Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 PAPUG 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post PAPUG
Witam mój post jest trochę pomysłem trochę żalem oraz trochę zgłoszenie niesprawiedliwości, otóż rozchodzi się o peta "Papug" z drugiej klatki.

Nie było by mojego posta gdyby papug powiedzmy był by z pierwszej klatki bądź już nawet mógł by być z drugiej ale nie za 600 platy.

Jak wygląda sytuacja? Otóż papug ma zaledwie 4 umki z czego z jednej chyba nie korzysta (Kontrola oddechu, nie widać żadnej zmiany po wrzuceniu tego buffu, ani więcej ataków ani większej obrony). maksymalna ilość ataków to 5 tyle że używa ich mniej więcej raz na 100walk! Def porównywalny z pieskiem na 30lv. Na tle innych petów z drugiej klatki wypada najsłabiej (pantera: wtopienie, fenix: nc, nawet skorpion jest lepszy bo ma zatrucie),

Moja propozycja jest taka albo niech papug wrzuca kontrole na gracza, albo dodajcie mu jakąś umiejętność, albo zmniejszcie koszt papuga bo 600 platy nie jest wart w obecnej sytuacji, potwierdzić może to fakt iż większość wszystkich gildii na moim serwerze ma fenixa, papuga jak na razie widziałem 1 raz (prócz mojego).

Gdybym wiedział że papug to taka porażka nigdy w życiu nie dał bym 600 platy,

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


9 Sie 2012, o 09:56
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Cze 2011, o 18:45
Posty: 328
Podziękowano: 83 razy
Otrzymanych podziękowań: 213 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PAPUG
akurat tu sie nie zgodze :) papug jest własnie najlepszym z petów z 2 klatki...kolega(dru) go miał i bardzo sobie chwalil..doleveluj go to sie rozkreci zapewne. Ten pet jest tez bardzo dobry dla ryca który wrzuca mu bufy i patrzy jak papug zniszczenie sieje.
Mała ilosc buffów (kontrola ) to tylko zaleta która sprawia ze papug bedzie wiecej atakował w przeciwnienstwie do Feniksa który czasem sie przez cała walke bufuje.
Dobij mu kilka lvl-i i nie polegaj na pierwszym często złudnym wrazeniu :)

_________________
Galmachar-Barbarzyńca 140lvl Ostlor Image

Żmij
Attawa
Skin Blasku
Allenor


9 Sie 2012, o 10:01
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PAPUG
To nie jest pierwsze wrażenie tylko 2 tygodniowe obserwacje, zdanie kolegi kolegi kolegi mnie mało mnie interesuje. jak już mowlem raz na 100 walk daje te 5 atakow ...

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


9 Sie 2012, o 10:48
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PAPUG
Zgodzę się z Galmacharem, papug to najlepszy pet z 2 klatki. Już częściej narzeka się na panterę czy skorpiona, czy nawet feniksa. Papug ma przyzwoity atak w zwarciu, krwawienie i niezły atak dystansowy, jest świetny dla postaci walczących w zwarciu (rycerz, barbarzyńca). Nie należy się po nim spodziewać cudów ale w porównaniu z innymi petami z tej klatki wypada bardzo przyzwoicie.
PS na swojego ogara dość często wrzucam kontrolkę. Widać różnicę tych 2 PA.

edit: Zasiadałam rycerza z tym petem. Wypadał naprawdę przyzwoicie, niewiele gorzej niż mój ogar (który wtedy miał 10 poziomów więcej niż papug). Jaką klasą grasz?

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


Ostatnio edytowany przez Calipsis, 9 Sie 2012, o 12:00, edytowano w sumie 1 raz



9 Sie 2012, o 10:59
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PAPUG
Dlaczego sie wypowiadacie jak nie macie papuga nawet... przyzwoity atak? chyba w chlopów u romana haha

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


9 Sie 2012, o 11:20
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PAPUG
Tak się składa, że rozmawiasz z testerami, którzy mogą mieć dowolnego peta i porównywać je na każdym mobie. Sprawia to, że oni mogą najbardziej obiektywnie ocenić ich przydatność. Z kolei kolega Galmachara nabił papugiem ponad 10 poziomów, a to że przekazuje opinie przez kogoś innego nie sprawia, że jest to mniej ważny argument.

Ogólnie - jako posiadacz pantery mogę powiedzieć, że nawet pojedyncze poziomy dają zwierzakowi niezłego kopa. Mimo że pet rzadko się przydaje, zawsze pozwala łatwiej solować wieże czy niektóre czempiony na 50 lv.


9 Sie 2012, o 11:43
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PAPUG
A ja latałem lukiem 100+ z papugiem i powiem Ci, że na ichi miał porównywalne dmg co ten łucznik z precyzyjnej, dobre kamyki i sporo z dzioba :) Biorąc pod uwagę, że na zdecydowanie mniejszym lvl można mieć tego peta - może mieć większe dmg od właściciela.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


9 Sie 2012, o 14:19
Profil WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PAPUG
Sumarycznie Papug ma najwięcej statystyk na 65 lvlu, ale najmniejsze resy fiz + żywioły, więc jest wszystko ok.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


9 Sie 2012, o 19:22
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 20 Lut 2012, o 20:16
Posty: 421
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PAPUG
65 poziom peta i chcesz aby sam zabił Ci wszystko?:) Pet jest do pomocy ale musisz mu pomóc troszeczkę. Sam wiem jak było z moim motylem. Na początku sobie po prostu nie radził ale gdy nabiłem mu 5 poziomów zaczynał koksić. Teraz jest na 69 poziomie i widać jego klasę. Podexp troszeczkę peta, to zawsze pomaga:)


20 Sie 2012, o 08:31
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PAPUG
Jestem posiadaczem Papuga, aktualnie zaledwie 69 lvl ma, ale spisuje się świetnie. Nieoceniona pomoc we wszystkim, a szczególnie na Duchach, Wieży, tłuczeniu Morkvirra dla kamyków czy pomaganiu w zleceniach. Na początku expiłem Papuga na Gorgonach. Po pewnym czasie zauważyłem, że bije mocniej ode mnie, i to znacznie mocniej, więc Trans i Poświęcenie rzucałem właśnie na niego, a sam dawałem Blok+Ochrona i po prostu zbierałem cięgi. Dwie Gorgony Papug był w stanie zwykle w pięć rund zabić (tylko czasami musiałem poprawiać Rozkaz, ale rzadko). Fakt, chciałbym i to bardzo, by Papug wrzucał mi KO, byłbym w siódmym niebie i liczyłem, że tak właśnie będzie - administracja reklamowała nowe pety tekstem, że leczą gracza, dodają pa, chronią etc - ale jednak tak nie jest i pewnie nie będzie. Mówienie jednak, że Papug jest słaby, to bluźnierstwo. Chodząc z Papugiem na DZ, tylko na samym bossie musiałem mu ochronę rzucać, całą drogę do niego lekką ręką dawał bez ochrony i bez zgonu. Fakt, że jak dostanie z magii, to mu niewiarygodną ilość hp zabiera, ale to normalne. :)

_________________
Image
Image
Image


20 Sie 2012, o 11:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 410 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron