Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Postać dla samotnika 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 22:57
Posty: 314
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Post Re: Postać dla samotnika
Bartek widzę ze mało jeszcze wiesz o grze, znam ludzi co są takimi typami samotników nic nie piszą na czatach (czasem odpiszą do kogoś ze chcą coś kupić) nie grali nigdy w drużynie ale mimo to graja sobie tak jakby w single player w grze mmo. Druid uderzeniowy bardzo dobrze sobie radzi grając solo gorzej ma w drużynie.

_________________
"Warto mieć marzenia" tylko jaka to wartość jak się nic z tego nie ma??


29 Cze 2012, o 23:11
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać dla samotnika
tak wszyscy piszecie druid/rycerz, a dlaczego nikt nie napisze "vd" bardzo dobra profesja.

soluje większość bosków bez większego wysiłku, sam gram vd i boski typu duszki/wieża/ichi mogłem solować w podobnym czasie co druid i rycerz a nawet i wczesniej

vd posiada wiele zalet które często się przydają na boskach takich jak:

ukazanie smierci -60% hp lub -4k hp wiec nie trzeba bic boska do 0 hp
szpilka zmniejsza celność ataków zwarcie/dystans
otępienie zmniejsza możliwość wejścia ataku magicznego oraz ułatwia nam wsadzenie bufa
zatrucie zmniejsza obrażenia każdej strefy ataku
aura zmniejsza celnosc ataków dystansowych oraz zwieksza nasz dmg
ssanie many czyni nas samowystarczalnymi

czy jakaś inna profesja posiada tyle bufów nie i np:

druid-jego wada jest taka że jest uzależniony od peta (masa platyny idzie na ten cel), oraz strasznie mały dmg co wiąże się też ze strasznie wolnym biciem bosków

rycerz-na wieży nic nie jest w stanie zrobić bo gregorius go bufa jak niemowlę, duszek ognia to samo często musi wiać żeby się nie rozbić o ognistą tarcze, nie wspomnę już o duszku zimna który zabiera mu konde

o magu ognia szkoda pisać gdyż najlepiej mu idzie w pt(grupie)

sheed nie grałem nigdy lecz patrząc na liste jego bufków również nadaje się do samotnego expienia zaleta jego jest taka że posiada dodatkowe pa,dwie strefy ataku oraz uniki

barbarzyńca jego duży dmg nijak ma się do celności (odradzam)

zapomnial bym o luczniku rowniez dobry bufer lecz ma troszke slaby i losowy dmg

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


Ostatnio edytowany przez Ares, 30 Cze 2012, o 02:52, edytowano w sumie 1 raz



30 Cze 2012, o 01:42
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Post Re: Postać dla samotnika
Ja polecam sheeda (może dlatego, że zdecydowanie najwięcej grałam tą postacią). Co najważniejsze ta klasa jest świetna do gry samotnie.
W porównaniu z rycerzem ma podobną przeżywalność, z początku większe dmg (potem nieco niższe) zdecydowanie więcej debuffów, podobną celność ale co najważniejsze nie musi martwić się o kondycję. Jeśli nie interesuje cię pvp, to rycerz albo sheed, jeśli oprócz samotnego expa lubisz czasem pokazać kto tu rządzi: zdecydowanie sheed.
Barb/MO są niezłym rozwiązaniem, choć mają problemy z celnością i sporą liczbą zgonów.
O druidzie i VD wyczerpująco wypowiedzieli się przedmówcy.
Łucznik... w sumie ciekawy wybór, ale dość długo niskie dmg będzie utrudniało samotny exp.

PS pamiętaj o pecie! dla samotnika jest on ogromną pomocą.

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


30 Cze 2012, o 02:30
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2011, o 13:23
Posty: 156
Podziękowano: 69 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Post Re: Postać dla samotnika
Również jak koleżanka polecam sheeda. DMG z chi w przyzwoite , uniki pomagające wytrwać Ci więcej w walce, kontrola oddechu dodająca PA i obniżająca zużycie kondycji. Ogólnie super profa :)


30 Cze 2012, o 06:20
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 22:57
Posty: 314
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Post Re: Postać dla samotnika
Ares napisał(a):
druid-jego wada jest taka że jest uzależniony od peta (masa platyny idzie na ten cel)
Nie zgodzę się druid uderzeniowy dobrze sobie radzi bez peta grałem chwilkę takim ale wolałem sobie zrobić reset żeby na dz chodzić no ale po tym resecie granie solo rzeczywiście było bardzo długie i musiałem sobie kupić peta.

Ale z tego co widzę to każda profesja jakoś sobie radzi solo nawet brab, jakoś ludzie grają nim solo

_________________
"Warto mieć marzenia" tylko jaka to wartość jak się nic z tego nie ma??


30 Cze 2012, o 10:31
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Post Re: Postać dla samotnika
Dexdex napisał(a):
Ares napisał(a):
druid-jego wada jest taka że jest uzależniony od peta (masa platyny idzie na ten cel)
Nie zgodzę się druid uderzeniowy dobrze sobie radzi bez peta grałem chwilkę takim ale wolałem sobie zrobić reset żeby na dz chodzić no ale po tym resecie granie solo rzeczywiście było bardzo długie i musiałem sobie kupić peta.

Ale z tego co widzę to każda profesja jakoś sobie radzi solo nawet brab, jakoś ludzie grają nim solo


a chesz konkurs zrobic kto szybciej ubije boska, wbije 100k expa itp. pomiedzy vd i drutem lub innymi profesjami :D (drut moze być max lvl na serwie mieć epiki itp)

zaloze sie o 1000kkk platy ze wszystko ubije/wbije szybciej od druta

na duszkach kiedyś zrobiłem wyścig sobie z wyższym MO o 10lvl (90+) i co się okazało wyszedłem 1 :shock:

zadna profa nie ma tyle możliwości solowania jak vd i to w takim tempie



+1 :D

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


30 Cze 2012, o 11:59
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 22:57
Posty: 314
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Post Re: Postać dla samotnika
Kto szybciej zrobi Fyodor/Gmo bez ucieczki solo??
Kto zużyje mniej pontionów robiąc solo cała inste dz solo, druid z epikiem czy vd z epikiem (pod warunkiem że nie będą robić żadnych odpoczynków)? Chodz nawet jak by obydwoje chcieli by czyścić dz solo z odp tak żeby nie musieć potać druid (z epikiem) mozliwe ze wyczyścił by szybciej.
No i druid zazwyczaj soluje wszystko wcześniej od vd.
Poza tym ja podważyłem tylko swój argument odnośnie tego że druid jest uzależniony od peta
Każdy ma swoje zalety i wady można tu wymieniać ale jak już pisałem "każda profesja jakoś sobie radzi solo nawet brab, jakoś ludzie grają nim solo"

_________________
"Warto mieć marzenia" tylko jaka to wartość jak się nic z tego nie ma??


30 Cze 2012, o 12:31
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 19:40
Posty: 288
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Post Re: Postać dla samotnika
napiszę tak każda postać jest dobra do samotności w taernie ;)
no neich będzie z druidem troszkę ciężko
jak coś polecam MO,ŁUKA

_________________
Image

2010-12-23 09:07:11-start gry
2012-04-07 21:25~ koniec gry(ban) :)
20120-06-01 xx:xx-powrót


30 Cze 2012, o 17:54
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 18:02
Posty: 98
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Postać dla samotnika
vd najlepszy do solowania? śmiechu warte. A jeżelo chodzi o samowystarczalność to pamiętaj o ssaniu ze zręki. Dotego vd słaby w pvp. Ja do gry solo poleciłbym sheeda (jak coś to gram rycerzem) bo sheed to po części buff, debuf i hiter chyba najlepszy bo gry solo, ale troszke słabiej grający w grupie ( chodz ładnie w połączeniu z barbą - mowa tu o froncie)


4 Lip 2012, o 17:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 156 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron