Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Knebel 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 27 Lip 2012, o 22:34
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Knebel
Serwer: S1
Nazwa postaci: Charrot
Czas:
Opis:
Dzisiaj siedziałem sobie i expiłem MO i pomagałem na czat ,gdy salmon przez przypadek napisał "polisz sobie" zamiast "policz sobie" cóż przypadek może się zdarzyć każdemu
jak widać od razu sie poprawił , napisałem jak to zabrzmiało i dostałem Knebel na 12h za nic ,knebel dostałem od "Arvene" do którego pisałem żeby to wyjaśnić ale mnie olał ,tak jak zwykle olewa mniejsze levele jak chcą żeby im pomógł

tutaj daje ss żeby to wyjaśnić
Image

Wiem że dostać knebel o tej porze to nic bo rano wejdę i już go nie bd mieć ale
bardzo mnie to zdenerwowało ze dostałem knebel za nic ,chyba juz 2 raz nawet od niego bo z tego co pamiętam to ze napisałem coś tam potem sie poprawiłem i dałem
:D i zamiast dostać ostrzeżenie dostałem knebel na 12h tez do niego pisałem ale mnie olał ;/

Wiem ze to jest błahostka takie coś ale posiadanie tutora czy tam moderatora w grze skłania do pomagania graczom ,a nie tylko dla szpanu

Sorrka za offtop ;/ ale musiałem o tym napisać


9 Sie 2012, o 23:26
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Knebel
www.support.taern.pl tutaj składamy odwołania


9 Sie 2012, o 23:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 252 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron