Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Mój Drut dobre i złe strony. 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 31 Lip 2012, o 12:48
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Mój Drut dobre i złe strony.
Chiałbym Was zapytac czy dobrze roziwjam swojego dr

Staty:
Moc- pod 55 z eq 105
Wiedza- pod 60 z eq 111
Hp- pod 540 z eq 1123
Mana- pod 400 z eq 790

Umiejetnosci:
Leczenie 6
Odczarowanie 1
Oski 3
wtapianie 1
Wzmocnienie 1
Uderzenie 1
Zr 6
Grupowe 2
Korzenie 5


to miał być pomysł czy propozycja w zamierzeniu? ;/ przenoszę do właściwego działu - ironka


5 Sie 2012, o 13:12
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Mój Drut dobre i złe strony.
Niech no spojrzę.... 111 wiedzy, leczenie na 6. Oczywiście że jest coś źle - nie rzucasz leczenia na 2 PA. Potrzebujesz 29 wiedzy więcej.
Wobec tego wzmocnienie powinno być na 2 poz (więcej odzyskiwanej kondycji + 100% na 3 PA). Podobnie odczarowanie, lecz to już mniej ważne. Poza tym, wszystko w normie. Jeśli planujesz małą reorganizację eq, to możesz ewentualnie zdjąć odrobinę z mocy i z many na rzecz wiedzy.


5 Sie 2012, o 14:04
Profil
Post Re: Mój Drut dobre i złe strony.
Moim zdaniem leczenie na 6 to zła droga, ja mam leczenie na 5, ale za to grupowe też podbilem na 5 i świetnie zastępuje zwykle, zr na 7 polecam i zgadzam się z powyższym co do wzmocnienia, odczar lepiej wbijac na wyższych lvl 45+ bo na fyo może być ciężko.

PS: Leczę 400 ale to mało, widziałem 35 dru pod turki co leczył 350 :O


5 Sie 2012, o 18:10
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Mój Drut dobre i złe strony.
Poziom umiejętności u druida jest zależny od poziomu wiedzy. Nie porównuj siebie z dru o ponad 10 lv niższym (patrząc na bazowe statystyki). On powinien mieć leczenie na 7, przy tak małej wiedzy.

Leczenie na piątym poziomie ma sens dopiero przy 160 wiedzy. Po prostu nie wyobrażam sobie by na tak wysokim lv rzucać je na 3 PA albo ryzykować nieudany buff... kogoś takiego nie nazwałbym dobrym druidem.
Nie zaniedbując many czy hp, można mieć tyle przy ~34 lv na charze turniejowym, czyli z ulepszeniami.


5 Sie 2012, o 20:17
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Maj 2012, o 21:45
Posty: 31
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: Mój Drut dobre i złe strony.
@seba ja na 35 po 370 leczylem.
@topic polecam ci zrd na 7 i grp podciagnij a potem odczar. I jeszcze konda na 2

_________________
Pomogłem ? Kliknij kufelek !


9 Sie 2012, o 17:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 211 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron