Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Podglądanie ekwipunku 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 10 Wrz 2011, o 11:56
Posty: 172
Podziękowano: 60 razy
Otrzymanych podziękowań: 79 razy
Nick w grze: Wilgefortz
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podglądanie ekwipunku
Dexdex napisał(a):
Kilka powodów dla którego taka opcje można używać:
-Chwalenie się eq

Pochwalić można się ssem, poprzez handel, bądź słownie. Zresztą nie wiem do czego takie chwalenie się jest potrzebne? W grze chyba nie chodzi o zdobycie aprobaty bo ma się fajny itemek.
Cytuj:
-pytanie się o rade

http://forum.taern.pl/viewforum.php?f=67
http://forum.taern.pl/viewforum.php?f=77
Myślę że te dwa miejsca + chat w grze wystarczą.
Cytuj:
-pokazywanie jak ma wyglądać eq na danym lvl

To jest gra RPG w której MY kreujemy własną postać. Nie ma prawidłowego i złego eq - każdy ubiera to co mu się podoba. Nie chodzi o to żeby każdy miał najlepsze eq, a poza tym wszystkie lepsze przedmioty pokazane są tutaj: http://wiki.taern.pl/index.php/Przedmioty_Legendarne


Dlatego też uważam iż coś takiego jest zwyczajnie niepotrzebne, a porównywanie tej błahostki do htagi, który jest bosem silnym i stanowi w końcu jakieś wyzwanie w tej grze mogę nazwać jedynie nieporozumieniem.


12 Lip 2012, o 21:38
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 22:57
Posty: 314
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podglądanie ekwipunku
chcesz w ping ponga zagrać?? :P proszę bardzo
luky napisał(a):
Pochwalić można się ssem, poprzez handel, bądź słownie. Zresztą nie wiem do czego takie chwalenie się jest potrzebne? W grze chyba nie chodzi o zdobycie aprobaty bo ma się fajny itemek.

ss - reklamujesz zazwyczaj jakiś host i nie pokarzesz wszystkiego chyba ze na kilku
handel - musisz wszystko ściągnąć i pokazać i czekać aż gościu zobaczy oraz ograniczona ilość miejsca do pokazania na raz powoduje ze nie pokarzesz wszystkiego
słownie - musisz wszystko wypisać lub mieć TS i wszystko powiedzieć

co sprowadza się do wspólnego mianownika którym jest czas nie każdy ma czas na wszystko

luky napisał(a):
http://forum.taern.pl/viewforum.php?f=67
viewforum.php?f=77
Myślę że te dwa miejsca + chat w grze wystarczą.

Nie wszystko jest opisane poza tym znów jak chce swój eq pokazać muszę skorzystać z którejś opcji wyżej na co nie chce czasu marnować, znam sporo ludzi którzy nie maja konta na forum nie czytają go, na dodatek nie umieją ss wystawić na hosta a rade od kumpla by chcieli otrzymać.

luky napisał(a):
To jest gra RPG w której MY kreujemy własną postać. Nie ma prawidłowego i złego eq - każdy ubiera to co mu się podoba. Nie chodzi o to żeby każdy miał najlepsze eq, a poza tym wszystkie lepsze przedmioty pokazane są tutaj: http://wiki.taern.pl/index.php/Przedmioty_Legendarne

tak ale kombinacji jest trochę ale jak ktoś chce iść drogą swojego mistrza musi mistrz ukazać się uczniowi :D

luky napisał(a):
a porównywanie tej błahostki do htagi, który jest bosem silnym i stanowi w końcu jakieś wyzwanie w tej grze mogę nazwać jedynie nieporozumieniem.

Ja nie porównywałem jego siły ani wyzwania jaki stanowi (bo nawet nie ma jak) a tylko odsetek ludzi który chodzą na niego a korzystali by z tej możliwości

Zastanawiam się czemu tak naprawdę bronicie się przed wprowadzeniem czegoś takiego aż tak bardzo by wam to przeszkadzało??

_________________
"Warto mieć marzenia" tylko jaka to wartość jak się nic z tego nie ma??


12 Lip 2012, o 23:56
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 10 Wrz 2011, o 11:56
Posty: 172
Podziękowano: 60 razy
Otrzymanych podziękowań: 79 razy
Nick w grze: Wilgefortz
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podglądanie ekwipunku
Heh :) Każdy ma swoje racje, po prostu uważam to za zbędne i programiści czas potrzebny na wprowadzenie tego mogliby spożytkować o niebo lepiej.

Postanowiłem się wypowiedzieć w temacie, gdyż w poprzedniej mmorpg via www zostało coś podobnego wprowadzone (bez możliwości blokady, każdy może sprawdzić eq innych) i spotkało się z bardzo negatywnym przyjęciem. Mówicie że tu mogłaby być blokada - jak to Bloodline na 1 stronie napisał i tak spowodowało by to dodatkowe źródło spamu u graczy z wysokimi lvl.

Wg mnie gra powinna się rozwijać w kierunku balansu i grywalności, a tej zmiany do tego nie zaliczę.

Dlatego też zawsze będę przeciwko takiej opcji, a z racji braku jakiejkolwiek siły decyzyjnej mogę sobie tylko popisać ;)


13 Lip 2012, o 09:13
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 22:57
Posty: 314
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podglądanie ekwipunku
luky napisał(a):
Postanowiłem się wypowiedzieć w temacie, gdyż w poprzedniej mmorpg via www zostało coś podobnego wprowadzone (bez możliwości blokady, każdy może sprawdzić eq innych) i spotkało się z bardzo negatywnym przyjęciem. Mówicie że tu mogłaby być blokada - jak to Bloodline na 1 stronie napisał i tak spowodowało by to dodatkowe źródło spamu u graczy z wysokimi lvl.

Na te wady znalazłem już przykładowe rozwiązania w postach wcześniej

luky napisał(a):
Heh :) Każdy ma swoje racje, po prostu uważam to za zbędne i programiści czas potrzebny na wprowadzenie tego mogliby spożytkować o niebo lepiej.


Zagadam się lepiej żeby programiści skupili się na czymś ważniejszym ale już pisałem ze to do wprowadzenia międzyczasie jak na przykład któryś z programistów będzie miał blokadę weny.
Ja uważam że nie ma co bojkotować pomysły jeżeli naprawdę nie jest durny w każdym chce coś dobrego zobaczyć i nie trzeba całkowicie w 100% robić tak jak ktoś napisał. Poza tym jak developerzy będą sobie dopisywać do listy coraz więcej firma się jeszcze bardziej rozrośnie może zatrudnią jakiegoś programistę na staż albo praktykę (a może nawet i na stałe) i dadzą mu coś takiego banalnego do zrobienia :) Znam gry gdzie naprawdę na początku raczkowały aktualizacje co 2-3 miesiące były a po kilku latach co tydzień mają i wcale nie straciły na obszerności.

_________________
"Warto mieć marzenia" tylko jaka to wartość jak się nic z tego nie ma??


13 Lip 2012, o 23:29
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2012, o 12:32
Posty: 298
Miejscowość: Starogard Gdański
Podziękowano: 64 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Stachubrach
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podglądanie ekwipunku
Dobry pomysł,poza tym można sb obejrzeć jak ktoś się rozwija ze swoim eq.

_________________
Stachubrach-Łucznik [85] OFF :(
Pomogłem? Podoba się? Daj ku f e l k a. :)
Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/channel/UC4rLfyOMgD-2IhDf0b6YxOw/feed


17 Lip 2012, o 22:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 438 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron