Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 [BUG] Usuwanie postaci ze swojego konta [W] 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 14:50
Posty: 79
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post [BUG] Usuwanie postaci ze swojego konta [W]
Serwer: S1
Nazwa postaci: SibulDruid
Czas: -
Opis:
Witam.
Chcę przedstawić wam w sposób opisowy błąd (moim zdaniem błąd), który napotkać możemy podczas usuwania postaci z naszego konta.

Wszystko przebiega normalnie (możemy usuwać postacie do woli) dopóki nie wykonamy jednej czynności. Mianowicie rozchodzi się o zmianę hasła.
Jednego dnia postanowiłem zmienić hasło, które użytkuje do dziś na swoim koncie, nieświadomy tego iż uniemożliwię usunięcie jakichś lowlvlowych postaci na które czasu już nie mam.
Postanowiłem je usunąć... Wpierw jakiś miesiąc temu. Wpisuję hasło i komunikat "błędne hasło" ... No przecież 5 minut temu się logowałem ... spróbowałem ponownie tym samych hasłem znów to samo inne stare hasło ... efekt ten sam...

Dziś ponownie podjąłem tę próbę.. "błąd" ... "błąd" ... "błąd" ... Dziwne przecież co dzień się loguję.. nie ma żadnego problemu...
Spytałem jednego z modów swojego serwera czy wie o co chodzi. Wprost odpisał że dziwne i nie wie, lecz podsunął pomysł resetu hasła.

Wykonałem tę operację. Spoglądam na efekt i ... działa... szał... usunąłem to co chciałem i jak zwykle bywa po resecie hasło nam nadane jest dla nas mniej wygodne niż znane... Dokonałem ponownej zmiany hasła i już dla formalności sprawdziłem czy któreś z nich zadziała.
Niestety żadne hasło znów nie pasuje. (za pewne muszę dokonać resetu hasła by dalej móc dokonywać jakichś czynności typu 'usuń postać).

Pozdrawiam Sibul.


14 Sie 2012, o 16:25
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Post Re: [BUG] Usuwanie postaci ze swojego konta
Jeśli masz w haśle duże litery bądź cyfry to nie można też usuwać

Edit: nwm ale ja nie mogłem ale jak zmieniłem na takie bez niech już mogłem

Może chodzi tylko o duże litery albo o naraz duże,małe i cyfry nie wnikam w to dalej :)

_________________
_______
Image
Image


Ostatnio edytowany przez MaxMar 14 Sie 2012, o 17:12, edytowano w sumie 2 razy



14 Sie 2012, o 16:31
Profil WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 14:50
Posty: 79
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: [BUG] Usuwanie postaci ze swojego konta
po resecie hasła dostajesz hasło losowe spośród wszystkich znaków ujętych podstawowo na klawie (zobacz sam od a do z wraz z cyframi od 0 do 9)
i jakoś mogłem usunąć postać pomimo tego, że hasło zawierało cyfry (co prawda bez dużych liter)


14 Sie 2012, o 16:51
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: [BUG] Usuwanie postaci ze swojego konta
Indeed. Wielka litera w haśle uniemożliwia usunięcie postaci. Dodałem do naprawy.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


15 Sie 2012, o 16:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 77 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron