Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
 Bugusing - Jaskółka 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2011, o 19:27
Posty: 85
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Heavenmaker napisał(a):
piszcie co chcecie - każdemu kto z premedytacją wykorzystywał tego buga powiem w twarz że jest oszustem - i nie interesuje mnie co o mnie sądzicie/piszecie bo oszuści najzwyczajniej w świecie nie są w stanie mnie obrazić... nie mają zdolności honorowej

HM a ty za obraze masz honor ?

_________________
zagli


19 Cze 2012, o 19:05
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Bugusing - Jaskółka
pokaż mi gdzie kogoś obraziłem... bo nazwanie oszusta oszustem obrazą nie jest (a to że się oszust obrazi mi wisi)


19 Cze 2012, o 19:08
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2011, o 19:27
Posty: 85
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bugusing - Jaskółka
dla mnie HM jestes nie robem i wogule nie nadajesz sie na GM a oszustem mozesz siebie nazwac

dziękuję za jakże konstruktywną odpowiedź na moje pytanie/prośbę - chciałem przybić kufel, ale się zepsuł... :(
HM

twoje wypowiedzi sa załosne :shock:

hm jak jestes taki pewny siebie i honorowy nadaj post o to czy nadajesz sie nagm i niech grcze zadecyduja :D czekam na linka :D

dzięki Bogu GMów nie wybierają gracze - to nie jest demokracja - linku nie będzie bo powołała mnie Adm i Adm mnie odwoła jak tak zdecyduje (ewentualnie sam wcześniej odejdę - jak tak postanowię, dam Ci znać, na pewno urządzisz imprezę na s2 i rozdasz ze szczęścia wszystkie legalnie dropnięte/kupione itemy...)
HM


zebys wiedział ale napewno sie napije z tego powodu :P

_________________
zagli


Ostatnio edytowany przez ZAGLI 19 Cze 2012, o 19:50, edytowano w sumie 4 razy



19 Cze 2012, o 19:11
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Post Re: Bugusing - Jaskółka
chyba drygu powinien z tobą HM porozmawiać jak odnosisz się do innych pełniąc jakąś funkcje w tej grze

bo to że gracze chca dokladnie wiedzieć jakie są powody itp jak są egzekwowane to raczej maja do tego prawo :!:

a ty najwidoczniej nie dorosłeś do pełnienia tak poważnej funkcji

żaden inny GM nie stara się zaognić całej sytuacji a tylko ty chcesz tu jakaś wojne/kłótnie wywolac tymi dopiskami i podobnymi wypowiedziami

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


19 Cze 2012, o 19:13
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Bugusing - Jaskółka
nie wnikam w brak dyskusji ze strony innych GM, to ich suwerenna decyzja - niektórzy widząc poziom wypowiedzi części graczy zadeklarowali w innych tematach, że tu zaglądać nie będą - nie dziwie się im, bo teksty na pograniczu ubliżania Drygowi są poniżej wszelkiej krytyki...

a co do tłumaczenia graczom to adminiastracja to co chciała już napisała, a co gracze zrobili? podeszli do sprawy na zasadzie wykładni słownej i instrumentalnie zaczęli opisywać, że oni zamiast iść w lewo, poszli w prawo a więc już nie wykorzystywali buga... no więc widocznie ktoś uznał, że nie ma sensu więcej tłumaczyć bo to się mija z celem, niektórym nie da się przetłumaczyć, że robili źle, a więc nie ma sensu się starać

a co do zaogniania, to spójrzcie najpierw na swoje teksty, i poziom złości i frustracji jaki z nich bije - ja swoje teksty piszę na chłodno bo mnie karanie Was na szczęście ominęło ale komentować mogę i będę...


19 Cze 2012, o 19:22
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Cytuj:
no oszustów się kara, zwrot niewłaściwie zdobytego mienia to norma, a do tego dochodzi kara...


Czyli rozumiem ze niewlasciwie zdobyte itemy (ukradzione innemu graczowi) tez powinny byc oddane ale jakos nie zostaly.

Smieszny jestes.

W jednym temacie twierdzisz ze itemy zdobyte przez oszustow nie sa scigane a w innym ze sa wiec zdecytuj sie. I dobrze wiesz o jaki temat mi chodzi.

kolejny zasiadający Keysa? i kolejny mylący światło księżyca z jego odbiciem w tafli wody...
HM

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


19 Cze 2012, o 19:28
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Post Re: Bugusing - Jaskółka
nikt komentować ci nie zabrania, ale czy ktoś każe ci frustrować innych swoimi dopiskami bo masz władze na pewno nie

dalsza dyskusja z twoja osoba mija się dla mnie z celem

ty masz swoje racje ja swoje tylko ze mnie na tyle wychowali ze wiem kiedy ustąpić

dziękuję za uwagę pozdro :shock:

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


19 Cze 2012, o 19:34
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 10 Wrz 2011, o 11:56
Posty: 172
Podziękowano: 60 razy
Otrzymanych podziękowań: 79 razy
Nick w grze: Wilgefortz
Serwer: Tolnor
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Chciałbym się dobrowolnie poddać karze, gdyż ominąłem przed chwilą założenia gry - ominąłem babadka :(
http://screenshooter.net/0540589/lwnvslr

I przy okazji uprzejmie proszę o wskazówki jak należy przejść instancję jaskółki, gdy zostanie ponownie otwarta.



Ps. HM nie obrażaj użytkowników forum i nie spinaj się tak. A co do bana na forum... najbardziej Ty na niego zasłużyłeś w tym temacie.


19 Cze 2012, o 20:05
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2010, o 20:25
Posty: 152
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Dyskusja bardzo ciekawa tylko mam jedno zastrzeżenie...
Dlaczego wasze ewidentne niedopatrzenie jest traktowane jak oszustwo graczy!! ?
Nie chce mi się wierzyć ze po ubiciu na testach chodź jednej sztuki jaskółki nikt z testerów/ekipy nie zobaczył tego buga.

Rozumiem zabieranie rarow zdobytych w ten sposób ale karanie dodatkowym expem to juz lekka przesada.

HM więcej poszanowania i tolerancji dla graczy....

_________________
S1 -Sunny MO-62 , DzikiDr Druid-47 , DzikiVD Voodoo-44
S2 - Theodorus vd-135+ lvl ON,


19 Cze 2012, o 20:27
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Cytuj:
kolejny zasiadający Keysa? i kolejny mylący światło księżyca z jego odbiciem w tafli wody...
HM


Keysa nigdy nie zasiadalem (a skoro twierdzisz inaczej dowod poprosze bo oskarzac bez dowodu to se mozesz) ~ nie ma mnie tez na liscie zwiazanych z instancja jaskolki.
Zatkalo kakao?

Kolejny mylacy swiatlo ksiezyca? phi
i w jednym i w drugim przypadku jest jak ty to nazwales "oszust" i w jednym i w drugim wypadku itemki zostaly zdobyte "nielegalnie" wiec jestes glupi twierdzac ze nie jest to to samo. W obu wypadkach poszkodowani sami "udostepnili" mozliwosc zdobycia tych itemow. Ale oczywiste jest ze Administracja jest git majonez i zawsze postawi na swoim czy mieli by racje czy nie.

Przypadek moze i inny ale koniec taki sam. I w jednym i w drugim ktos zostal pozbawiony itemow (tu biedna jaskoleczka i administracja) a w drugim Keys.
Nie zapominaj tez ze nawet twoi koledzi po fachu (kolorku) dziwili sie ze itemki te nie sa scigane.
Wiec skoncz z tymi swoimi gadkami bo glupis twierdzac ze jest inaczej.

i co bys nie powiedzial to mam to gdzies bo w przeciwienstwie do ciebie mam szacunek do innych (do ciebie niestety nie).

ps bardzo dobrze ze na s3 cie juz nie zobaczymy bo i tak nikt cie tam nie lubil ale to chyba i tak wiesz.

Ci na których mi zależy mnie lubią, reszta nie musi bo nie jestem tu dla lubienia...
HM

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


19 Cze 2012, o 21:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron