Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Spadające ceny rarów 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Mar 2011, o 23:04
Posty: 100
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
Hehe jak możecie narzekać na to, że ceny rarów są za niskie? :D

Chyba nikt w tym temacie nie zauważył najwiekszej zalety tej sytuacji... Teraz każdy gracz po wbiciu odpowiedniego lvl ubiera sobie wszystkie rary na swój lvl co dla mnie zawsze było nie do pomyślenia... :mrgreen:

Dla tych którzy marudzą jak to źle mieć dostęp do tanich rarów przedstawie mojego screena z archwiwum X jak wyglądałem na 60lvl:
Image
...gdyby ktos teraz był w ten sposób ubrany na tym lvl co najwyżej zostałby wyzwany od noobów.


P.S najdroższe rary będą z Jaskółki na s3 dzięki administracji która zraziła TOP 100 graczy do tego bossa :lol: więc śmiało możecie farmić tego boska :D


20 Cze 2012, o 09:33
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2012, o 20:41
Posty: 11
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Bestro
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
Niektóre rarki są drogie ale nie wszystkie.
Ja tam bym wolał jak by lawina troche tańsza była :D

_________________
Tolnor Rycerz Homcias 140 lvl
Tolnor Sheed Bestro 140 lvl


21 Cze 2012, o 18:06
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 21:20
Posty: 407
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
Sildo napisał(a):
Hehe jak możecie narzekać na to, że ceny rarów są za niskie? :D

Chyba nikt w tym temacie nie zauważył najwiekszej zalety tej sytuacji... Teraz każdy gracz po wbiciu odpowiedniego lvl ubiera sobie wszystkie rary na swój lvl co dla mnie zawsze było nie do pomyślenia...


A ja jednak wolałem sytuację, gdy ubierałem piro na 45 lvlu, bo wcześniej nie było mnie stać. Muah, jakiż to był prestiż. Wolałem też gdy miałem jakąś radość z dropnięcia np. sphaery, a nie jak teraz zastanawiam się czy będzie mi się chciało ją sprzedawać za te nędzne pieniądze czy od razu na esencje...

_________________
Fiefiór -s3

http://www.youtube.com/watch?v=bmhVqOY22l8


22 Cze 2012, o 14:34
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
@ Up & SIldo - to były czasy - pierwszy piro na servie, drugi virral, pierwszy tygrys - jeszcze na łuku...

Spoiler:


Wtedy mieć virthil to było marzenie a teraz byle pokemon full rar na level, albo z epikiem...

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


22 Cze 2012, o 15:36
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Mar 2011, o 23:04
Posty: 100
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
Serpentsya napisał(a):
Stąd mój pomysł - aby ograniczyć wysokim lvlom chodzenie na słabsze bossy, a wraz z tym dropienie niepotrzebnych im itemów.

Edit:
Kolega z gildii wpadł też na jeszcze jedno rozwiązanie:
Aby w sklepie za rara dawało nam więcej złota, przez co cena przedmiotu na handlowym również urośnie (skoro bardziej będzie się opłacało go sprzedać u kowala, nikt nie odda go taniej :)).


Najlepiej to wszystko zakazać h-lvl bo już swoje zdobyli teraz pora na innych.

Kiedyś robiono bossy które można było solowac na odpowiednim lvl ale te czasy minęły i pozostała garstka słabych bossów. Czemu więc chcesz odebrać nam tą przyjemność solowania? Ja lubię sobie wyskoczyć i zrobić rundkę po wieży, duszkach GEO, Ichtionie, smoku... Nie robię tego dla rarów.

Poza tym rary można przerabiać na esencję, które h-lvl są bardzo potrzebne i te własnie esencję sprzedawać, jest zarobek jest..

Kolega z gildii ma już lepszy pomysł :)

desacred napisał(a):
to były czasy - pierwszy piro na servie, drugi virral, pierwszy tygrys - jeszcze na łuku...

Wtedy mieć virthil to było marzenie a teraz byle pokemon full rar na level, albo z epikiem...


Te czasy już nie wrócą... :cry: :cry: :cry:

Wiecie czego najbardziej współczuje nowym graczom... Nie tych waszych cen, pieprzeni biurokraci. Tylko odbieracie sobie frajdę z gra, SAMI!!!

Dla nas wyprawa na bossa była wielką niewiadomą, wy macie podane wzorce, przepisy, taktyki, poradniki... zanim taki osobnik pójdzie na danego bossa to już wie o nim wszystko. W zasadzie to od pierwszego bossa wy już go "farmicie" :lol:

Kiedyś poszedłem z druidem ode mnie z gildii na fyodora, reszta drużyny (rycerz, barb, MO) pierwszy raz szli na tego bossa. Stwierdziliśmy, że skoro pierwszy raz to wszystko trzeba będzie tłumaczyć a tu.. proszę: MO prowadził, odrazu leci na grupkę z kluczem. Gdzieś przeczytali, że jak jest mag to się nie przeskakuję grupki, a resztę jak jest mozliwość skaczę się... no to hop. Wchodzimy na instancję, rycerz opuścił twoją druzynę i wbija się w 5 mobów. Przeszliśmy na fyodora, nikt się nie pyta jaki def, nikt nie pisze, że się boi, żadnych pytań, aż głupio. Troje graczy pierwszy raz walczy z fyodorem, a oni gadają między sobą o jakiś głupotach. No tak, przecież pierwszy raz być na takim bossie to nic szczególnego. Wchodzimy na GMO, korzenie wchodzą a to rycerz "druid bez ochrony". Ja podkusiłem i napisałem "chroń druida do końca bo słaby :D " w odpowiedzi usłyszałem "nikt nie daję ochrony jak są korzenie na GMO" :lol:

Może dla was to zwyczajna historia bo już tak jest ale ja byłem w małym szoku. Ta trójka graczy nie szła w ciemno, dla nich to nawet nie było wyzwaniem, chociaż byli tam pierwszy raz!

Teraz powstaję temat "spadających cen rarów" ehh...

No tak, bo jak już gra traci smak i zamienia się w jakąś tam codzienną pracę to idzie się do pracodawcy po podwyżkę :lol:

btw. po co wam więcej kasy jak rary rozdają praktycznie za darmo...?


24 Cze 2012, o 10:35
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 22:57
Posty: 314
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
Najlepiej jak by ceny rarów które ja dropie były bardzo wysokie, a które ja potrzebuje bardzo niskie, a potem żeby były bardzo wysokie jak kupie, bo żeby nikt nie mógł ich kupić, bo tylko ja mogę mieć fajny sprzent.

Po prostu jak się wam nie opłaca dropić rarów to nie chodźcie na bossy.

_________________
"Warto mieć marzenia" tylko jaka to wartość jak się nic z tego nie ma??


24 Cze 2012, o 11:05
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2012, o 13:34
Posty: 58
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
w ciagu 2 tygodni tworzysz juz 2 walkowane wiele razy tematy ktore zawsze byly odrazu zamykane a jak widze ze ty go tworzysz to jakos nikt tego bzdetnego walkowanego setki raty zematu niekt nie zamyka co to zieloni maja jakies lepsze przywileje od szatrych graczy ????

po 1 ceny rarow sie nie zmienia pisal drygu o tym ze poto dal epiki, i ladowanie esencjami aby was zadowolic, teraz jak naladujesz rar i ulepszysz i co tam z nim zrobisz bedzie on wiecej wart tak samo u kowala jak i poprzez kupno od normalnego gracza,
po 2 to ze ktos maksymalnie ceny zanizal i 20 osob potem pisalo podobne ceny nie oznacza ze wszyscy gracze maja obowiazek trzymac sie ten nizszej ceny bo ktos sobioe rara sprzedal za 20k a normalnie sprzedawano go po 50k, i teraz kazdy chce kupic go za 20k
trzymaj sie swojej ceny i nie przejmuj sie tym ze ktos chce mnie zaplacic, jak go nie stac to niech szuka taniej lub niech dozbiera kase, a w depo jest wystarczajaco skrzynek aby pomiescic te rary aby spokojnie lezaly sobie i czekaly az ktos je kupi.


25 Cze 2012, o 11:06
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2011, o 17:19
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
najlepiej to zrobcie tak zeby rary lecialy rzadziej z ich ladowaniem tez dobry pomysl i zeby z potworkow lecialo wiecej kasy :]

_________________
Yeah =D

S3
Name DonVito :D


28 Cze 2012, o 10:08
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 20 Lut 2012, o 20:16
Posty: 421
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
folky napisał(a):
A moze po prostu tak jak ktos wczesniej napisał zwiekszyc liczbe esencji powstala z niskich rarow derengil/maiarot/ayol i takie tam rozne smietkowe rary
A wykorzystac esencje do doladowan na gildie (np teleportu, buffkow) procz platyny trzeba przykladowo 100 esencji (liczba wzieta z kosmosu) wtedy esencja bedzie wykorzystywana co za tym idzie kazdy bedize skupywal tanie rary zeby je przetapiac


Świetny pomysł, odpowiednia rubryka w gildii z esencją i wtedy większość tych słabszych rarów(tych wyższych również) poszłaby na przetopienie. Ale co z innymi rarami? Diablo itp...


28 Cze 2012, o 11:13
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2011, o 19:22
Posty: 27
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spadające ceny rarów
Ograniczyć drop dla high lvl ? Pogięło??? Czy nie wystarczy że Taern jest jedyną znaną mi grą gdzie osłabia się postacie ? Nowe zastosowanie dla przetopionych rarów jest jednym z możliwych rozwiązań lub .... możliwość łączenia rarów. W jaki sposob ? Np bierzemy 5 Martumali (uszk) i łączymy je u kowala w 1 ( nadal uszkodzony) ale ulepszony o 2 losowe punkty rar . Jest to pomysł których może być wiele i każdy może coś zaproponować ale - zmniejszeniu lub pozbawieniu dropu ze słabszych bossów - stanowcze Nie.


28 Cze 2012, o 11:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 405 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron