Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna
 Bugusing - Jaskółka 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:28
Posty: 21
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Szymdaro troche ostro ale dałabym Ci kufelek (gdyby działał szkoda że nie działa a może to bug?). Moim zdaniem nie ma się co kłócić mam wrażenie że nasze posty są lekko ignorowane.
Bardzo pięknie wam po preście pojechali u nas jest inny problem...Lista 'nieuczciwych graczy' nie jest nawet w połowie pełna... Hipokryzja? Chcecie karac za niesprawiedliwość tylko niektórych? Są dowody sam Drygu na ogólnym pisał że nieuczciwe jaskółki były robione przez kilka top gildii, a raptem kara tylko jedną + znajomych. Wymienionoteż jednego gracza sam na forum sie przyznał że ma ssy innych członków gildii którzy chodzili z nim bo przecież sam by nie dał rady też na razie bez odzewu ze strony Dryga, który te liste układał... :?
Co możemy zrobić? wychodzi na to że nic bo administracja zamiast wysłuchać woli zwyzywać od oszustów... Raczej nie często się z tym spotykam bo jak pójdę do domu skrótem nikt mi tego nie zarzuca, ale skoro już w takim stopniu uraziło to zarządzających grą, że chcą sprawiedliwości niech chociaż wymierzą ją wszystkim... Czy może jednak wasz system wykrywania nielegalnych jaskółek szwankuje?


20 Cze 2012, o 13:11
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2012, o 13:34
Posty: 58
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
ja tu popieram administracje, wiedzieliscie ze jest okazja to wykorzystania buga, to zamiast poinformowacv o nim, i spytac sie kiedy mozesz isc na jaskolke aby nie bylo ze buga wykorzystujesz, to poprostu olales regulamin, i ze swiadomoscia poszedles wykorzystac buga, i w zamian wszelkie rary zostana odebrane, tylko ja bym expa zabral wam razy 10 , aby na przyszlosc nikomu sie nie chialo wiecej bugow wykorzystywac.

a teraz <ciach>wydzieracie na forum jacy to poszkodowani jestescie, bo rary tracicie, i platyne na ich naprawe i golda a ja pytam sie- a kto wam kazal tam lazic skoro wiedzieliscie ze moga sie dowiedziec ze tam poszliscie, cieszcie sie ze bana nie dostaliscie.

Panuj nad tonem wypowiedzi.


20 Cze 2012, o 13:31
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:28
Posty: 21
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Dobra popieraj kogo chcesz ale wyjasnij mi dlaczego tylko pare osob jest za to karanych a nie wszyscy ktorzy wykorzystywali buga? To potrafisz wyjasnic :?: :?: :?: :?:


20 Cze 2012, o 13:49
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Bugusing - Jaskółka
w innym temacie Drygu wyjasnil ze z bazy wyciagnal tylko te osoby, ktore zrobily to minimum 10 razy...


20 Cze 2012, o 13:55
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2011, o 19:27
Posty: 85
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Heavenmaker napisał(a):
w innym temacie Drygu wyjasnil ze z bazy wyciagnal tylko te osoby, ktore zrobily to minimum 10 razy...



HM to powiec mi co z tymi ludzmi co miało mniej niz 10 bo było ich sporo co zrobiliscie z nimi ?

_________________
zagli


20 Cze 2012, o 14:34
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
A co z nimi zrobić? Skoro mieli mało wejść znaczy że raczej bili jaskółkę normalnie.


20 Cze 2012, o 14:50
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2011, o 19:27
Posty: 85
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Developer napisał(a):
A co z nimi zrobić? Skoro mieli mało wejść znaczy że raczej bili jaskółkę normalnie.

znam pRZYpadki ze niestety nie

_________________
zagli


20 Cze 2012, o 14:54
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 14 Cze 2011, o 21:44
Posty: 59
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
śmiechu warte,kolejny raz GM-owie ulegli zasranym płaczkom.....skoro oddaliście im presta to moja opinia taka że zostawcie im te rary,tych co oszukali niech zbanują a im jeszcze po 10k presta na zachęte dodajcie


20 Cze 2012, o 14:55
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Bugusing - Jaskółka
no skoro ma mniej niz 10 to drygu widocznie uznal ze to przewaznie Ci uczciwi a jesli nieuczciwi to ocenil to jako niska szkodliwosc spoleczna...


20 Cze 2012, o 14:56
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2011, o 19:27
Posty: 85
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Heavenmaker napisał(a):
no skoro ma mniej niz 10 to drygu widocznie uznal ze to przewaznie Ci uczciwi a jesli nieuczciwi to ocenil to jako niska szkodliwosc spoleczna...



to liczac średnio 60 razy 9 to około 500k expa czyli oznacza to ze maja prezent od ekipy ? bo dla mnie to nie ma ruznicy czy 2 razy czy 20 jezeli równacie szanse to wszystkim ?

_________________
zagli


20 Cze 2012, o 15:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron