Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Historie pochodzenia rarów na wiki 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Lip 2012, o 21:12
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Historie pochodzenia rarów na wiki
Witam!
Wiem że moje wcześniejsze pomysły były powtórzone, ale teraz mam coś nowego i być może przydatnego. Mianowicie chodzi o krótkie historyjki wyjaśniające pochodzenie rarów na wiki. Wiecie wszyscy, że do pierwszych 4 (maiarot, derengil, sturprang, martuma) są takowe napisane, jednak reszta jest pusta :( chciałbym więc podzielić się z wami historią pochodzenia Ayola, mojego autorstwa:
----------------------------------------------------------------------------------------
Nikt nie wiedział skąd się wzięli. Nadeszli tak nagle.... w ciągu jednej nocy. nikt nie znał kraju z którego pochodzili, ani języka którym się posługiwali Oni.... Łowcy. Jedyne co ludzie o nich wiedzieli to to, że ze swoich łuków zabijali każdego kto był dla nich niewygodny. Jedni powiadali, że ich broń jest dziełem samego władcy ciemności, jednak rozsądniejsi wierzyli, iż są to po prostu łuki o magicznej mocy. Prawda była taka, ze "Zabijacze" po Haldigarcku "Ayole" były tak związane z duszą i ciałem posiadacza, że czyniły go znacznie potężniejszym niż był w rzeczywistości. Łowcy przybyli podobno aby "zdobyć trofeum", "usmiercic bestię", jednak wszyscy zniknęli prawie tak szybko jak się pojawili. Jedyną pozostałością po tych niezwykłych istotach były ich tajemnicze łuki, które późniejniej czasem odnajdywano całkowicie poniszczone w jaskini Bestii...
----------------------------------------------------------------------------------------
Proszę komentować i oceniać. Jeżeli komuś się nie podoba zniosę krytykę, jeżeli ktoś chciałby coś poprawić zapraszam, proszę was tylko o uzasadnianie swoich komentarzy, ponieważ chciałbym uniknąć czegoś w stylu "żal :(" i koniec.
Pozdr: LordHaart


19 Lip 2012, o 17:24
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2010, o 10:13
Posty: 323
Podziękowano: 50 razy
Otrzymanych podziękowań: 115 razy
Nick w grze: Doneu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historie pochodzenia rarów na wiki
Podoba się :)
Tutaj wersja z poprawkami (było kilka takich szczegółów).
Cytuj:
Nikt nie wiedział skąd się wzięli. Nadeszli tak nagle.... w ciągu jednej nocy. nikt nie znał kraju z którego pochodzili, ani języka którym się posługiwali Oni.... Łowcy. Jedyne co ludzie o nich wiedzieli to to, że ze swoich łuków zabijali każdego kto był dla nich niewygodny. Jedni powiadali, że ich broń jest dziełem samego władcy ciemności, jednak rozsądniejsi wierzyli, iż są to po prostu łuki o magicznej mocy. Prawda była taka, ze "Zabijacze" po Haldigarcku "Ayole" były tak związane z duszą i ciałem posiadacza, że czyniły go znacznie potężniejszym niż był w rzeczywistości. Łowcy przybyli podobno aby "zdobyć trofeum", "uśmiercić bestię", jednak wszyscy zniknęli prawie tak szybko jak się pojawili. Jedyną pozostałością po tych niezwykłych istotach były ich tajemnicze łuki, które później czasem odnajdywano całkowicie poniszczone w jaskini Bestii...


19 Lip 2012, o 17:47
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historie pochodzenia rarów na wiki
Opisy poszczegolnych rarow istnieja na wiki tylko dlatego, ze nie chcialo mi sie ich usuwac (nie ma stron zadnych nowych rarow). Obecnie sa to jednak strony samotne, bo nie ma do nich zadnych przekierowan.

Jesli tak bardzo chcecie, by takie opisy byly, to stworzcie opis dla kazdego poszczegolnego rara w wersji polskiej i angielskiej, a wtedy dorobie wam brakujace strony rarow i wstawie te opisy.


19 Lip 2012, o 17:59
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historie pochodzenia rarów na wiki
Swietny pomysl tylko takie opisy trzeba wymyslec, kto wie - moze jakis event zorganizujemy


19 Lip 2012, o 18:10
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Lip 2012, o 21:12
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historie pochodzenia rarów na wiki
szkoper napisał(a):
Swietny pomysl tylko takie opisy trzeba wymyslec, kto wie - moze jakis event zorganizujemy


Oczywiście ja jestem za eventem :). każdy gracz może opisaż kilka dowolnych rarów (dajmy na to 5) a dla autora najlepszych historii można wymyślić fajną nagrodę :)


19 Lip 2012, o 19:39
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historie pochodzenia rarów na wiki
W sumie to jak juz wymyslac, to nie tylko dla rarow, ale dla epikow i setow takze.


20 Lip 2012, o 00:28
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Lip 2012, o 21:12
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historie pochodzenia rarów na wiki
Mystheria napisał(a):
W sumie to jak juz wymyslac, to nie tylko dla rarow, ale dla epikow i setow takze.

Owszem pomysł dobry, pozostaje tylko czekać na realizację


20 Lip 2012, o 17:24
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 4 Lut 2012, o 13:03
Posty: 72
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historie pochodzenia rarów na wiki
Nom, ale to trzeba by było na grze ogłaszać, bo inaczej będzie mało tych co będą wiedzieli, a jeszcze mniej tych co coś napiszą:P


20 Lip 2012, o 19:07
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2012, o 12:32
Posty: 298
Miejscowość: Starogard Gdański
Podziękowano: 64 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Stachubrach
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historie pochodzenia rarów na wiki
Fajny pomysł, myślę,że nawet by się udało przez dłuższy czas uzupełnić każdy rar,set i epik :)

_________________
Stachubrach-Łucznik [85] OFF :(
Pomogłem? Podoba się? Daj ku f e l k a. :)
Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/channel/UC4rLfyOMgD-2IhDf0b6YxOw/feed


22 Lip 2012, o 23:44
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2012, o 11:30
Posty: 22
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: NoEn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historie pochodzenia rarów na wiki
Dla tych ognistych z ducha ogni można że pewien podróżnik wyciągnął go z popiołu czy czegoś :P


23 Lip 2012, o 12:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 104 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron