Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 Pumpmaster 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 21:20
Posty: 407
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Pumpmaster
Otóż... Duma Taernu oferuje graczom na prawdę ogromne ułatwienie w sferze pvp. Moim zdaniem zbyt liczne.
Ochronka 5-minutowa... Ochronka 48 godzinna... Extremalnie małe straty po śmierci, Czerwonych pól jak na lekarstwo... I... Pumpmaster.
Dla porównania w pewnej grze (której nazwy nie ośmielę się oczywiście przytoczyć) Najwyższe lvle przy jednej śmierci tracą nawet 8 lvli, bić się można praktycznie wszędzie, po zgonie wypadają przedmioty z eq. (Ofc w przypadku Taernu by to z z roznych przyczyn nie przeszlo, przynajmniej nie wszystko)

Pumpmaster moim zdaniem powinien być postrzegany tylko jako obronća newbiów.
W związku z czym chciałem zaproponować by Pum miał możliwość pojawienia się tylko u lvli mniejszych niż 40. Po przekroczeniu tej magicznej granicy gracza ów ciężko nazwać "nowym", więc powinien mieć już choć trochę trudniej.

Po za tym, kiedy już ktoś chce sobie pomordować to albo bije low-y ryzykując pojawienie się pumpa. Albo atakuje podobne lvle i ma praktycznie całkowita pewność, że przeciwnik sobie z łatwością ucieknie. Nie będzie brać przecież druida ze sobą, za każdym razem gdy postanowi zabić kogoś.

_________________
Fiefiór -s3

http://www.youtube.com/watch?v=bmhVqOY22l8


Ostatnio edytowany przez Indywiduum, 16 Cze 2012, o 12:48, edytowano w sumie 1 raz



16 Cze 2012, o 12:20
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
zacznijmy od tego ze niklt nie chce pumpa bo nie tosc ze klepie sie go jak bezbronne niemowle to jeszcze zwiesza sie walka i ani exp nie ma ani statusu


pump zawsze byl postrzagany jako obronca slabyszych a nie tak ty twierdzisz nowych ma to byc zabespieczenie przed tym aby hlvl nie bily solo l-lvl lub mid-lvl


zmiany w pumpie sa potrzebne ale napewno nie takie

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


16 Cze 2012, o 12:27
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2012, o 23:37
Posty: 27
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Za to jednak ten słownik za 50 platyn powinien zostać wprowadzony...


16 Cze 2012, o 12:28

Podziękowali: 2 mandaryn3d (16 Cze 2012, o 14:32), Mystheria (19 Cze 2012, o 14:35)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2011, o 10:24
Posty: 627
Miejscowość: Mokradła .
Podziękowano: 101 razy
Otrzymanych podziękowań: 154 razy
Nick w grze: DaQu
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Z pumpem się zgodze, ale granica mogłaby być od +30 [ wszystkie umki mamy odblokowane, wiemy juz mniej/więcej co i jak ]
Ostatnio grupka 90-100 [ 2 graczy 2 pety ] zaatakowała moich kumpli [ 77 i 72 lvl ] i wyskoczył im pump, tutaj się zdziwiłem, widocznie trzeba coś zmienić.


16 Cze 2012, o 15:04
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Mar 2012, o 04:08
Posty: 49
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Zdecydowanie nie jestem za tym pomysłem. Pump moim zdaniem jest obrońcą słabszych, co nie znaczy "nieogarniętych", "nowych". Słabszych pod względem poziomu. Jeśli na 40 lvlu zaatakuje mnie 100 to z góry jestem skazana na porażkę. Taki atak to wyrok na mniejszy lvl. Pump to nasza szansa na uratowanie życia (oj, wiem, pięknie to brzmi ^^). Za takie zachowanie powinna być kara, bo jest to wykorzystywanie swojej znacznej przewagi w statystykach i umiejętnościach.
Jedyne, co moim zdaniem powinno się zmienić, to to aby pump wyskakiwał na takim poziomie jaki posiada atakujący gracz. Np. zaatakuje 20 lvl, to pump będzie na poziomie 20 lvla. Wtedy szanse się wyrównają i obie strony mają szansę na zwycięstwo.

_________________
Serpentsya [S4] - 70lvl (druidka)
Nymfetamina [S4] - 29lvl (barba)


16 Cze 2012, o 16:12
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Wiecie dlaczego "Wiewiór" teraz o tym napisał ?

Otóż miał włączonego peta i stale atakował jednego gracza pod nickiem MaxMar s3 i w pewnym momencie wyskoczył pump i zginął hahahahaha...


16 Cze 2012, o 16:21
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
I po co mnie atakowałeś? xD

_________________
_______
Image
Image


16 Cze 2012, o 16:23
Profil WWW
Uczeń Heremona

Rejestracja: 20 Cze 2011, o 23:04
Posty: 526
Miejscowość: Kutno
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Jaka to gra pewnie chodzi CI o tajemnicza gierke na T...:P

Tak temat pumpa i ochronki newbie poruszany byl milion razy fakt pump tez mi sie nie podoba zwlaszcza, ze ja zaczalem swoja kariere nim pump zostal stworzony i nie bylo mi zle.

Ale co poradzic taka polityka:P

_________________
--
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki na cud trzeba chwilę poczekać ;)


16 Cze 2012, o 16:48
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 21:20
Posty: 407
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Serpentsya napisał(a):
Za takie zachowanie powinna być kara, bo jest to wykorzystywanie swojej znacznej przewagi w statystykach i umiejętnościach.


Karą jest czaszka prowokująca innych do ataku na ciebie.
Z resztą nikogo innego nie zabijesz bez druida, dlatego, że sobie z lekkością czmychnie. Chyba, że jesteś druidem, a go brac zawsze ze sobą nie będziesz, czyż nie?

_________________
Fiefiór -s3

http://www.youtube.com/watch?v=bmhVqOY22l8


16 Cze 2012, o 17:28
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2012, o 13:34
Posty: 58
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
TheDaQ napisał(a):
Z pumpem się zgodze, ale granica mogłaby być od +30 [ wszystkie umki mamy odblokowane, wiemy juz mniej/więcej co i jak ]
Ostatnio grupka 90-100 [ 2 graczy 2 pety ] zaatakowała moich kumpli [ 77 i 72 lvl ] i wyskoczył im pump, tutaj się zdziwiłem, widocznie trzeba coś zmienić.


a niby co w tym dziwnego ?
i co nalezy zmienic ???
czytaj co pisal drygu w zmianach- pump ma kilka procent na pojawienie sie jezeli grupa ktora atakuje slabszych graczy przekracza iles tam procent w lvl, a w przykladzie w ktorym ty podales grupa przekraczala ponad 30 % wiec byla jakas tam szansa na pojawienie sie pumpa i jest to calkiem zrozumiale, jedyne co nie jest normalne to to ze lvl 92 atakuje lvl 25 i nie ma pumpa, a roznica lvl jest wrecz nie dozwolona, to nalezy zmienic aby roznica lvl wynosila 15% i wtedy jest powiedzmy 20 procent na pojawienie sie pumpa, im wieksza roznica w lvl-ach atakujacych, tym wieksza szansa na pojawienie sie pumpa obroncy.


16 Cze 2012, o 19:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 467 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron