Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 takie tam 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 10:54
Posty: 49
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post takie tam
Serwer: S1
Nazwa postaci: Dorying
Czas: all@time
Opis:
Zalogowałem się pograć dr rzadko gram nie mam czasu i jakoś nie mam ochoty przez to co tu zaobserwowałem ale do rzeczy co widzę to po 1 te niby % i te skrajne przypadki tam że niby 3x nie trafią mnie to nie powinno mieć miejsca gdzieś taka informacja była podana w aktualnościach to chyba nie dotyczy moich postaci i mojego konta...
Tak wygląda mój FIGHT STATS DEFENSE z moich dzisiejszych poczynań:
0-10: 0 / 0 = -
10-20: 0 / 0 = -
20-30: 6 / 19 = 31%
30-40: 0 / 16 = 0%
40-50: 3 / 11 = 27%
50-60: 7 / 21 = 33%
60-70: 0 / 2 = 0%
70-80: 6 / 12 = 50%
80-90: 1 / 1 = 100%
90-100: 51 / 51 = 100%

Byłem tylko na 1 bosie i tam pomogłem w quescie co widzę atakują mnie ile wlezie szkoda że nie robiłem ss podsumowań walk które się odbyły nie widziałem i nie znam nikogo co w niego by szło tyle ataków na turę..... ataków tyle że nawet nie mam ochoty ich liczyć trafiają po 4x i więcej z takimi % że ja [ciach] gdybym to ja atakował z takim % to gwarantuje że żaden atak by mi nie wszedł. problem nie dotyczy tylko mojej 1 postaci ale widzę wszystkich..
Więc moje pytanie jest takie:
O co tu do [ciach] chodzi? Jeśli wam zależy na tym bym się tylko na darmo denerwował to oświadczam że nie zamierzam! oddam to konto komuś w [ciach]! komu nie będzie to przeszkadzało... choć nie wydaje mi się by się znalazła choć jedna normalna osoba której by to nie przeszkadzało.. Więc do rzeczy bez ogródek i [ciach] o szczęściu i pechu.. O co tu chodzi?



edytowałam wulgaryzmy i wielkość czcionki - ironka

_________________
meee


14 Sie 2012, o 02:08
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2011, o 16:08
Posty: 170
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: takie tam
Ten.system.jest.tak.spaprany.ze.jak.gracz.w.moba.wali.na.50.procent.to.szansa.na.trafienie.jest.prawie.zadna.ale jak.mob.bije.nas.to.nawet.3.razy.na.12.procent.trafi... .tez.juz.mialem.o.tym.pisac.na.forum :evil: :evil: :evil:


dodałam ze dwie spacje - ironka

_________________
08.2010 START GRY

SERWER 1


14 Sie 2012, o 02:13
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: takie tam
Dorying, to połaz na bossy i niech ta obrona dojdzie tak do 100 ataków na Ciebie, i zobacz wtedy %, i jak bedzie cos nie tak, to napisz

_________________
Kocham mojego Szopa :D


14 Sie 2012, o 02:20
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 10:54
Posty: 49
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: takie tam
No własnie to zrobiłem napisałem nie mam już cierpliwości do tego w pt nie widzę innego gracza co by dostawał takie baty jak jak.. Więc zapytam jeszcze raz. O co tu chodzi?

_________________
meee


14 Sie 2012, o 02:24
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: takie tam
ja tam widze po 11, 19 itd, nie 100 całkowitych tylko 100 w jednym zakresie obrony czyli np 30-40

_________________
Kocham mojego Szopa :D


14 Sie 2012, o 02:35
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 10:54
Posty: 49
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: takie tam
To mam grac tylko po to by udowadniać wam że to co widzę jest nie logiczne i nie tylko mnie denerwuję.... nie drażni Cię to np jak zostajesz 4x pod rząd trafiony przez moba na 22%? A twoich 5 ataków nie odnosi żaden skutek? Lub jesteś jedynym mięsem armatnim w pt i jako jedynemu się obrywa po raz nasty...
To dalej twardo stoisz przy swoim i mówisz że wszystko ok?

_________________
meee


14 Sie 2012, o 02:49
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: takie tam
Ludzie, to, ze macie 50% szansy na cos, to nie znaczy, ze raz sie uda, a raz nie. teoretycznie mozesz 100 razy pod rzad wyrzucic orzelka w rzucie moneta bez wyrzucania reszki (i gdybys dostatecznie duzo razy probowal, to pewnie w koncu by Ci sie to udalo).

Ludzki mozg ma tendencje do lepszego zapamietywania zdarzen przykrych, niz wesolych (stad mit, ze kromka czesciej spada na strone posmarowana maslem, po prostu jak nam kromka spadnie 50 razy na strone posmarowana maslem i 50 razy na druga strone - my odniesiemy wrazenie, ze czesciej razy spadla maslem w dol).

Statystycznie tez wiekszosc graczy balansuje blisko srodka prawdopodobienstwa, ale naturalne jest, ze zdarzaja sie tez czasem sytuacje skrajne (jeden moze miec przez dlugi czas niesamowitego pecha, podczas gdy drugi bedzie mial szczescie i w takiej statystyce zazwyczaj pech pokrywa sie ze szczesciem - jak chcecie, to nazwijcie to karma).

Na statystyke jednak nie ma mocnych, ona nie ocenia i nie jest subiektywna, a jej sprawiedliwosc polega na tym, ze dostajesz dokladnie takie szanse, jakie widzisz (choc teraz w sumie drygu namieszal w tym systemie ze wzgledu na placze nad systemem, ktory zawsze w 100% dobrze dzialal, przez co i tak zreszta dostajecie wiecej, niz pokazuja wam procenty). ALE WBIJCIE SOBIE DO GLOWY, ze dostac na cos szanse, a dostac cos, to sa dwie calkowicie rozne rzeczy, a pomiedzy szansa 99%, a 100% jest ogromna roznica.

Wiem, ze taki system was denerwuje, ale to gra i pamietaj, ze czasem MOZESZ PRZEGRAC i na tym to polega.


14 Sie 2012, o 02:55
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 10:54
Posty: 49
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: takie tam
To ja gram na loterii czy w grę zespołową? teoretycznie rzecz biorąc to nie trzeba mieć żadnych umiejętności nie trzeba się wykazywać inteligencji czy sprytu wystarczy grac w tą loterię.... to po co tu zmaganie zespołowe po co ta cała otoczka jak to gra losowa jest..... rzędu jednoręki bandyta?

----------------------

Pomijając gadkę o statystyce i % nie tylko ja mam z tym problem... Na czym polega to że mnie moby atakują po x naście razy w walce a inni gracze nie dostają takich batów? gdzie robię błąd? źle przydzielam pk akcji? w strefach obrony? To moja wina czy to porostu ma tak być?


połączyłam dwa posty - ironka

_________________
meee


14 Sie 2012, o 03:06
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: takie tam
no ładny bajzel...

autor tematu otrzymał ostrzeżenie za paskudne wulgaryzmy + nie powiększaj tak czcionki, forum jest tak ustawione że tekst jest czytelny i bez tego + na przyszłość wybieraj bardziej adekwatne tytuły wątków + proszę o używanie opcji 'edytuj', nie lubimy tu multipostów + zaprzyjaźnij się z szukajką, jest już wiele podobnych czy identycznych tematów.

@SZELEST - kilka spacji na post naprawdę nie zawadzi a wręcz jest wskazane, nie wiem czy zauważyłeś ale przy takim ciągłym tekście forum 'rozjeżdża się', również pozostałym czytelnikom.

no i wreszcie... tyle odpowiedzi... również od 'kolorowych'... a nikomu nie chciało się kliknąć głupiego wykrzyknika, dzięki czemu posprzątanie tu byłoby pierwszą rzeczą jaką dziś zrobiłam na forum zamiast jedną z ostatnich;/


14 Sie 2012, o 14:57
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: takie tam
@dorying - to, ze akurat Ty dostajesz wieksze baty od pozostalych to albo bledna interpretacja tego przez twoj mozg (podobnie jak opisalam z kanapka z maslem), albo masz po prostu pecha.

Niestety nie jest to cos, co mozesz kontrolowac, wiec pozostaje Ci sie chyba tylko z tym pogodzic.

Gra nie jest w 100% loteria. Takie aspekty jak myslenie w czasie walki, zgranie zespolu, dopasowywanie strategii tez bardzo wiele daje, a mianowicie zwieksza Twoja szanse na wygrana, ale zrozum, ze wieksze szanse, to nie gwarancja zwyciestwa. Po prostu statystycznie na dluzsza mete lepiej na tym wyjdziesz.

@ironka - przepraszam kochana :oops:


14 Sie 2012, o 22:40
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 253 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron