Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Alpha, Mięsko i takie tam 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2010, o 23:14
Posty: 173
Miejscowość: Kabaty
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Alpha, Mięsko i takie tam
Sprawa jest prosta, wszyscy narzekają (w sensie administracja) ze za szybko sie expi itemy/prestiz na tak zwanym miśku, dlatego też wpadłem na niezbyt skomplikowany pomysł mianowicie zlecenie
Zlecenie bierze się od tego kolda co stoi w jaskini, każe nam przynieść ciało Alphy, oddając mu ciało on je oprawia i daje nam mięsko, w ramach nagrody :)
Zlecenie jak zlecenie można powtarzać co 10-15 minut, zeby uniknac sytuacji ze ktos zniesie 300 ciał i bedzie dawal kolegom z gildii wystarczy ustalic wagę ciała np na 300 jednostek, wtedy bedzie to w miare sensowne

Wtedy nie trzebaby zmieniac procesu orania 'miśka' ceny mięska by poszły lekko w góre (low lvle mogłyby zarabiac) i każdy byłby szczęsliwy

Pomysł nie jest jakis odkrywczy ani wybitny, ale wydaje mi sie ze latwy do wprowadzenia i sensowny w miare

Pozdrowki

_________________
Lex retro non agit, chyba ze w taernie :)


2 Sie 2012, o 15:22

Podziękowali: mandaryn3d (2 Sie 2012, o 16:52)
Profil WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 4 Lut 2012, o 13:03
Posty: 72
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Alpha, Mięsko i takie tam
Jestem ZA.

Teraz miesko wazy malo, wrecz napisze bardzo malo, jak sie czasem idzie we 2 na miska to na dobra sprawe mozna zrobic ze 20 misiow.

Pomysł ze zleceniem tez moze byc:P:P:P


2 Sie 2012, o 15:31
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 20 Paź 2011, o 21:34
Posty: 41
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Alpha, Mięsko i takie tam
kolejny głupi pomysł żeby ciężej niższym lvl kase było zdobywać
ale lubicie sobie życie utrudniać

_________________
Drutes [s3]
76 lvl ciągle rośnie


2 Sie 2012, o 15:36
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 14:00
Posty: 22
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Alpha, Mięsko i takie tam
A nie prościej było by wprowadzić limity? Np prestiż na miśku dało by rade nabijać tylko do pewnego momentu (50-60k?) , w expie psycho i epików ustawić tez jakiś limit (4-5lvl)
Tym sposobem koxy przestały by go orać na potegę, średniaki miały by szanse jako tako rozbudować gildie, podexpić rarki, nadal można by na miechu zarabiać itd... takie rozwiazanie nie zaburzyło by swoistego ekosystemu który w ternie sie rozwinął. Odebranie możliwości zarówno bicia presta jak i expa na tym właśnie bossie powiekszy tylko przepaść miedzy topowymi gildiami/graczami a reszta serwera...

_________________
V - łucznik s3 - R.I.P


2 Sie 2012, o 17:11
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 31 Lip 2012, o 13:54
Posty: 2
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Alpha, Mięsko i takie tam
:lol: Czemu znowu kombinujecie? Uważam ze ten pomysł tylko utrudni niższym lvl'om zarabianie i na dodatek ceny rarków z misia niepotzrzebnie znowu pójdął w góre :x ja uwazam ze wszystko jest dobrze i nie nalezy kombinować

_________________
Drhouse ~40lvl druid s2


2 Sie 2012, o 18:04
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 14:00
Posty: 22
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Alpha, Mięsko i takie tam
Sęk w tym ze juz niedlugo misiek zostanie zmieniony... ponoć na dniach... i po tyłku oberwiemy my a nie czołowka serwera...oni juz presta nabili rarki/epiki wyexpil wiec im jakakolwiek zmiana w sumie bedzie wisieć

_________________
V - łucznik s3 - R.I.P


2 Sie 2012, o 18:37
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2012, o 12:32
Posty: 298
Miejscowość: Starogard Gdański
Podziękowano: 64 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Stachubrach
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Alpha, Mięsko i takie tam
Cóż troche dobry pomysł,ale bardziej podoba mi się tak jak jest. I myślę że nie mnie jednemu...

_________________
Stachubrach-Łucznik [85] OFF :(
Pomogłem? Podoba się? Daj ku f e l k a. :)
Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/channel/UC4rLfyOMgD-2IhDf0b6YxOw/feed


2 Sie 2012, o 19:37
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Alpha, Mięsko i takie tam
Ja bym się wstrzymał z nowymi pomysłami do czasu, aż zobaczymy jak bardzo skaleczony zostanie miś po planowanym upie. Takie zbieranie mięska stanie się mocno utrudnione, szczególnie hlvlowym MO - normalne zebranie mięska zajmuje ~2-3minuty, a zlecenie co 10. Stać tam kilka minut - bez sensu, wychodzić i wracać - też bez sensu. Jakoś ten pomysł nie przypadł mi do gustu.

Co do expienia - a dlaczego ma być ograniczenie do lvl itemu? Nie rozumiem, ktoś chce wbijać sobie 8 na miśku to niech to robi.

ps - idąc we 2 można spokojnie ponad 100 mięsek na raz zrobić :)

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


2 Sie 2012, o 20:00
Profil WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Alpha, Mięsko i takie tam
Zlecenie to nie najlepszy pomysł ponieważ jest dużo istotniejszych zleceń (chociażby surowce w gildiach), więc gracze nie będą chcieli robić dodatkowo zleceń na mięso.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


2 Sie 2012, o 22:42
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 14:00
Posty: 22
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Alpha, Mięsko i takie tam
Szymdaro napisał(a):

Co do expienia - a dlaczego ma być ograniczenie do lvl itemu? Nie rozumiem, ktoś chce wbijać sobie 8 na miśku to niech to robi.



Zaskoczyłeś mnie tym pytaniem... patrząc na twoje wczesniejsze posty brałem Cię za człowieka trzezwo myślącego. Dzięki temu nie było by juz nolifienia na miśku. Dalej trzeba było by expic rary w normalny sposób. Zniwelowalo by to w malym stopniu przepaśc jaka sie utworzy jeżeli zrobia np zlec na mięcho. Wy rarki/epiki lvl 1-5 expiliście ile? miesiąc? mniej...? Pociesza mnie tylko jedna rzecz - niedlugo naprawią wojny... średniaki i słabsze gildie będa sie mogły w nie pobawic. a wy? zostaniecie sami z tą swoja potegą ,wexpionymi rarami, epikami itd... bo nikt świadomie z Wami w wojne nie wejdzie.
Będziecie mega ale tym samym odbierzecie sobie najwiekszą przyjemność... w końcu to gra pvp :D Pozostanie tylko okazjonalne oranie low lvli na redzie i nabijanie punktów w rankingu :D tak wiec gl :)

A i tak btw... pisząc Wy mam na mysli Top serwera nie tylko Bagiennych...ale podejrzewam że podobna sytuacja panuje tez na innych s.

_________________
V - łucznik s3 - R.I.P


3 Sie 2012, o 09:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 305 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron