Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Bug 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 27 Lip 2012, o 22:34
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Bug
Serwer: S1
Nazwa postaci: Bolona
Czas: 22:20
Opis:
Witam was mam taki mały(bardzo duży problem)
Tz.
Robiłem sobie Quest "Zapach Drewna" po zrobieniu wszystkiego miałem isc i wytępić bandytów w tych podziemiach ruin ,no to wszedłem tam wszystko Gites zaczynam go bić ubiłem go i miałem podnieść skrzynkę która z niego wypadła rozglądałem się po tym pomieszczeniu ale jej nie było więc myślałem że jest tam gdzie drabina więc wyszedłem ale jej nie było więc wszedłem z powrotem i tak się stało

Image

Czerwony Kwadrat to tam jest skrzynka
Zółte koło to tam stał ten co go miałem zabić i zabiłem i mam teraz porozmawiać :/

Po czym napisałem do Zeafir ten mnie tp przed te ruiny zrobiłem relog i było wszystko oki poszedłem sobie expić i wszedłem na jaskinie co są ogry i załadowało mi tylko czarny ekran i potwory nie mogłem się ruszyć bo pisało musisz porozmawiać z NPC to to dałem reloga i mapa zaczęła mi się ładować przez 5 minut było 0% więc napisałem jeszcze raz Zeafir tp mnie do dp i bylo wszystko git , więc poszedłem z kolegą na wieże i zamiast wieży znowu miałem czarny ekran Zrobiłem relog i wyrzuciło mnie do ruin i nie moge się ruszyć bo musze porozmawiać z NPC którego zabiłem a w quest mam napisane ze mam podnieść skrzynkę , jak próbuje nacisnąć na wyjście to pojawia się zegar i pisze "Nie jesteś szefem drużyny."

Nie wiem co mam zrobić ,więc bardzo Prosze O pomoc :/

Ps.Kilka Info o mnie
Nick:Bolona
Lev:47
Świat:2


27 Lip 2012, o 22:51
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 27 Lip 2012, o 22:34
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Bug
Problem wydaje się rozwiązany , nazgull mnie tp na skrzynkę i potem na ruiny i teraz wchodzę bez problemu wszędzie i nigdzie żaden bug nie wyskakuje

Bardzo Dziękuje za pomoc
Zeafir'owi
i
Nazgull'owii
:)
temat chyba można zamknąć ;D


27 Lip 2012, o 23:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 262 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron