Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna
 Bugusing - Jaskółka 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 22:57
Posty: 314
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Z tego co czytam wychodzi taki sam sposób na starej wieży chyba można stosować.

Ludzie to nie jest kara to jest wyrównywanie szansy za exploit a jak by wam konto ukradli to byście chcieli żeby wam zwrócić a nie pisalibyście ze złodziej był sprytniejszy od was.
Co do wersji bety. Taern i tak jest dobrze zrobiona grą jest stosunkowo nie wiele błędów w porównaniu z innymi grami tego typu. 90% gier tego typu gracze piszą ze to jest beta i to jest mniej więcej prawda bo gry MMO nigdy nie maja wersji finalnej ponieważ co chwile wprowadza się aktualizacje a jeżeli się zaprzestanie wprowadzania aktualizacji oznacza ze gra upadla. Zazwyczaj jak już gra ogłasza premierę po wersji beta resetuje się stan serwerów (czasem tylko pomijają ten etap po przejściu z otwartych beta testów) a na pewno nikt nie chce żeby co miesiąc musiał expic od 0 postać i dropić od 0 wszystko.

Dopracowanie aktualizacji nigdy nie jest możliwe w 100% nawet Blizzard który uchodził za wydawce który dopracowuje swoje produkty poległ na premierze DiabloIII. (mam nadzieje że mogę przytoczyć taki przykład bo wiele ludzi stosuje nazwy innych gier na tym forum)

_________________
"Warto mieć marzenia" tylko jaka to wartość jak się nic z tego nie ma??


18 Cze 2012, o 15:52
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:28
Posty: 21
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Juz wczoraj mialam tu cos napisac, ale zrezygnowalam bo uznalam ze nie ma sensu przeciez moj jeden glos zapewne niewiele zmieni w postawie ekipy, ale widze ze ludzi widzacych problem podobnie jak ja jest wiecej. watpliwe ale moze ktos to co piszemy wezmie pod uwage. I nie, nie mam zamiaru odwracac kota ogonem ja rowniez sie przyznaje robilam 'nielegalne jaskolki' robilam ich sporo naprawde sporo kare jaka mi przyznacie przyjme bez zbednego gadania no moze troszke niepokoi mnie fakt ze expa zabierzecie mi 2x wiecej niz tam wbilam (nie liczac zgonow) poniewaz zazwyczaj bylam najslabszym ogniwem w grupie i dostalam max po 50k za bossa wiec zostanie mi odebrany rowniez exp ktory wbilam 'legalnie' co tez nie jest wporzadku.

Teraz zwroce sie do wypowiedzi graczy i administracji ktorzy twierdzą ze chodzilismy farmic rary. Nie zgodze sie z tym wiecie czemu? Gram druidem, a Ci co wiedza jakie rary z tamtad leca wiedza tez ze na druida żaden sie nie nadaje wiec to co mi spadlo oddawalam kolegom z grupy dodajac ze bardziej syfiastych rarow nie widzialam.

Z wypowiedzia dryga tez sie nie zgodze piszesz ze zwaliles sprawe fakt przejscie do bossa bylo pomyłką ale nie błedem poprostu wprowadzajac nowy system instancji (nie trzeba robic rloga) nie przemyslałeś dokladnie czym moze to skutkować my to wykorzystaliśmy, no bawilismy sie swietnie robiac jedna jaskolke za druga zdawalismy sobie sprawe ze zostanie to naprawione ale nie zdawalismy sobie sprawy ze jest to przestępstwo na tak potężną skalę.
Ale powiem Wam ze dla mnie boss jest genialny, nie chodzilam tam po rary chodzilam tam dla zabawy wiadomo jak jest cos nowego to ciezko sie tym 'nacieszyc' dlatego też boss był farmiony non stop, moze jestem okrutna lecz mi wielka frajde sprawial debuf 'odwrócenie' jako druid zawsze musze leczyc i utrzymywac druzyne przy zyciu a tu pyk leczeniem mogę zabijać :D 8-) Tak samo jak odwrócenie gdzie udaje mi sie wrzucic kondycje na 4% ^^ Boss jest moim zdaniem bardzo przyjemny odbiega od reszty, zaskakuje.

Na zakończenie mojego wypracowania (w szkole takich długich nie pisałam :D) dodam tylko ze kary dla administracji są zbyt wysokie i dlaczego s4 jest traktowane inaczej niz inne serwery? (ss umpiego) czyzby przez to co wrogie gildie pisaly na globalnym pare godzin wczesniej? Przeciez to czysta zawisc winikajaca z rywalizacji.


18 Cze 2012, o 16:01
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Kwi 2012, o 14:34
Posty: 30
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Bardzo mi się podoba powyższa wypowiedź. Dorzuciła bym jeszcze jedno zdanko na koniec.

Skoro bawimy się w sprawiedliwych, pytam się jaką "karę" sobie przyznacie za to, że popełniliście błąd? Bo rozumiem, że my jesteśmy karani właśnie za popełnienie błędu.. No chyba że sprawiedliwość działa w jedną stronę(?)

ilość jaskółek x 85k expa
załóżmy że zrobiłam ich około 100
w ekipie: MO 105, MO 102, VD 109, RYC 101 + ja druid 95 expo za jaskółke = 50 - 60k

100x85k =8,5kk expa w plecy
a faktycznie zarobiłam 6kk
i teraz pytam jaka jest sprawiedliwość w pojęciu "wyrównania szans" ??????

Zalecam przetestowanie tego na s0 jakby ktoś miał jakieś wątpliwości

p.s Drygu po raz 3 proszę o kontakt na pw :?

_________________
s3 Racja jest jak dupa każdy ma swoją.
Don't hate the player, hate the game! ;)
Czarne pole powinno zmuszać ludzi do walki


18 Cze 2012, o 16:09
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re: Bugusing - Jaskółka
My tu gadu gadu a czas leci...

Ludzie nie wiedzą na czym stoją czy zostaną im zabrane rary czy nie, i kiedy to się stanie. Kiedy będzie odebrany xp? Będzie to robione odgórnie czy taka osoba dostanie wpierw info na priv od GM?

Przy wymierzaniu "kary" w konfiskacie rarów proszę o zwrócenie uwagi na fakt, że ewntualny kupujący gdyby wiedział że straci tego rara wraz z jego gorszym zamiennikiem (pewnie także ulepszonym) który poszedł do koldzicy nigdy by tego itemu nie kupił. W tym wypadku będąc tak bardzo sprawiedliwym kara się bogu ducha winnych kupujących.

Jeśli kupione rary mają być odebrane to czy zostanie zwrócony wydatek na naprawę + ulepszenia + poprzedni rar który się posiadało na takim poziomie jaki był?
Proponuję zastanowić się jeszcze raz nad faktem "zabierania" kupionych rarów bo kupujący nic nie zawinił w tej sprawie. Sam posiadam - chyba - w powyżej opisany sposób wydropione i kupione kastety. Nie wiem czy je dalej expić czy trzymać w depo, czy zostaną zabrane za chwile czy za tydzień - a może wcale... Zabranie tych rarów i zwrot $ który był zapowiedziany nic nie zmieni poza tym, że ci co je posiadają znów je kupią za kilka dni...

Reasumując - proszę o określenie kiedy "kary" będą wymierzane i sugeruję zastanowić się nad faktem odbierania kupionych rarów.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


18 Cze 2012, o 16:48
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 10 Sty 2012, o 18:32
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Heaven spinasz sie nie wiadomo do czego nie wiadomo po co.. polecialo tu kilka powaznych pytan a ty jedynie chcesz sie pospinac a my nadal gowno wiemy..


18 Cze 2012, o 17:27
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Bugusing - Jaskółka
ja się spinam? raczej Ci co będą w plecy się spinają, mnie ten temat jedynie irytuje w kontekście bezczelnego podejścia oszustów, poza tym mnie ani ziębi ani parzy :)

filozofia w stylu: brak kartki z informacją o zakazie kradzieży batonów upoważnia do kradzieży bo przecież byli cwani i przechytrzyli sprzedawce, a winien jest sprzedawca, ze nie stal przy batonach, nie umieścił ich za pancerną szybą i nie dal każdemu kupującemu informacji na piśmie z zakazem kradzieży batonów... komuś się w głowach poprzewracało!

a teksty zarówno w treści jak i w formie jakie tu widzę coraz bardziej utwierdzają mnie w tym, że powinny polecieć bany i to dluuuugie - bo przez wyrozumiałość Dryga jedynie jest to tolerowane - w większości gier, w które grałem, byłby ban i kasacja konta - a tu się jeszcze z oszustami dyskutuje i zastanawia jak zrobić, żeby im za bardzo żyłka nie drżała...


18 Cze 2012, o 20:11
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Tak pacze na wasze jęki i widzę że nikt tak w tej grze nie płacze jak high levele tzw koxy, innymi słowy elita elit (jak przechodzą i nie przyklekniesz to gniew śmiertelny na siebie zsyłasz)
Świetnie to koresponduje z nagonką na nowych którzy ośmielają się żalić na czacie że zgięli z reki Wielkiego Koxa a mieli jakieś 50 lev mniej - wtedy każdy szanujacy się kox zawsze filozoficznie twierdzi "płacz off" :D

Jak powiadał mój kolega: kara musi być.

Jestem za surowym ukaraniem winnych, a przywdców powinno sie zamknąć w dyby na rynku i wystawić na widok publiczny i pohańbienie przynajmniej na tydzień czasu.

klatki w Trentis już są :D można je zapełnić :twisted:
HM


18 Cze 2012, o 20:22
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Zobacz na listę wymienionych graczy z s3 i sprawdź ich lvl - to jest odpowiedź, dlaczego koxy w tym temacie wyrażają swoje zdanie - bo głównie koxy tam były. Obstawiam, że średnia wymienionych tam graczy wynosi ~95lvl. Insta 70+ oczywiście była farmiona przez ekipy 100+ często z epikami, więc robili to zdecydowanie szybciej niż mniejsze lvl. Z tego co wiem na s4 tak samo, zresztą są filmiki na YT. Mojej ekipie rekordowo udało się zabić bossa z obstawą 1 hitem w 3 rundzie, czyli całość pewnie z 2-3 minuty.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


18 Cze 2012, o 20:43
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:28
Posty: 21
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Ok przesadzilismy kary sie naleza nie mowie ze nie, dostalismy taka mozliwosc to ja wykorzystalismy i nikt sie nad tym nie zastanawial, ale nie wiem czy ja bym nie wolala bana od tej cofki expa bo wbilam tam niecaly lvl a cofna mi tyle co za 2 i chyba niebardzo widzi mi sie to odrabiac :evil:


18 Cze 2012, o 21:11
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Szymdaro napisał(a):
Zobacz na listę wymienionych graczy z s3 i sprawdź ich lvl - to jest odpowiedź, dlaczego koxy w tym temacie wyrażają swoje zdanie - bo głównie koxy tam były. Obstawiam, że średnia wymienionych tam graczy wynosi ~95lvl. Insta 70+ oczywiście była farmiona przez ekipy 100+ często z epikami, więc robili to zdecydowanie szybciej niż mniejsze lvl. Z tego co wiem na s4 tak samo, zresztą są filmiki na YT. Mojej ekipie rekordowo udało się zabić bossa z obstawą 1 hitem w 3 rundzie, czyli całość pewnie z 2-3 minuty.


spoko twoja wypowiedz odnosi sie do czesci mojej wypowiedzi i w tym zakresie jestesmy zgodni w 100%
Przyznam szczerze że esencją mojej wypowiedzi w zamierzeniach był wątek o płaczu....
Btw juz zmiejszyli starte expa do 60k.

a włosi strzelili:)


18 Cze 2012, o 21:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron