Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
 Bugusing - Jaskółka 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 22:57
Posty: 314
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Z jaskółka to ja proponuje połączyć instancje jeżeli na 1 poziomie instancja będzie stara to tak samo stara będzie instancja na następnym poziomie :P Bramy mogą tylko zmniejszyć ilość skoczków.

A propos testerów najprawdopodobniej Testerzy dostają coś do sprawdzenia na przykład maja x razy ubić sama jaskółkę i sprawdzić czy się da i czy jakieś bugi nie wyskakują choć mogę się mylić ale na pewno nie dostają polecania róbcie co chcecie na s0 i dostaniecie za to platynę.

_________________
"Warto mieć marzenia" tylko jaka to wartość jak się nic z tego nie ma??


19 Cze 2012, o 17:30
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2011, o 19:27
Posty: 85
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bugusing - Jaskółka
WITAM chciałem sie odniesc do posu naszych gm w pszypadku s2 mistta
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=70&t=20256
chodzi mi o pytanie co z zrobiliscie z rarami macie nasze wszystkich logi wymian czy chec niechcenia sie sprawdzanie tego jest ten post bo mi sie zdaje ze tak jest to bład administraci co do tego sie przyznała czy nasi gmi juz nic im sie nie chce sprawdzac ?
a co do osub na s2 sa tam osoby kture nawet nie były co widac w logach i znowu powrut po co sprawdzac? wpisac na oslep i na odczepnego
druga zecz zabranie nam expa pszeciesz tez widzicie ile nam dodało ale poco sprawdzac liczyc moje zdanie jest takie ze jezeli to wina administracji to niech nasie gmi się zajm tym podlicza to co do 1 expa czy presty ??????????

omg
1) Mist napisał, że tu nie będzie odpisywał, bo tu nie zagląda - jego komunikat jest prosty - proponuję się zastosować;
2) pisząc tego posta zapewne miałeś dużo czerwonych wężyków pod wyrazami - proponuję wskazać dany wyraz, PPM, wybrać właściwą opcję i zatwierdzić - nie jestem fundamentalistą ortograficznym, sam popełniam błędy, ale to wyżej to już lekka przesada...
HM

_________________
zagli


19 Cze 2012, o 17:37
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Yanuary napisał(a):
Cytuj:
filozofia w stylu: brak kartki z informacją o zakazie kradzieży batonów upoważnia do kradzieży bo przecież byli cwani i przechytrzyli sprzedawce, a winien jest sprzedawca, ze nie stal przy batonach, nie umieścił ich za pancerną szybą i nie dal każdemu kupującemu informacji na piśmie z zakazem kradzieży batonów... komuś się w głowach poprzewracało!


Zapominasz, że jest coś takiego jak prawo, gdzie masz napisane co za tą kradzież ci grozi, oczywiście możesz "przechytrzyć" sprzedawcę i ukraść batony ale musisz mieć na uwadze karę jaka cię za to może spotkać. Wiesz, że to jest złe i zakazane.
Tu sytuacja wygląda tak: leżą batony, a niema jeszcze spisanego prawa, kradniesz batony, a ktoś po tym fakcie wpisuje, "kradzież batonów jest zła i karalna".
Może przykład nie do końca jeszcze pasuje, ponieważ "kradzież" już sama w sobie ma negatywny wydźwięk, a "skakanie" już takiego negatywnego wydźwięku nie posiada.

Podsumowująć: "gdzie jest punkt że nie można skakać" ?

Paragraf § ---> Przestępstwo podlegające po dniego ---> kara w nim opisana
a nie
Działanie ---> Paragraf opisujący że to działanie jest przestępstwem ---> kara


Chyba nie czytałeś dokładnie Regulaminu Gry... zachęcam do wnikliwej lektury.

Tak jak w KK nie ma wpisanego zakazu kradzieży batonów, tylko zakaz kradziezy tak i w regulaminie gry jest wpisane:

"6.W przypadku wykrycia błędu w Grze, Gracz zobowiązuje się do niewykorzystywania go i nieprzekazywania innym graczom zdobytych przez siebie informacji na jego temat w celu nieuczciwego uzyskania jakichkolwiek korzyści. Zobowiązuje się do natychmiastowego poinformowania Usługodawcy i moderatorów o wykrytym błędzie."

i dalej:

"19. Usługodawca zastrzega sobie prawo do odebrania punktów (w tym Platyny) zdobytych w sposób niedozwolony, np. poprzez wykorzystanie błędu w Grze Zakładce „Platyna”. Gracz powinien zgłosić taki fakt (błędu) niezwłocznie Usługodawcy, a w przypadku podejrzenia celowego działania Gracza w celu wykorzystania błędu w Grze, jego konto zostanie usunięte."


To się czyta łącznie i jest tu jasno wskazana sankcja za wykorzystywanie błędów... a to że Drygu samodzielnie decyduje czy dany błąd wymaga niezwłocznej interwencji czy też można go zbagatelizować to już inna historia. W tym przypadku podjął jednoznaczną decyzję i ona zostanie wyegzekwowana.


19 Cze 2012, o 17:38
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 10:57
Posty: 44
Miejscowość: Lublin
Podziękowano: 218 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Ikcylgyrg
Post Re: Bugusing - Jaskółka
desacred napisał(a):
mandaryn3d napisał(a):
No cóż, teraz trzeba dodać jakąś opłatę na wejście do insty(może znowu coś z esencjami?). Polecam także wymienić testerów, najlepiej nadają się bug-userzy.
Jestem pewien, że przez podział na 2 insty istnieje jeszcze kilka takich bugów, które dopiero czekają na odkrycie.


Szanowny drogi kolego wyjaw mi skąd posiadasz wiedzę o pracy testera skoro polecasz nas "wymienić"? Twoje pojęcie tak jak większości "niezadowolonych" z tej "pracy" forumowiczów można porównać do znajomości astronomii u wołu. Specjalnie napisałem "pracy" testera w cudzysłowiu bo to nie jest praca tylko wolontariat. My poświęcamy swój czas żeby tacy jak Ty mogli posmęcić jak to jest źle. Że niby nie robimy tego za darmo - jeśli by ktoś przytoczył taki argument - tyle ile może dostać (nie zarobić) tester w przeliczeniu na ilość godzin poświęcanych ze swojego prywatnego czasu jest - lekko rzecz ujmując - nieporównywalnie niska. Testowanie to dobra wola osób z niebieskim nickiem które to zajęcie robią w sumie pro publico bono. W związku z powyższym jak nie Masz zielonego pojęcia jak to wygląda co robi tester i za co odpowiada, a co robią inne osoby z kolorowymi nickami na forum w sprawie wprowadzania nowości w grze, to z łaski swojej przestań się udzielać w tej kwestii tak jak i inni wszystkowiedzący-o-pracy-testera "specjaliści".

Nić złego nie miałem na myśli, skoro błąd wystąpił to nikt żadna osoba nie znalazła tego błędu. Masz racje nie wiem jakie uprawnienia mają testerzy co mogą robić, itd. Jednak myślę, że skoro taki błąd nie został wykryty to można przynajmniej zwiększyć liczbę testerów(żeby mniej zbugowane isty wychodziły w przyszłości). Btw, takie odzywki to chyba bardziej na priv pasują.

_________________
"You have enemies? Good. That mean you've stood up for something, sometime in your life." - Winston Churchill
"There is no time to remedy our enemies' ignorance. Blast it out of them" - Aurelia


19 Cze 2012, o 17:40
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 19 Cze 2012, o 12:15
Posty: 27
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
A ja mam pytanie dlaczego 83 lv który zrobił 10 nielegalnych jaskółek jest karany a 98 , który zrobił ich 6/7 nie jest , chodź expa wbił tyle samo jak nie więcej ... Prosiłbym kogoś kto może to sprawdzić o kontakt na pw , bo z mojej perspektywy jest to co najmniej głupie :f


19 Cze 2012, o 17:44
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2011, o 19:27
Posty: 85
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bugusing - Jaskółka
GM KTÓRY KOMENTOWAŁ JA NIE PISZE TO DO MISTA TYLKO DO WSZYSTKICH GM 4SERV. ZE NIC NIE ROBIA OBIJAJA SIE BO JAK SA POCZEBNI NIGDY NIE MA I NAWET POSPRAWDZAĆ WAM SIĘ NIE CHCE :D :D :D :D

nie musisz krzyczeć, to niezgodne z netykietą... i skorzystaj z dobrej rady zamiast wylewać puste żale - listę osób-oszustów dostaliśmy od Dryga, jeśli coś w niej nie gra to przekaż info GM na s2 a on przekaże to dalej, od biedy możesz tutaj to zrobić, byle konkretnie, bez ogólników i farmazonów...
HM



moze dostaliscie liste od dryga ale za cos bierzecie ta zapłate i powiniscie sie tym zajac i sprawdzic z tym expem bo zabierzecie duzo wiecej a to juz jest nas ukaranie a nie wyrównanie szans

no oszustów się kara, zwrot niewłaściwie zdobytego mienia to norma, a do tego dochodzi kara... obecna ilość zabieranego expa to i tak moim zdaniem smiech na sali - gdyby odejmować po 100-120k to następnym razem taki gracz-cwaniak 10x sie zastanowi zanim wykorzysta buga...
HM


a ja za wasza prace na sevach niadał po 10 platy tylko potravicie obrazac a na oszusztów musisz miec podstawyt obrazac bo dla mnie jestes ty człowiekiem smieszny i nikim to ze masz kolor to nic mam na to ... nierobie
i jacy oszusci jak dajecie zbugowana inste to tylko wasza wina a nie graczy

_________________
zagli


Ostatnio edytowany przez ZAGLI 19 Cze 2012, o 19:04, edytowano w sumie 2 razy



19 Cze 2012, o 17:57
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Heaven jestes zwyklym pajacem ktory potrafi tylko obrazac innych.

Skoro Drygu sam przyznal ze blad po waszej stronie to owszem gracze wykorzystywac tego moze i nie powinni ale to co ty robisz to juz przesada.

Wyzywasz innych non stop i wogole kozak z ciebie tylko dlatego ze masz kolorek.

Skoro ty masz prawo nazwac kogos oszustem bez wiekszej przyczyny to jestes nikim i tyle.
Za duze mniemanie masz o sobie.

Wy oszukaliscie nie raz i jakos nikt was od oszustow nie wyzywa. (prace nad serwerem angielskim o ktorym nie bylo zadnej mowy w planach ~ to tez jest poniekad oszustwo ludzi)

i w dupie mam twojego bana na forum czy co mi tam dasz ~

Ty obrazac innych mozesz ale inni juz ciebie nie bo wielki pan gm sie znalazl.

Cytuj:
nie musisz krzyczeć, to niezgodne z netykietą..


a zgodne jest oczernianie innych ?

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


Ostatnio edytowany przez Shorty, 19 Cze 2012, o 18:27, edytowano w sumie 1 raz



19 Cze 2012, o 18:21
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Sie 2011, o 00:06
Posty: 13
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
HM nie dam siebie gówniarzu nazywać oszustem. Masz za mało dowodów żeby tak twierdzić o jakiejś osobie. Nie rozumiem czemu wyższa instancja pozwala na pisanie takich głupot. Jak nie umiesz HM kogoś szanować to nie licz na to że ktoś Ciebie będzie szanował. Proszę o wykasowanie tych oszczerstw. Wpierw HM pomyśl zamiast coś napiszesz.


19 Cze 2012, o 18:27
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
a ja naprawdę bardzo proszę o trzymanie nerwów na wodzy, wszystkich uczestników tej dyskusji... obie strony mają swoje racje i dobrze byłoby gdyby potrafiły o nich porozmawiać na spokojnie, bez personalnych wycieczek.

nie chciałabym żeby przez tę sprawę posypały się bany na forum;/


19 Cze 2012, o 18:45
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Bugusing - Jaskółka
piszcie co chcecie - każdemu kto z premedytacją wykorzystywał tego buga powiem w twarz że jest oszustem - i nie interesuje mnie co o mnie sądzicie/piszecie bo oszuści najzwyczajniej w świecie nie są w stanie mnie obrazić... nie mają zdolności honorowej

edit:
wyzywanie kogoś to mówienie inaczej niż jest - nazywanie rzeczy po imieniu, czyli tych co oszukują oszustami jest zwykłym faktem, a na fakty nie ma się co obruszać :) czy się nam to podoba czy nie...

a dyskutował będę bo po pierwsze lubię, a po drugie bo widzę że nadal nie zrozumieliście, że źle zrobiliście i macie pretensje, że Was za to spotka kara i napiętnowanie

:)


19 Cze 2012, o 19:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron