Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Spadające ceny rarów 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 27 Lut 2012, o 16:30
Posty: 69
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
Taaaa i jeszcze frytki do tego :D

Proszę bez offtopa - Pabli

_________________
KUbaFCA s3 druid 56lvl wciąż rośnie full eq (brak vaekanów)
Gotikologio shed 26lvl


19 Cze 2012, o 11:22
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012, o 08:53
Posty: 54
Miejscowość: 3city
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
BloodlineMage napisał(a):
Pabli napisał(a):
Drugim pomysłem, który mógłby wpłynąć na ceny rarów to model uszkodzenia sprzętu, a właściwie jego psucia. Gdyby sprzęt, który posiada gracz się psuł, a każda kolejna naprawa byłaby jeszcze droższa od poprzedniej, to w pewnym momencie bardziej opłacałoby się zostawiać sobie rary niż je odsprzedawać. Myślę, że wtedy byłaby szansa na to, aby ceny rarów skoczyły do góry.


2. Dotknij czoła i sprawdź czy nie jesteś gorący. Drugiego żmija nie chce mi się dropić. Poza tym mam sprzęt ulepszony na 7/8. Muszę go ulepszać ponownie (Niekiedy idzie więcej kasy na ulepszenie niż kupno nowego sprzętu).


Blood z moim czołem wszystko jest ok, z tego co widzę to temat dotyczy rozmowy o rarach, a zasady dla epików można stworzyć inne. To była tylko propozycja rozwiązania, chociaż rozumiem, że dla Ciebie obecne ceny wszystkich rarów są ok?

Ręki uciąć sobie nie dam ale w temacie z pytaniami do dryga(albo w jakimś innym) była rozmowa odnośnie utraty wytrzymałości przez przedmioty. I reakcja była pozytywna.
Pirek.

_________________
Pabli [S4] - Ryc 54 lvl - ON
Zwycięzca turnieju 3vs3 - 23.05.2012


19 Cze 2012, o 12:03
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Lip 2011, o 18:08
Posty: 291
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
SoadMaster napisał(a):
Ja mam fajny pomysł żeby spadały itemy naprawione ale przypisane zawsze wiecej u kowala a nie przypisane by były droższe :P


nie kpij

Bez tego typu obrazków proszę ;)

http://zapodaj.net/aa210d8f9ebce.jpg.html lepiej ? :D

_________________
BloodlineMage s2 86 mo OFF
UndeadMage s4 121 mo OFF
UndeadPonyH Ostlor 123 łucznik
Undi EU 62 druid OFF
Undiii Ostlor 40 Ryc


19 Cze 2012, o 12:09
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Mar 2012, o 04:08
Posty: 49
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
Ojeju no, nie mów, że w tym wypadku 100 lvl będzie miał gorzej niż 50 bo to jest nieprawda. -,- Po prostu mały lvl nie będzie skazany na halit już od początku gry. Zamiast tego będzie mógł sobie chodzić na bossy i z nich dropić rary, które dadzą mu jego małe, własne bogactwo. My mamy swoje z fyo, gmo, waldka i jeszcze tyle nowych bossów doszło. Część z Was porzuciła iche, wieże i duszki ale część wciąż tam śmiga, mimo, że teraz lvle 70+ mają ciekawsze rzeczy na nowej mapce. Jeśli chcemy aby handel rarami faktycznie się opłacał to trzeba coś zmienić. Moje propozycje były tylko chęcią rozpoczęcia dyskusji. Też mi się wydaje, że pomysł ze sprzedażą drożej u kowala jest najlepszy, chyba nie byłoby to wielkie wyzwanie aby to zmienić, a można by sprawdzić, czy dzięki temu coś się poprawi. Jak nie to kombinować dalej. :)
Wam łatwiej mówić, bo gdy wy dropiliście z fyo te rary chodziły po 6/8k i więcej, teraz spada wszystko do 1k, a rary z modły i tygrysa wciąż są drogie i niższe lvle będą sobie musiały na nie poczekać.

_________________
Serpentsya [S4] - 70lvl (druidka)
Nymfetamina [S4] - 29lvl (barba)


19 Cze 2012, o 13:07
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 22:57
Posty: 314
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
Etam mi tylko 1 raz spadł z modli coś wart a jedyny mój zarobek to mięso z alfy i ichi, wszystko tak kupiłem nawet diabolo za 9kk, tylko epika nie dam rady, na dodatek dzięki ichi mamy sporo presty w gildii. Ichi dalej sporo robię ale coś mam pecha do rarow z niego porostu nie dropie ich.

_________________
"Warto mieć marzenia" tylko jaka to wartość jak się nic z tego nie ma??


19 Cze 2012, o 13:17
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Cze 2012, o 18:23
Posty: 9
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
Tak jak Seprentsya pisała, moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby zwiekszenie ceny rarów u kowala.

Z perspektywy gracza z niskim lvl, ide na herszta, mecze sie zeby go ubić, pada mi pierwsza erka w życiu... mój pierwszy rar... marzenie.... do czasu az zobaczysz cene, na forum 5k, u kowala niecałe 4k. A za złomowe spodnie place u kowala np 10k. E co to za radosc z erki.


Taka scena sytuacyjna, a gdyby ten rar u kowala byl warty np 15k to juz bylaby to jakas radość, moim zdaniem oczywiscie


19 Cze 2012, o 14:10
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2011, o 11:13
Posty: 53
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
1. Popieram zwiększenie cen uszk rarów 2. zrób ankietę i wpisz te pomysły i że ktoś jest wgl na nie lub ma jeszcze coś innego i zobaczymy dokładniej co ludzie o tym myślą.


19 Cze 2012, o 14:25
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
Jak sie zwiekszy ceny rarow u kowala to:
-gracze beda dostawali wiecej zlota
-wartosc zlota zmaleje
-gracze beda mieli wiecej mniej wartosciowego zlota i wrocimy do punktu wyjscia, bo co z tego, ze zamiast 1000 zlota bede miala 1000000 zlota, jak to 1kk zlota bedzie mialo taka wartosc, co obecny 1000.

Pomysl z ograniczeniem dropa ze slabszych bossow dla high leveli mi sie podoba, ale faktycznie lepiej jest znajdowac nowsze zastosowania dla esencji, zwlaszcza dla koksow (poki co psychorarow nie ma zbyt duzo i sa stosunkowo nowe, wiec trzeba poczekac, az to sie ustabilizuje, by moc dobrze ocenic sytuacje, bo jak przegniemy to bedzie jeszcze gorzej). Dzieki temu Low levele beda dropic rary na handel, lub dla siebie, a koksom do glowy nie przyjdzie sprzedawanie takich rarow, bo przetopienie bardziej sie im bedzie oplacalo, a nawet jesli jakiegos raru nie bedzie sie oplacalo przetopic, to bedzie to rar sporo warty z mala podaza i wysokim popytem na niego, a takich przedmiotow ten temat nie dotyczy.

Poza tym patrzmy na to tez z drugiej strony, to, ze cany rarow sie zwieksza wcale tak cudownie nie uleczy sytuacji, bo wtedy low level bedzie skazany na wydropienie przedmiotu, bo na jego zakup go nie bedzie stac, wiec popadniemy z jednej skrajnosci w druga. Teraz taki system sie pewnie by wielu podobal, bo maja w depo pochowane rary o niskiej wartosci, ale jedynym sposobem zwiekszenia tej wartosci, jest po prostu znaczne ograniczenie posiadanych przez graczy rarow, a wtedy bedzie psioczenie, ze rary sa za drogie i trudno dostepne ^^ wiec tu kolejny argument za esencjami, bo lepiej pozbawic was rarow poprzez dawanie wam alternatywy na ich wykorzystanie, niz po prostu pozbawic was rarow :)


19 Cze 2012, o 14:31
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 20:57
Posty: 145
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
Mystheria napisał(a):
Jak sie zwiekszy ceny rarow u kowala to:
-gracze beda dostawali wiecej zlota
-wartosc zlota zmaleje
-gracze beda mieli wiecej mniej wartosciowego zlota i wrocimy do punktu wyjscia, bo co z tego, ze zamiast 1000 zlota bede miala 1000000 zlota, jak to 1kk zlota bedzie mialo taka wartosc, co obecny 1000.

ale cena za dz/lodowego/esencje/ulepszenia/itp bedzie taka sama


19 Cze 2012, o 14:35
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
ja się zgodzę z Calipsis, najchętniej widziałabym podniesienie opłacalności przetapiania rarów niższych rang i nieco więcej zastosowań dla esencji.

a poza tym było już tak wiele podobnych czy identycznych tematów że w zasadzie powinnam zamknąć ten, ale tak tu zielono że aż mi głupio;p


19 Cze 2012, o 14:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 424 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron