Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
 Zmiany na czacie 

Od którego lvl powinien być dostępny czat globalny ?
1. Zostawiamy tak jak jest 21%  21%  [ 39 ]
2. od 30 lvl 30%  30%  [ 56 ]
3. od 40 lvl 29%  29%  [ 54 ]
4. od 50 lvl 20%  20%  [ 38 ]
Razem głosów : 187

 Zmiany na czacie 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Cze 2012, o 13:04
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany na czacie
ja jestem za 50+


24 Cze 2012, o 19:56
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Sie 2011, o 16:01
Posty: 38
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany na czacie
zróbmy od razu dla 100+...
Jestem zdania ironki, to jest czat ogólny, a nie dla hlvli. Spam i pytania byly i zawsze będą niezależnie od lvlu gracza, wiec jestem za zostawieniem tak jak jest ^^


24 Cze 2012, o 22:17
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2012, o 13:34
Posty: 58
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany na czacie
bzdura, kurczak jak sama nazwa wskazuje jest czatem dla poczatkujacych graczy, a wiec- lvl 20 to juz nie taki poczatkujacy wiec ma pelne prawo pisac na globalu, a to ze ciebie denerwuje to ze ktos potrzebuje pomocy i pisze o tym na kurczaku ale nikt nie odpisuje wiec ten pisze tez na globalu bo tam wiecej osob siedzi, to nie nasz interes.
pozatym to ze ktos szuka ekipe na zamek jest na codzien normalnym zjawiskiem spotykanym na globalu jak i na kurczaku, to ze masz wiekszy lvl nie oznacza ze nik nie ma prawa pisac na globalu ze szuka ekipe na herszta, krzyzaka czy zamek, bo ty masz wielki lvl i ty biegasz na lodowej krainie.
czat jest dla wszystkich i prob lvl-owy zostal zmieniony z 10 na 20 lvl i tak pozostanie i watpie aby drygu to zmienil bo lvl 20 jest juz lvl gdzie nabierasz wprawy i orientujesz sie juz w grze wiec mozesz na globalu pomocy szukac jak i pisac z innymi.
jednym slowem ogranieczenie znika po 20 stce.


25 Cze 2012, o 11:00
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Maj 2011, o 19:06
Posty: 15
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany na czacie
Kolego wyżej mnie, nie tylko mnie denerwuje, ale jak widać po głosach i wypowiedziach większość ludzi jest podobnego zdania :) Pozdrawiam

_________________
Image
Image


25 Cze 2012, o 22:18
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sty 2011, o 19:14
Posty: 227
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany na czacie
Favilla napisał(a):
Kolego wyżej mnie, nie tylko mnie denerwuje, ale jak widać po głosach i wypowiedziach większość ludzi jest podobnego zdania :) Pozdrawiam


Ankiety na forum maja duży minus większość graczy gra ale nie zagląda tu. Kilka osób myśląc, że to dobry pomysł daje za. Ale czat własnie do tego jest by ze sobą pisać dzielić się uwagami itd. Jest ograniczenie lvl co do czatów i nie ma żadnego sensu zmiany tego.
Większość zapomniała jak to było mając mniejszy lvl i teraz chce zmiany tam gdzie oni mieli lepiej zdecydowanie na nie.

_________________
Arcuss - łucznik lvl 107 s2

Ignorantia iuris nocet


25 Cze 2012, o 22:53
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011, o 01:14
Posty: 145
Miejscowość: Włocławek
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Shunx
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany na czacie
Ja chce od 40lvl bo ten lvl juz chodzi na ducha zamku itd

_________________
Skazavd s1
Skazadr s1
Woj­ny przychodzą i od­chodzą, a moi żołnie­rze są wieczni
Cze­mu wal­czę by żyć, jeśli żyję tyl­ko by walczyć


26 Cze 2012, o 00:16
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Cze 2012, o 17:25
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany na czacie
Sam mam dopiero 27 lvl, ale uważam że global powinien być dostępny od 40 ewentualnie 35 lvl i tak chyba będzie najlepiej biorąc pod uwagę że najwięcej głosów zostało oddanych na propozycje 30 i 40 levela. Zatem albo 35 albo 40. Dlaczego nie 20? wbicie 20 lvl zajmuje 2 dni grając bez stresu i premium i gracze na tym poziome nie są ogarnięci zwłaszcza że większość z nich ma po 12 lat. Często nie ogarniają tego co się do nich mówi, a zresztą co się będę na ten temat rozpisywał każdy wie jak jest. Także powtórzę raz jeszcze myślę że 35 lvl byłby już ok i mógłby próbować swoich sił, a 40 to już taka górna granica.


26 Cze 2012, o 02:29
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany na czacie
Kiedyś był tylko global i priv, później czat ewoluował w miarę potrzeb, zwiększania się liczby graczy i natłoku wypowiedzi na ogólnym, wiec się pojawił kurczak i handel, teraz ten ogólny znów się zrobił za "ciasny" dla takiej ilości ludzi, wiec chyba najwyższy czas żeby pojawi się kolejny pokój odciążający ogólny, mimo ze to będzie kolejna praca dla modow.

Podnoszenie ograniczenia dostępności ogólnego nic nie da i nic nie zmieni wiec szkoda zachodu, wydaje mi się ze najlepszym rozwiązaniem by było dodanie kolejnego czatu z ograniczeniem 70-, czyli dostępnego dla graczy powyżej 70 lev, i tym samym pozbycie sie sporej ilości tych graczy z ogólnego. Dlaczego 70? ano dlatego że:
- od 70 lev jest dedykowany valdek i jaskółka
- moby na zimie atakują od 70 lev, wiec już jest naturalny wyznacznik
- na freda, dz i modle chodzą rożne lev, od całkiem malutkich do największych wiec to umawiane by było nadal na ogólnym, zabieranie kogoś -70 na valdka czy jaskolke jest raczej bez sensu i raczej wymuszone sytuacja niż świadomą chęcią
- reasumując na ogólnym mogą gadać wszyscy, ale 70+ jak chcą iść na bossa od valdka wzwyż to sie przenoszą na swoj czat

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


26 Cze 2012, o 17:01

Podziękowali: mandaryn3d (26 Cze 2012, o 18:23)
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany na czacie
Ja jednak jestem za tym, by wprowadzic jakies narzedzie, to organizowania ekip na wyprawy, wtedy czaty beda znacznie odciazone, modzi beda mieli mniej roboty, nie trzeba bedzie wprowadzac dodatkowego czatu, ani zmieniac ograniczen dostepu do obecnego i wszyscy beda zadowoleni.


26 Cze 2012, o 20:58
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 03:47
Posty: 14
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany na czacie
Hmm ciezko, czytalem temat tak pi razy oko :P nie chce komentowac innych ale w miare krotko napisze swoje zdanie - na kurczaka zaglada wiele osob pozyzej 50 lvl-u ktorzy pomagaja czy tam doradzaja tym mniejszym, kurczak 1lvl+,ogolny tak jak jest + czat od 55lvl-u ten pomysl podobnie przedstawil juz Pigułek i nic juz nie trzeba kombinowac, niektorzy tam widzialem chcieli 60+ czy nawet wiecej i jakies osobne czaty na oglaszanie ^^ no bez przesady to by nie wypalilo na tym pisalo by bardzo ale to bardzo malo osob to juz sama komplikacja. Sorki jesli komus to sie nie podoba ale po to jest forum.


28 Cze 2012, o 02:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 472 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron