Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Walka 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Sie 2012, o 22:01
Posty: 5
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Walka
Serwer: S1
Nazwa postaci: Aloin
Czas:
Opis:
Dobry Wieczór Ekipie:).Prosze o wytłumaczenie dlaczego w czasie walki 2 a czasem 3 razy pod rząd nie wchodzą ataki ? W efekcie przegrywam z dużo słabszym teoretycznie przeciwnikiem.Mam to uznać ze tak poprostu jest i godzić sie z tym faktem czy moze liczyć na jakieś logiczne wytłumaczenie??Pozdrawaiam Piotr


15 Sie 2012, o 22:37
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Walka
obstawiam że ataki czasem nie wchodzą, ponieważ nie masz 100% szans na ich powodzenie. myślisz że to logiczne wyjaśnienie?


16 Sie 2012, o 02:49
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Walka
1. viewtopic.php?f=66&t=21528

2. To pytanie czy zgłoszenie błędy?

3. Nie do końca wiem na jakiej podstawie "nie wchodzą" Ci ataki? Może jakieś szczegóły? Lapidarność w tym aspekcie nie ułatwia Nam możliwość udzielenia Tobie pomocy/wskazówek.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


16 Sie 2012, o 22:54
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Sie 2012, o 22:01
Posty: 5
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Walka
Witam-chodzi mianowicie o to,ze ustawiam walkę np. z wilkiem i przez 2 tury albo i trzy (rzadko -ale zdarza się)wilk nie obrywa ani razu a one trzy mnie zagryzają )::).I to jest irytujące gdyż banalne spotkanie z wilkami doprowadza do deda :):).POzdrawiam Piotr
Dobry Wieczór ponownie nast.dnia:)Jestem po dwóch walkach na krzyzaku gdzie zjadły mnie pająki:):):) Nie mam szans .moje ataki są zero skutecznosci a 5 pajaczków po cztery kęsy mnie deda -Śmieszne??Przepraszam ale odechciewa sie grać .


26 Sie 2012, o 13:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 293 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron