajac na niego, no ale za takie cos jak skroty? Moim zdaniem powinno sie uzywac w takich sytuacjach ostrzezen, a nie odrazu knebli na 12 godzin!
Zgadzacie sie z takimi karami?

Gdy byl dzien bez knebli, to mogliscie zauwazyc, ze ogromna wiekszosc graczy nie przeklinala nadmiernie lub w ogole. Jedynymi wyjatkami byly dzieci, ktore chcialy sie popisac, ale nawet one to robily przed pierwsze minuty po wprowadzeniu samowolki.

Na pewno nie wszyscy sie ze mna zgadzaja, ale prosze napisac co o tym myslicie.


Ostatnio edytowany przez Innuendor, 14 Cze 2012, o 18:43, edytowano w sumie 1 raz



14 Cze 2012, o 18:34
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kneble za wulgi UWAGA 18+
To oni sami decydują ile się tobie należy a skrót po rozwinięciu jest już normalnym wulgiem, nawet po angielsku...

_________________
_______
Image
Image


14 Cze 2012, o 18:41
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012, o 15:06
Posty: 108
Podziękowano: 84 razy
Otrzymanych podziękowań: 131 razy
Nick w grze: Ner
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kneble za wulgi UWAGA 18+
Powiedz mi proszę, jak może się komuś wymsknąć przekleństwo na czacie?

Co do No Ekipa Day była to jedna wielka porażka. Wulgi sypały się na prawo i lewo, obrazy pod adresem ekipy czy innych graczy podobnie. I szczerze, nie mogłem się doczekać na powrót Modów aby okiełznali to bydło.

Jak dla mnie to czas knebla 12-sto godzinnego powinien być liczony wyłącznie w godzinach kiedy jesteśmy zalogowani. Bo co tak naprawdę to daje jeżeli dajesz komuś knebla na 12 godzin a ta osoba przez te 12 godzin nie gra? Nawet nie będzie wiedziała.

_________________
---------
Żmij
Żmij
Żmij
Allenor


14 Cze 2012, o 18:46
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Mar 2011, o 20:36
Posty: 756
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 139 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kneble za wulgi UWAGA 18+
Na s4 standardem za wulgi jest 720.
Chyba że ktoś się rozkręca to więcej, albo ma ok 5 lv wtedy 60.

WTF - to normalny wulgarny skrót
Wulgi niby cenzurowane nadal zostają wulgami, jak macie co innego na myśli nie musicie cenzurować.

Jak byśmy każdemu odpuszczali to byłby większy bałagan niż to warte.
Bo nagle się okaże że każdemu coś się ciągle wysmyka, albo tak sobie tylko skrótuje.
Jak karamy za wulgi to każdego tak samo.

_________________
W grze od 24.12.2010
W ekipie od marca 2011


14 Cze 2012, o 18:48
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 1 Cze 2012, o 21:32
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kneble za wulgi UWAGA 18+
Macie wszyscy po czesci racje, ale kogo obraza skrot ktory nikogo nie obraza? :o
Czy nie mozna by bylo troche zmiejszyc kary zaleznie od poziomu przeklentwa? Chyba ze macie za duzo pracy i nie macie czasu na myslecie czy to zasluguje na mniej czy wiecej.


14 Cze 2012, o 18:52
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 13:46
Posty: 4
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kneble za wulgi UWAGA 18+
:!: :!: :!: :!: mimo iż zdarzyło się mi również dostać knebla za nie odpowiednie słownictwo ale moje wulgaryzmy w porównaniu do co poniektórych graczy to naprawdę nic, zgadzam się z Innu że czasem kneble dawane są za szybko i bez przemyślenia GM powinni ważyć ciężar wulgaryzmu w stosunku do kary dla mnie wtf nie jest obrazą ani gracza lub Gmów czy kogokolwiek innego po prostu jest to manifestacja zdziwienia lub niezadowolenia na płaszczyźnie ogólnej społeczeństwa taern :!: :!: :!: :!:


14 Cze 2012, o 19:04
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 03:47
Posty: 14
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kneble za wulgi UWAGA 18+
Na czacie mialo by sie wymsknac przeklenstwo no nie za bardzo sie z tym zgodze, co innego jesli przypadkiem napiszesz na czacie wulga, bo np. mi sie tak zdarzylo zamiast w grupowym napisalem na czacie ogolnym, wkurzylem sie jak dostalem kare no ale coz moj blad i kara musi byc, teraz jestem ostrozniejszy. Mniejszy knebel za to ze ktos uzyl slabszej wersji przeklenstwa lub skrotu hmm no nie bardzo, zalozmu ktos napisze k*** ktos inny zas kur.. a inny zas pelne slowo to kara musi byc ta sama bo oznacza to samo i uwazam ze ten temat to bezsens Sory. A jeszcze jedno jesli bys zauwazyl ci co ostrzej przeklinaja dostaja knebla na dluzszy czas. :)


Ostatnio edytowany przez Dardiko, 14 Cze 2012, o 19:42, edytowano w sumie 1 raz



14 Cze 2012, o 19:37
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lip 2011, o 09:55
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kneble za wulgi UWAGA 18+
Zgadzam sie z tym jak najbardziej, dostaje sie kneble za byle co a niektorzy spamuja itp itd a czasami nawet nic nie dostaja, rozumiem 60min jeszcze za ''wtf'' ale czesc ludzi ktorzy nie wiedza co to za skrot nie reaguja na to . Ale to faktycznie nie jest obraza tylko typ zdenerwowanego pytania. Prosze pomyslec nad tym i troche to zmienic zeby ludzie byli bardziej zadowoleni.

_________________
Pomogłem? Podoba się? Postaw kufelek :D
Ave Taern


14 Cze 2012, o 19:40
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Mar 2011, o 20:36
Posty: 756
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 139 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kneble za wulgi UWAGA 18+
Chyba macie problem z odróżnieniem knebla za wulgaryzmy a knebla za obrazę.
Kara ta sama, ale pojęcia różne.

_________________
W grze od 24.12.2010
W ekipie od marca 2011


14 Cze 2012, o 19:57
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kneble za wulgi UWAGA 18+
Mnie też zenowalo że 12h jak zobaczyłem jak ktoś dostał knebla, ale po chwili zrozumiałem dlaczego - wbijam do walki a tam ryc i barba - wbijam korzonki jednemu, a drugi "kur"..., albo " ty ..." ...

EDIT@Najgorsze są połączenia: -nick- to ... ___ to też już widziałem...
Edit2@ ja za WTF dostałem warna ale to było sporo czasu temu, od tego czasu jeszcze nie przeklnalem...
raz kolega dopadł do klawiatury i coś napisał ale to wcześniej było

Edit3@ ja nigdy nie odpuszczam modom/gm zawsze pisze jak nie podają konkretów jak ktoś coś mi na pw, albo w walce napisze - "to ja też tak mogę napisać i nic nie dostanę" :D


Ostatnio edytowany przez seba11pl, 14 Cze 2012, o 21:58, edytowano w sumie 1 raz



14 Cze 2012, o 21:49
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 397 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron