Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 Potrzebna burza mózgów 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2011, o 11:14
Posty: 77
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Potrzebna burza mózgów
Proponuje zrobić czat wyprawowy, Ew.(duzo roboty) czat dla każdego z osobna bossów, czego więcej, jakiś komend, ingora LEWELI, po co ?, wystarczy zwykły czat dla wypraw i tyle. a kazda wiadomość niezwiązana z wyprawą = Knebel


13 Lip 2012, o 23:31
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Potrzebna burza mózgów
Nowa zakładka w aktualnościach proponowana przez Pirka i Buszcika jest bardzo obiecująca. Podział czatów na poziomy nie wygląda jak rozwiązanie, a komendy są ciężkostrawne :P.

Jedna sprawa - zakładce WYPRAWY niech od razu wyświetla się lista "oczekujących" wypraw z panelem / filtrem, gdzie ustawiamy kryteria pokazujące tylko takie oferty, które chcemy przeglądać + przycisk do stworzenia nowej "oczekującej" wyprawy ( = mniej klikania ). Dodatkowo po otwarciu panelu tworzenia wyprawy mogłyby się wczytać ustawienia z filtru - domyślam się, że tworzone byłyby wyprawy, które nie został znalezione, a więc pasujące do ustawień filtra.

Z tym, że to dużo pracy, podczas gdy może wystarczyć dodatkowy czat (wyprawowy) lub zmiana handlowego na ogłoszeniowy.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


14 Lip 2012, o 01:01
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Lut 2012, o 18:14
Posty: 62
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Potrzebna burza mózgów
Nie ruszaj chandlowego!!! Dobrze się sprawdza. I tak trza czekać te 10 minut a wiadomość i tak już dawno się schowała pod naporem konkurencji więc jak by tera dodawać tam wyprawy to by się zrobił dodatkowy bajzel i trza by było wybierać czy pisać WIELKIE ogłoszenia czy lepiej pisać co 10 minut naprzemiennie raz o wyprawach a raz o zakupach. Na chandlowy zagląda się żadziej niż na ogólny a tak trza by było patrzeć na wszystkie.


14 Lip 2012, o 06:13
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 22:57
Posty: 314
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Potrzebna burza mózgów
EsAmo napisał(a):
Nowa zakładka w aktualnościach proponowana przez Pirka i Buszcika jest bardzo obiecująca.

Mój pomysł (link) jest bardzo podobny do pomysłu Pirka z tym że
Dexdex napisał(a):
Przycisk do tej opcji można by zrobić miedzy ikonkami "Ranking" i "Znajomi".
Wydaje mi się ze to miejsce było by lepsze bo było by o 1 klikniecie mniej a ta opcja najprawdopodobniej będzie bardzo często używana o ile nie będzie nigdzie ukryta i bardzo łatwo i szybko będzie się ja używało.

kradne napisał(a):
Nie ruszaj chandlowego!!! Dobrze się sprawdza.
Ja uważam że Handlowy (!!!) się źle sprawdza ale dodanie do niego jeszcze czegoś to porażka.

_________________
"Warto mieć marzenia" tylko jaka to wartość jak się nic z tego nie ma??


14 Lip 2012, o 08:21
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2011, o 10:24
Posty: 627
Miejscowość: Mokradła .
Podziękowano: 101 razy
Otrzymanych podziękowań: 154 razy
Nick w grze: DaQu
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Potrzebna burza mózgów
Ha!!
Zróbcie targowisko, handlowy zamienić na ogłoszeniowy - Bijacz :D


14 Lip 2012, o 09:55

Podziękowali: mandaryn3d (14 Lip 2012, o 11:04)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Potrzebna burza mózgów
Troszkę nad tym pogłówkowałem wiec przedstawię jak sobie taki czat wyprawowo/wyszukiwaczkowy wyobrażam, z uwzględnieniem uwag graczy w tym temacie, założenie: żeby było proste jak budowa cepa, no i maksymalnie praktyczne

A wiec proponuje dodanie nowego czatu (W) wyprawowego

Na czacie wyprawowym mamy dwie karty ogłoszenia i szukaj, do przełączania sobie:
Ogłoszenia (ss2) to zwykły czat, dostępny dla wszystkich, jednak przeznaczony tylko do szukania ekipy, lub pisania że się ma na coś ochotę, czyli jak handlówka, jest monotematyczny, żadnych pogaduch

Zakładka szukaj(ss1) jest przeznaczona do szukania ludzi którzy się zdeklarowali ze są wolni i chętni. Na górze przy "Dodaj" jest narzędzie do deklarowania się ze jestem wolny i chętny na coś, robię to klikając w V, od teraz przez 5 min będę figurował w zakładce "szukaj" i będę widoczny dla wszystkich szukających, stoper będzie mi pokazywał ile czasu minęło od czasu zgłoszenia się, po upływie czasu znikam z listy chętnych, i muszę znów kliknąć V żeby się tam dodać, lub jeśli przed upływem 5 min znalazłem party klikam X żeby się z listy usunąć.
W tej zakładce, poniżej mamy tez filtr profesji (ryc/barb/vd/mo/drut/sh/luk) klikając na nie, włącz/wyłącz jak przy pecie, odhaczamy na czerwono kogo nie szukamy, zostają nam podświetlone na zielono profy które nas interesują.

Na samym dole jest filtr lev. odpowiada on za filtrowanie według leveli na całym czacie wyprawowym, w obu zakładkach i "ogłoszeń" i "szukaj", ustalamy tam levelowy przedział który nas interesuje, po określeniu tego np <50/60> na ogłoszeniowym pojawiają nam się wpisy wykonane tylko przez graczy z lev mieszczących się w widełkach, czyli żaden wpis ludzików poniżej 50 i powyżej 60 się nam nie wyświetli i tak samo w "szukaj" pojawiają się gracze tylko spełniający kryteria levelowe, jak i tylko profy które chcemy.

Standardowo klikniecie na jakikolwiek nick w obu zakładkach przerzuca nas na priv, pytamy czy koleś jest chętny na to czy tamto, jak nie to pytamy next, itd.

Na dole po lewej jest kłódeczka, powiązana jest ona bezpośrednio z komendom /save tyle ze jest na wierzchu żeby było łatwiej, odpowiada ona za to wszystko co wcześniej /save plus zapisuje po każdym kliknięciu na nią nasze preferencje z filtra z profesjami i filtra levelowego

Wrzucam tu, bo większa ilość graczy możne to skomentować, ewentualnie coś dodać/ coś zarzucić, szkoper jak uzna za stosowne niech przeklei na ST


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


20 Lip 2012, o 23:29

Podziękowali: 2 legos95 (18 Mar 2013, o 19:42), mandaryn3d (22 Lip 2012, o 17:54)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2012, o 12:32
Posty: 298
Miejscowość: Starogard Gdański
Podziękowano: 64 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Stachubrach
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Potrzebna burza mózgów
kerklis napisał(a):
Troszkę nad tym pogłówkowałem wiec przedstawię jak sobie taki czat wyprawowo/wyszukiwaczkowy wyobrażam, z uwzględnieniem uwag graczy w tym temacie, założenie: żeby było proste jak budowa cepa, no i maksymalnie praktyczne

A wiec proponuje dodanie nowego czatu (W) wyprawowego

Na czacie wyprawowym mamy dwie karty ogłoszenia i szukaj, do przełączania sobie:
Ogłoszenia (ss2) to zwykły czat, dostępny dla wszystkich, jednak przeznaczony tylko do szukania ekipy, lub pisania że się ma na coś ochotę, czyli jak handlówka, jest monotematyczny, żadnych pogaduch

Zakładka szukaj(ss1) jest przeznaczona do szukania ludzi którzy się zdeklarowali ze są wolni i chętni. Na górze przy "Dodaj" jest narzędzie do deklarowania się ze jestem wolny i chętny na coś, robię to klikając w V, od teraz przez 5 min będę figurował w zakładce "szukaj" i będę widoczny dla wszystkich szukających, stoper będzie mi pokazywał ile czasu minęło od czasu zgłoszenia się, po upływie czasu znikam z listy chętnych, i muszę znów kliknąć V żeby się tam dodać, lub jeśli przed upływem 5 min znalazłem party klikam X żeby się z listy usunąć.
W tej zakładce, poniżej mamy tez filtr profesji (ryc/barb/vd/mo/drut/sh/luk) klikając na nie, włącz/wyłącz jak przy pecie, odhaczamy na czerwono kogo nie szukamy, zostają nam podświetlone na zielono profy które nas interesują.

Na samym dole jest filtr lev. odpowiada on za filtrowanie według leveli na całym czacie wyprawowym, w obu zakładkach i "ogłoszeń" i "szukaj", ustalamy tam levelowy przedział który nas interesuje, po określeniu tego np <50/60> na ogłoszeniowym pojawiają nam się wpisy wykonane tylko przez graczy z lev mieszczących się w widełkach, czyli żaden wpis ludzików poniżej 50 i powyżej 60 się nam nie wyświetli i tak samo w "szukaj" pojawiają się gracze tylko spełniający kryteria levelowe, jak i tylko profy które chcemy.

Standardowo klikniecie na jakikolwiek nick w obu zakładkach przerzuca nas na priv, pytamy czy koleś jest chętny na to czy tamto, jak nie to pytamy next, itd.

Na dole po lewej jest kłódeczka, powiązana jest ona bezpośrednio z komendom /save tyle ze jest na wierzchu żeby było łatwiej, odpowiada ona za to wszystko co wcześniej /save plus zapisuje po każdym kliknięciu na nią nasze preferencje z filtra z profesjami i filtra levelowego

Wrzucam tu, bo większa ilość graczy możne to skomentować, ewentualnie coś dodać/ coś zarzucić, szkoper jak uzna za stosowne niech przeklei na ST
:
Wg mnie to najlepsze rozwiązanie :)

_________________
Stachubrach-Łucznik [85] OFF :(
Pomogłem? Podoba się? Daj ku f e l k a. :)
Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/channel/UC4rLfyOMgD-2IhDf0b6YxOw/feed


24 Lip 2012, o 13:39
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Potrzebna burza mózgów
odgrzebałem i podbijam

Dzieje się możne coś w tym temacie? bo tłok na ogólnym jak by nie maleje

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


18 Mar 2013, o 19:28
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Paź 2012, o 12:39
Posty: 9
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Potrzebna burza mózgów
Najpierw zajmijcie się tym co nam naobiecywaliście wcześniej (np podklasy), a dopiero później zbierajcie nowe pomysły. Znając życie (i Taern), na wprowadzenie tego ułatwienia czekalibyśmy pół roku, jak nie lepiej. Dajcie sobie spokój


Dziękuję, dobranoc

_________________
Leave me alone...


18 Mar 2013, o 20:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 341 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron