Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Ogólnie o wyglądzie 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Ogólnie o wyglądzie
Parę uwag:
- zamrożenie na Duchu Zimna wysuwa się zawsze na pierwszy plan (zasłania postacie stojące PRZED nim)
- brązowe spodnie w widoku "globalnym" wyglądają jak niebieskie, zielone też tak wyglądały z tego co pamiętam.
- może ishelm na głowie mógłby wyglądać ładniej? Bo to takie trochę napaćkane niebieskiego jest ;) w przeciwieństwie do ishrimma i isverda, które są bardzo ładne.
- rozumiem naszyjniki i pierścionki - zbyt małe - ale może dałoby się zrobić widoczne rękawiczki?

Jak ktoś coś jeszcze przyuważył, to niech wpisze.

Wiem, że nie odkrywam tym Ameryki - chciałem tylko zwrócić na to uwagę ;)

EDIT: Ech, nie ten dział miał być... Dopisuję jeszcze jedno, zauważone przed momentem.:
- Podobnie jak z zamrożeniem, postać, która umarła na Ogniu zasłaniała mi głowę. [Już zgłoszone. ~ EsAmo]

EDIT2:
- a może tak strzała zimna miałaby niebieski kolor? I np. taka smuga za nią czy coś :D

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


13 Sty 2011, o 11:41
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2010, o 19:15
Posty: 20
Miejscowość: Radom
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ogólnie o wyglądzie
bardzo dobre spostrzeżenie ale jeszcze z tymi kastetami te na niższych poziomach są niewidoczne co trochę psuje efekt sheeda

_________________
Aktualnie gram rycerzem Targerus 27lv server nr 1


13 Sty 2011, o 19:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 210 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron