Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
 Bugusing - Jaskółka 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Bugusing - Jaskółka
ja Ci tylko przekazalem decyzje Dryga, nie kwestionuje jej bo dostrzegam w niej sens


20 Cze 2012, o 15:06
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:28
Posty: 21
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Heaven nie do końca tak, jak już wcześniej pisałam u nas został wymieniony osobnik jako jedyny z danej gildii który napisał że jaskółki robił z tym tym i tym i dlaczego on jest sam na tej liście skoro chodził tylko z nimi. nie widzisz nieścisłości?


20 Cze 2012, o 15:20
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Bugusing - Jaskółka
no ja wierze logom Dryga, a pamiec graczy czesto jest zawodna...


20 Cze 2012, o 15:25
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 23:30
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Teraz to administracja (drygu) sie popisała.

Takimi decyzjami sami sobie szkodę robicie, teraz większość cwaniaków będzie dalej wykorzystywać błedy w grze, a o zgłoszeniach bugów można zapomnieć.

Skoro regulaminem gry można sobie 4 litery podetrzeć to akcji takich jak na jaskółce będzie coraz więcej.
Już nie chodzi o to, że ktoś wykorzystał bug ale o niekonsekwencje dryga.

Robi sie najpierw wielki szum, że będą surowe kary, następnie drygu przyznaje sie do winy i tym momencie przegrał cała sytuacje, gdyż większość cwaniactwa z s3 rzuciła sie z lamentami typu "skąd mięliśmy wiedzieć ze to błąd" , "skoro drygu sie przyznał to nie nasza wina" , „co ze skokami na modli”.
W jakim celu we wtorek został zabrany prestiż gildiom top2, skoro na 2 dzień prestiż został zwrócony. Zrobiliście z siebie tylko pośmiewisko taką decyzja.

Wprowadzacie kary, albo przyznajecie sie do błędu i nic nie robicie.

Kilka napisało, że kasuje konta w taern i obrazu zmiana zdania co do kary.

Czy nikt nie rozumie, że jeżeli raz nie będzie przykładnej kary za złamanie regulaminu każdy będzie go olewał.

No cóż kilka kont mniej graczy top50 to jednak sporo platyny, wiec decyzja jaka jest każdy widzi.
Smutne ale chyba prawdziwe


20 Cze 2012, o 15:31
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Decyzja była od początku taka, że gildie tracą tyle ile zyskały. Na s3 gm'i walneli się w obliczeniach i odjeli 5x tyle. Teraz prestiż został odjęty prawidłowo.


20 Cze 2012, o 15:41
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Akurat ten co napisał, że skasuje dostała bana perma, więc kasowanie nic tu nie zmieni :)

Decyzja jest moim zdaniem prawidłowa, błąd z winy admina, do którego się przyznał i próba cofnięcia tego, co z nim związane. Oddaliśmy prestiż ile zyskaliśmy, oddaliśmy exp, teraz oddamy rary, związane z tym koszty zostaną zwrócone i jakby nic się nie stało można grać dalej i zapomnieć o temacie.

Co do 5x większej kary - z tego co wiem to samowolka GM'a wbrew wytycznym dryga, albo jak sam to określa błąd w obliczeniach (aż wierzyć się nie chce, żeby przy tak ważnym działaniu pomylić się o 5 razy). Być może ten perm tak samo zostanie zmieniony, bo może GM przesadził, tego nie wiem.

Niestety muszę się zgodzić, takie wprowadzanie inst jak teraz i związane z tym tematy raczej pozytywnego zdania o administracji nie budują, jedynie w kontekście przyznania się do winy i dalszego wyrównania szans oraz braku banów można administracji dziękować <brawo>

Dla mnie sprawa już jest jasna i zamknięta, nie wiem tylko co z rarami, ale to pewnie w swoim czasie :)

Pozdro

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


20 Cze 2012, o 15:44
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Kwi 2011, o 18:25
Posty: 14
Podziękowano: 64 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: Zuzana
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Witam ,
skoro większość już się wypowiedziała to i ja postanowiłam dodać małe coś od siebie.
Najpierw chiałabym nawiazać do wypowiedzi wszechwiedzącego Gma.
Słowo"oszust"jest powszechnie znane,co oznacza rozwinę później.Tym bardziej nic nikomu nie ukradłam ,Administracja gry nic na tym nie straciła!
Dam dobrą radę-nie rzucajcie takich słów ! Nazwać tak kogoś można tylko i wyłacznie po skazaniu przez Sąd!
Art .212 i 216 kk się kłania.
Ok ,teraz do rzeczy:

Oszustwo - przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.
źródło wikipedia.pl

Teraz w tym momencie gry można domniemywać ,że zostalismy oszukani.
Twórcy gry wprowadzili do gry nowości ,które miały być sprawne (rzekomo).Trzymali nas wiele dni byśmy spokojnie wydropili rary ,naprawili je za platynę ,którą trzeba kupić za REALNE pieniądze.
Już tu widać rzekomą korzyść majatkową.

Teraz zamiast przeprosić za błędy i wypłacić rekompensaty,żadają od nas zwrotu tego co zdobyliśmy.
Za każdy produkt wprowadzony na rynek odpowiada producent ,nie klient.
Pan Kowalski kupuje średniej klasy samochód marki X.Producent zapewnia go ,że pojazd działa znakomicie ,zużycie paliwa 5l/100km ,max prędkość 200.
Kilent po niedługim czasie orientuje się ,że jego samochód spala 4l/100km a pedkość jaką miał max to 260km.
-taki prosty przykład.
Czy firma ,która sprzedała samochód będzie chciała mu go odebrać?pytanie retoryczne .

A teraz odnośnie instancji jaskółki i innych .
Wszędzie są skoki: na modliszce ,fyo ,również idąc na smoka nikt nie bije wszystkich grupek!
Tak ta gra działała od zawsze ,to ze teraz nazwaliście to bugiem to już Wasza sprawa.Bug to Wasz błąd i Wasz problem .Rozwiążcie go ,nie mieszając w to nas-konsumentów.Nie jestesmy serwerem testowym ( przynajmniej takiej wzmianki nigdzie nie ma).Jesteśmy konsumentami ,którzy za wadliwy produkt nie odpowiadają !
Nie mam zamiaru nikomu nic oddawać.
Po pierwsze: na moje pyt.co się dzieje z rarami ,które były wydropione idąc bitą instancją ,nigdzie nie otrzymałam odpowiedzi.
Wczoraj Drygu zapewnił nas ,że expo i prestiż będą zabrane tylko z jaskółki.Jaki był efekt? Ponad 9k presta zostało nam odjęte.Bład dziś naprawiony ,ale niesmak pozostał .Skąd pewność ,że będzie oddana platyna i złoto?

Pozdrawiam ,
Zuzka


20 Cze 2012, o 16:04
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Bugusing - Jaskółka
oszust to rowniez ten co oszukuje, kto korzystal z buga oszukiwal...

a co do rekompensaty to nie kpij, masz regulamin to go przeczytaj - wykorzystujac buga narazasz sie na bana bo lamiesz warunki swiadczenia umowy miedzy uslugodawca a uslugobiorca...

pozdrawiam,
Wszechwiedzacy


20 Cze 2012, o 16:25
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Bugusing - Jaskółka
Zuzka: zaczynasz przeginać. My mamy wam wypłacić rekompensatę za umyślne używanie exploita? :lol: Zamykam ten temat bo za chwilę nie wytrzymam i wybanuję to całe towarzystwo :mrgreen: Platyna wydana na naprawę zarekwirowanych itemów jest zwracana.

Od momentu wgrania kolejnej aktualizacji, która naprawi możliwość skoków każde wykorzystanie exploita skończy się min 30 dniowym banem na konto.


20 Cze 2012, o 16:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron