Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Wnerwiajacy "błąd" 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Wnerwiajacy "błąd"
Mam taki pomysł aby kto poprawił "błąd" z walkami i przechodzeniem na inne mapy tzn? :
Klikam sobie na przejście, a w tej samej chwili atakuje mnie gracz - pomyśleć że niektóre mapki ladujasie dłużej np 5 sekund, co znaczy że możemy stracić możliwość wybierania taktyki z rozmysłem, bo gdy zostają ci 3-4 sekundy to raczej dasz tylko proste reski, jest tak również z mobami na takich mapach jak statek-magazym nie raz zdarza mi się że jak klikne to postać wędruje na środek iprzejścia, jeśli stoi tam grupka to rozpoczyna się walka i lądowanie mapki magazynu naraz to wkurza gdy przed chwilka konczyles odpo i musisz je powtarzać nieraz, może być to nieraz sposób na oszukanie gry kiedy grupka wroga stoi i blokuje wejście na inna mapke i naraz walka i lądowanie mapki, wystarczy uciec i jesteśmy na nowej mapce.
Myślę że należy to poprawić :)

A teraz najlepsze - jak wykonać "błąd"? :
wystarczy klikac bezustanie w jedno miejsce na przejściu gdy wiesz że grupka cb zaatakuje, wszystko co opisałem wyżej jest spowodowane zdarzeniami, które się
wydarzyły

Edit@(dwa)
http://scr.hu/480/aol9l - jeśli w tym miejscu stoi coś to następuje walka+ładowanie mapki przed ichim, właśnie przed chwilą u jednego gracza tak się stało

http://scr.hu/480/d9sdr


Ostatnio edytowany przez seba11pl 21 Lip 2012, o 10:33, edytowano w sumie 2 razy



21 Lip 2012, o 00:01
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wnerwiajacy "błąd"
Sory że pisze posta, ale korzystam z telefonu i mam problemy z dopisaniem tego w "temacie"

...

PS: Sory za błędy, ale pisze na telefonie z klawiatura qwerty z wlaczonom funkcja "słownika" i telefon sam wybiera to co mu pasuje :/


21 Lip 2012, o 00:04
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wnerwiajacy "błąd"
dodam od siebie, że w tym momencie wykonywane są operacje: T, F i T2 (chyba ta 3).

PS.
masz włączony słownik i wali Ci takie błędy? toś go nieźle zmaltretował...


21 Lip 2012, o 17:24
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wnerwiajacy "błąd"
Zgłoszę do poprawienia.


22 Lip 2012, o 10:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 427 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron