Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 Error serwer 4 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Cze 2012, o 18:06
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Error serwer 4
Serwer: S3
Nazwa postaci: Pasterka
Czas: 18:08
Opis:
Zostałem zakatowany przez barbarzyńce Pogromcaxpl, w trakcie walki dostałem tak jakby swoje ciosy i wyskoczył komunikat
ERROR TWEEN: frameC / Pasterka[type Function] - Prosimy o wklejenie tego błędu na forum.
ERROR TWEEN: frameC / Pasterka[type Function] - Prosimy o wklejenie tego błędu na forum.
ERROR TWEEN: frameC / Pasterka[type Function] - Prosimy o wklejenie tego błędu na forum.
ERROR TWEEN: frameC / Pasterka[type Function] - Prosimy o wklejenie tego błędu na forum.


15 Cze 2012, o 18:10
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Cze 2012, o 18:06
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Error serwer 4
dodam ze nie mogę się zalogować na tą postać


15 Cze 2012, o 18:13
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Cze 2012, o 18:06
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Error serwer 4
Przepraszam, ze tak co chwile tu coś dopisuje ale jestem nowym graczem i do tej pory nie miałem żadnych poważniejszych problemów z grą. Odnośnie tego problemu chciał bym uzupełnić informacje. Otóż zalogować jestem się w stanie, ale nic po za nim nie mogę uczynić. Tz. nie widzę mapki, oraz nie mogę chodzić, gdy chce odpocząć pojawia mi się komunikat że nie jestem szefem drożyny i nie mogę podejmować takich działań. Dodam jeszcze że próbowałem swoją postać Pasterke uruchamiać na kilku komputerach i problem się ciągle powtarzał, natomiast na moim laptopie wszystkie postacie chodzą normalnie (próbowałem z kontami znajomych). Doszły mnie też słuchy że może to nie być wina gry gdyż żadnego błędu nie znaleźliście ale gdyby rzeczywiście żadnego błędu nie było to teraz bym walczył na arenie i zdobywał cenną platyne.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i jakiegokolwiek kontaktu ze mną.


15 Cze 2012, o 20:02
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Error serwer 4
Czy próbowałeś czyścic pamięć podręczną?

[EDIT]Twoja postac była zawieszona w walce. Odblokowałem ją. Powinno już wszystko działać.


15 Cze 2012, o 21:44
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Cze 2012, o 18:06
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Error serwer 4
niestety nic nie działa, ciągle jest tak jak było. Moja postać jest ciągle zalogowana chociaż w rzeczywistości nie jest. Mogę wysłać screna. Myślę że ten problem jest o wiele poważniejszy niż się wydaje.


15 Cze 2012, o 22:01
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Cze 2012, o 18:06
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Error serwer 4
wszystko czyściłem, sprawdzałem na innych komputerach i tylko ta postać była zwieszona. Wiedz to musi być wina serwera.


15 Cze 2012, o 22:03
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Cze 2012, o 18:06
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Error serwer 4
Temat do zamknięcia, wszystko wróciło do normy. Zwracam honor.


15 Cze 2012, o 22:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 259 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron