Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Kilka propozycji 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Cze 2012, o 17:25
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Kilka propozycji
Część zapewne już była poruszana, ale nie wiem na jakim etapie się to zakończyło.

Znacznym ułatwieniem dla osób przynależnych do gildii byłoby wyświetlanie na liście członków statusy on/off.

Myślę że ułatwieniem byłoby również, że po kliknięciu na nazwę członka gildii, czy przyjaciela od razy otwierałoby nam się okienko z privem, obecnie trzeba przepisywać nick (chyba że ja o czymś nie wiem)

Nie wiem na jakiej zasadzie obecnie działają sojusze, ale jeżeli mają mieć one jakieś większe zastosowanie to może stworzyć czat dla członków sojuszy, gdzie można by w szybki sposób informować o ataku nieprzyjaciela, czy też zebrać grupę na bossa.

Może w tym górnym menu gdzie mamy opcje, listę przyjaciół, pocztę itd. wprowadzić jeszcze skrót do panelu gildii. Zaoszczędziłoby to klikania.

Może kiedyś udałoby się też wprowadzić jakiś system zarządzania petem, bo czasami atakuje 4 razy, czasami raz, a czasami to zapomina nawet jak się bronić i przyjmuje każdy cios...


Jeżeli wszystkie te kwestie były już poruszone to przepraszam i proszę o zamknięcie tematu.


29 Cze 2012, o 02:14
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Post Re: Kilka propozycji
co do off/on zapomnij bylo walkowane

jeski czlonek pisze na czacie po kliknieciu na nick otwiera ci sie priv

sojusze nie dzialaja i w najblizszym czasie sie to nie zmieni (jest jeszcze TS)

pet jest tylko dodatkiem nie ma zastepowac gracza

na przyszłość opcja szukaj naprawde były tematy wałkowane wiele razy zadem pomysl nie przeszedł:(


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


29 Cze 2012, o 03:03
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Kilka propozycji
Cytuj:
na przyszłość opcja szukaj naprawde były tematy wałkowane wiele razy zadem pomysl nie przeszedł:(

Zamykam.


29 Cze 2012, o 08:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 419 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron