Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Pumpmaster 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
I tak dodałbym w PvP pomiędzy pojawianiem się pumpa balans prof - jak zaatakuje cie druid napewno zginiesz...
A pozzatym po przestudiowaniu eq wroga część atatkowanych walczy...

_________________
_______
Image
Image


17 Cze 2012, o 13:44
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 21:20
Posty: 407
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
SuperMiecio napisał(a):
Ci których pump ubił będą chcieli go zlikwidować, a ci którym pomóc wzmocnić ^^ I tak w kółko. Jedynym rozwiązaniem byłoby zlikwidowanie pvp, ale to nie wchodzi w gre ^^


Uratował mnie wiele razy, przeszkodził raz lub dwa. I tak chcę go usunąć bo to on likwiduje pvp.



@Up. Srsly? 1 na 10 osób podejmie walkę, reszta znika z radością.

@down Chryste... po 1, edytuj posty, po 2, mówię o ogóle.

_________________
Fiefiór -s3

http://www.youtube.com/watch?v=bmhVqOY22l8


Ostatnio edytowany przez Indywiduum, 17 Cze 2012, o 16:05, edytowano w sumie 1 raz



17 Cze 2012, o 14:57
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Indywiduum napisał(a):
SuperMiecio napisał(a):
Ci których pump ubił będą chcieli go zlikwidować, a ci którym pomóc wzmocnić ^^ I tak w kółko. Jedynym rozwiązaniem byłoby zlikwidowanie pvp, ale to nie wchodzi w gre ^^


Uratował mnie wiele razy, przeszkodził raz lub dwa. I tak chcę go usunąć bo to on likwiduje pvp.



@Up. Srsly? 1 na 10 osób podejmie walkę, reszta znika z radością.


Z tobą?!
Skoro uciekłem ci 2 razy a za 3 był Pump mhm
A jeszcze mnie ciekawi że jak temat o pumpie robi zwykły gracz jest od razu zamykany, a jak ktoś inny nie? Fail?

_________________
_______
Image
Image


17 Cze 2012, o 15:24
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2012, o 13:34
Posty: 58
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
no to jest dziwne jak szary gracz cokolwiek o pumpie napisze czy ankiete chce zrobic to temat jest zamykany od razu pod przydomkiem ze tematy byly walkowane wiele setek razy i nic nie ulega zmianom, a teraz zielony rozpoczol poraz kolejny temat o pumpie pomimo ze juz sa tego typu tematy pozamykane i nikt sie nie czepia i nie zamyka tego tematu dlaczego ???


17 Cze 2012, o 23:29
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Lip 2011, o 18:08
Posty: 291
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Lilwayne napisał(a):
Za to jednak ten słownik za 50 platyn powinien zostać wprowadzony...


Widzę, że mój pomysł się wielu ludziom podoba :lol: :lol: :lol: może zostanie wprowadzony. Nawiasem mówiąc, jak przy każdym temacie podpisuję się, za mało red, ochronki + PM zabijają Taernejskie pvp.

_________________
BloodlineMage s2 86 mo OFF
UndeadMage s4 121 mo OFF
UndeadPonyH Ostlor 123 łucznik
Undi EU 62 druid OFF
Undiii Ostlor 40 Ryc


18 Cze 2012, o 02:13
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Lis 2011, o 18:57
Posty: 31
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
odbierzecie pumpa i się zacznie bicie 10 leveli na krzyzaku pff..


18 Cze 2012, o 18:49
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Dla mnie PM to nie tylko obrońca tych maluczkich, ale zabezpieczenie przed farmieniem słabszych graczy przez tych znacznie silniejszych (gra ostatnio i tak zrobiła bardzo dużo dla hlev i koksów nieco zapominając o mniejszych i średnich levelach). Nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie sfrustrowane koksy biją co im się podoba: bici zwyczajnie zmienią grę bo co to za przyjemność być zmuszanym do walki której nie da się wygrać?

Nie jestem przeciwnikiem pvp, ale jeśli ktoś jest zwyczajnie za krótki żeby bić równych sobie to niech nie męczy bezkarnie tych, którzy się obronić nie mogą.

Ktoś wyżej poruszył temat ochronek: pamiętam temat gdy grupa graczy z s3 chciała je znieść nazywając to łamaniem regulaminu, czy wręcz "wykorzystywaniem buga z ochronką". Tylko beznadziejny hipokryta mógłby nie zauważyć, że atakując podobny level po czym dobija do niego kilku znajomych również wykorzystuje oczywiste niedopracowanie pumpa - to, że nie może wbić jak inny gracz, gdy różnica między stronami jest za duża. To jest jedyne co należy zmienić. Bez tego pvp to tylko mordobicie, nie ma też wojowników, są za to żądni krwi, sfrustrowani kryminaliści.

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


18 Cze 2012, o 21:32
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Ostatni akapit twojej wypowiedzi jest poświęcony top 100 chyba...
Mnie dziwi jeszcze to że jak bije samemu 20lvl'a to wyskakuje pump zawsze, a jeśli bije 20lvl z 2x 60lvl to go nie ma i nikt nie wbija, bijemy pełnym składem...

_________________
_______
Image
Image


18 Cze 2012, o 22:03
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 21:20
Posty: 407
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Calipsis napisał(a):
Dla mnie PM to nie tylko obrońca tych maluczkich, ale zabezpieczenie przed farmieniem słabszych graczy przez tych znacznie silniejszych (gra ostatnio i tak zrobiła bardzo dużo dla hlev i koksów nieco zapominając o mniejszych i średnich levelach)


Aaa tam, To, że hlvle biją niższe to jest ich święte prawo w każdej grze. W Taernie jest i tak ekstremalnie ograniczone ochronkami i żółtymi polami, które moim zdaniem jak najbardziej wystarczają. Jeśli ktoś nie lubi być bitym to niech nie wbija czaszki lub tarczy, a wtedy w najgorszym wypadku będzie padać raz na 2 dni.

Co do nie zabijania niższych lvli. Równych nie zabijesz, bo uciekają z łatwością, chyba, żeś druid, lub druida masz.

Co do tego, że omijają pumpa dochodząc po kolei to kolejny powód by Pumpa okiełznać.
Gdyby nie było Pumpa na wyższych lvlach, to nie trzeba byłoby się tak bawić.
Teraz trzeba i ktoś widzi, że jest atakowany przez jedną osobę konkretną profesję. Ustawił deffy, ustawił ucieczkę kliknął. Siup, doskakują inni gracze, deffy nieustawione, chłopaczysko czeka pewna śmierc. Gdyby nie było Pumpa, miałby większe szanse na ucieczkę, anóż wzięcie kogoś do grobu, bo by zaatakowlai razem.

Pump jest dobry, do momentu, gdy chroni nowych, w jaskini herszta/krzyżaka/na zamku przed h-lvlami. A nie na wyższych :|

_________________
Fiefiór -s3

http://www.youtube.com/watch?v=bmhVqOY22l8


Ostatnio edytowany przez Indywiduum, 18 Cze 2012, o 22:22, edytowano w sumie 1 raz



18 Cze 2012, o 22:16
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 15 Sty 2012, o 17:29
Posty: 166
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
dlatego powinno byc liczone tak ze pump pojawia sie wtedy gdy 1 runda sie zacznie i odnowa sie resteuja zegary jesli ktos dojdzie


18 Cze 2012, o 22:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 488 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron