Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
 Bugusing - Jaskółka 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2011, o 21:31
Posty: 179
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Testerzy coś testują, mówią co i jak, a potem jest to zmienione i wrzucone na serwery bez ponownego przetestowania...

BTW na s1 nikt nie używał tego "buga"?

_________________
Camillus - łucznik 41lvl - s3 - 17-05-2011r zakończenie kariery
Qqryq - druid 105lvl - s3 - kanclerz gildii Immortal - 20-07-2012r zakończenie kariery
Camillus- druid 58lvl - uk1 - kanclerz gildii LOL Team - 11-09-2012r koniec gry


17 Cze 2012, o 23:32
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Nie, bo Willy pilnował, żeby nikt tak nie robił:)


Camillus możesz przestać się odwoływać do pustych frazesów nawiązujących do wyimaginowanych faktów ?

85% zmian jest dokonywana na podstawie Waszych wniosków i wypowiedzi po testach, pozostałe 15% to zimna kalkulacja i chłodne spojrzenie na całokształt.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


17 Cze 2012, o 23:46
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Administracja jak najbardziej przyznaje się do schrzanienia sprawy - dokładnie to ja nie ogarnąłem tematu.

Dlatego za wykorzystywanie tego błędu nie banujemy lecz wyrównujemy szanse. Nieuczciwie zdobyte przedmioty zostaną skonfiskowane. Gdybyśmy je zostawili byłoby to niesprawiedliwe w stosunku do graczy, którzy robili tą instancję uczciwie (a było ich bardzo dużo).


17 Cze 2012, o 23:49
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2012, o 15:01
Posty: 53
Podziękowano: 134 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Draka
Serwer: Ostlor
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Będą mieli dużo roboty by zobaczyć kto zdobył nieuczciwie rara powodzenia, że będzie im się chciało a tym bardziej, że ktoś dostanie tzw PERMA :-)

Musieli by całe top 3 gild na s3 zbanować :-)

_________________
NECROPOLIS

Allenor
Washi


17 Cze 2012, o 23:51
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 10 Wrz 2011, o 11:56
Posty: 172
Podziękowano: 60 razy
Otrzymanych podziękowań: 79 razy
Nick w grze: Wilgefortz
Serwer: Tolnor
Post Re: Bugusing - Jaskółka
A przepraszam że się tak zapytam: co rozumiecie przez buga? Bo ja tam żadnego buga nie widzę, więc nie może być mowy o jego wykorzystywaniu Oo.
Administracja nie może powiedzieć, iż była naciskana przez graczy aby wypuścić kolejną instancję - gracze byli zajęci nowymi mapkami i 4ma nowymi bosami. Dawało to Wam czas na dopracowanie wszystkiego w najdrobniejszym szczególe. Wobec tego uważam, iż dostałem produkt kompletny, pozbawiony wad.

Nikt nie dostarczył 'instrukcji obsługi' przejścia instancji jaskółki, co za tym idzie gracze sami musieli sobie radzić. Czy to wina graczy iż przeszli instancję w sposób sobie dogodny, zapewne odmienny od pomysłodawcy - czy każda instancja musi być liniowa? Chcecie ukarać graczy za swoje błędy i uchybienia. Czy bugiem było wprowadzenie na instancję ilości osób większej niż 5? Na herszta/krzyżaka/geo/smoka/alfe również jest taka możliwość. Czy to znaczy że są one zabugowane? Czy farmienie modliszki / skakanie na fyo to również wykorzystywanie bugów?

Na instancji jaskółki dało się ominąć grp 3: http://screenshooter.net/0540589/qfjfcmo . Jest to sytuacja adekwatna do ominięcia dębiaka na geo czy 4ki ze szponami na smoku, niektórych grupek w grocie na lodowym, czy na wieży, gdzie nieraz da się ominąć Babadka który jest agresywny. Czy to też uważacie za bugi?

Skoro Wasze założenia co do tej instancji były inne, nie widzę problemu aby zmienić instancję tak aby Wasze założenia były spełniane, ale czemu chcecie karać graczy za swoje błędy i niedociągnięcia?


Cytuj:
Administracja jak najbardziej przyznaje się do schrzanienia sprawy - dokładnie ja to nie ogarnąłem tematu.

Cytuj:
1) zwrot wszystkich RARów dropniętych w wyniku przejścia zbugowanej Instancji (RAR sprzedany zostanie odebrany a 'oplata' zwrocona kupującemu - zarobek sprzedającego równiez zostanie odebrany);

Skoro jak Drygu napisał przyznajecie się, iż wina za niedopracowaną instancję leży po Waszej stronie, czemu zamierzacie odebrać RARy bez rekompensaty za naprawę / ulepszenie?
Cytuj:
2) odjęty zostanie exp - za każde wejście na zbugowaną Instancje odjęte zostanie po 85k expa każdemu graczowi wykorzystującemu buga;

Gro osób które tam chodziło dostawało znacznie mniej expa, doliczyć trzeba dedy... 85k dostawały rzadko najwyższe lvle w grupie, najniższe często po 45-50k.


Ostatnio edytowany przez luky, 17 Cze 2012, o 23:58, edytowano w sumie 1 raz



17 Cze 2012, o 23:52
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
a co z instancja modliszki? czyz to nie wyglada podobnie?

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


17 Cze 2012, o 23:55
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Sie 2011, o 00:06
Posty: 13
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Drygu to jest ok przyznałeś się. Ale pisanie że ktoś się dopuścił oszustwa. Ktoś się za bardzo zagalopował z pisaniem tak na servie. Bardziej należało przyznać się do swojego błędu a nie od razu pisać o oszustwach. Kto to napisał powinien przeprosić.


17 Cze 2012, o 23:56
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Drygu wszystko fajnei pięknie ale:

W kwestii s3 - inny temat ale też dotyczył usunięcia eq - w tym wypadku po kradzieży.
Heavenmaker napisał(a):
tak jak w przypadku wcześniejszych kradzieży/oszustw nie ściągaliśmy itemów z serwera tak i w tym przypadku tego nie będziemy robić... zasady są określone, póki co nie widzimy potrzeby ich zmiany...


Spoiler:


Wychodzi na to, że zasady są robione pod aktualną potrzebę.

Za swój item zapłaciłem nie wiem czy jest z lewej insty czy nie, wpakowałem w niego złoto i platynę i kilka(naście) h expienia. Nie widzi mi się go tracić. Takie podejście jest nie fair dla osób które kupiły tego typu eq.

Des, łączysz sprawy nie do połączenia - kradzież konta 'na życzenie' gracza to jednak inna rzecz niż wykorzystywanie buga.
HM


Jak dla mnie "tak jak w przypadku wcześniejszych kradzieży/oszustw nie ściągaliśmy itemów z serwera tak i w tym przypadku tego nie będziemy robić" odnosi się do wszystkich spraw kradzieży i oszustw na s3.

To tylko dla Ciebie i pozostałych Rzeczników/Adwokatów - wpis jest w konkretnym temacie i dotyczy TYLKO tamtej sprawy, a to że go uogólniasz świadczy albo o Twojej złośliwości i złej woli albo o czymś innym, ale tego nie nazwę ponieważ musiałbym być niegrzeczny...
HM


Oj Heaven, Heaven ja wiem że jestem idiotą w oczach administracji która ma władzę a ja mogę sobie tylko popisać na forum i wzbudzić lekki uśmieszek z podtekstem "co ten troll znów chce". Niemożliwość nazywania rzeczy po imieniu niestety jest bolączka na forum publicznym wiąże nie tylko Ciebie. Kończąc tą wymianę zdań - a raczej Twój monolog z echem moich wypowiedzi które i tak nic nie wniosą przypominam, że w cytowanym fragmencie jest odniesienie nie tylko do tej jednej sprawy ale i wcześniejszych. Zapraszam na priv jeśli Masz nadal ochotę dyskutować w tej kwestii.

Tak, wcześniejszych kradzieży! Czy to tak trudno zrozumieć? I nie, nie mam ochoty dyskutować na priv, dla mnie temat jest zamknięty ale niestety kilku zasiadaczy Keysa ciągle go odgrzewa...
HM

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


Ostatnio edytowany przez desacred 18 Cze 2012, o 00:18, edytowano w sumie 2 razy



17 Cze 2012, o 23:57
Profil WWW
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Heaven ale jaki bug ? ile razy mamy wam powtarzac.
Jest to tylko i wylacznie wasza wina ze ktos robil instancje niz wy tego chcieliscie.

Szukacie na sile kozłow ofiarnych i proste ze zrobicie ich z graczy bo z administracja sie nie wygra.
A ten ktory wymyslil ta inste oczywiscie wywinie sie bez niczego (ba wkoncu to jego wina)

A skoro jestes taki madry odpowiedz mi na wczesniejszy post

Cytuj:
Opcja wprowadzania kogos na instancje istnieje nie od dzis. Nie od dzis o niej wiadomo i jakos wczesniej nikt nie mial o to pretensji. To ze ktos z graczy byl madrzejszy od samego tworcy to wina graczy? Za to ze wykorzystywali mozliwosc dana przez administracje? Ja jakos w tym bugu nie widze (a jesli to bug to czemu byl przez tyle czasu a dopiero o nim pomyslano ?!)


Co wymyslisz ? (oczywiscie ze nie odpowiesz bo nie masz nic madrego i przekonywujacego w tej kwestii do powiedzenia bo racje mam ja w tym wypadku.)

shorty, poniżej Drygu Ci wyjaśnił, ja nie mam nic do dodania - przykre jest tylko to, że ludzie inteligentni wykorzystują swój intelekt żeby bronic złej sprawy...
HM


Niestety Heaven nie wyjasnia to niczego z mojego zacytowanego fragmentu.

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


Ostatnio edytowany przez Shorty, 18 Cze 2012, o 00:14, edytowano w sumie 1 raz



18 Cze 2012, o 00:04
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Nie ma żadnego problemu z rozpoznaniem ile razy ktoś zrobił nieuczciwe instancję.

Dla nas nieuczciwe = cała instancja bez zabicia nawet jednej drużyny poza bossem. To oczywiste, że jest to wykorzystywanie błędu w grze.

Mamy już pełną listę graczy, którzy w ten sposób farmili rary.


18 Cze 2012, o 00:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron