Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
 pomysł... 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: pomysł...
Tak cytam i cytam :D


Było pytanie co z dostepem do eq, niestety nie mozna zablokowac, bo z rozwojem postaci by musiała sie troszke przebierac, inny sprzet na jakies bossy.

Można zablokować wymiany, ale zostaje wyrzucanie, mozna i to ale zostanie sprzedaz w sklepie mozna i to zablokowac, to wkońcu konto sie zapełnia iiii nic wiecej nie zrobimy :)

Podaj prosze, jak to mniej wiecej by miało wygladac, czyli, gdzie co wpisujemy, podajemy, ustalamy itp, jakie ograniczniki, jakie to ma miec ffunkcje. Bo szczerze ja jestem przeciwnikiem zasiadania cudzych kont, przez to że nie każdy chce dawac dostep do niego, oraz nie ma z kim, i przez to gracz indywidualny nie ma szans z takimi osobami.

_________________
Kocham mojego Szopa :D


31 Sie 2012, o 10:10
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: pomysł...
A więc :P
można by było taką opcje wstawić do "ustawień" gdzie wpisywało by się nazwę gracza a wpisany w to pole gracz dostawał by np na kopertę info że został poproszony o takiego zasta, co do tego eq to masz sporo racji i owszem na różne bossy potrzeba je zmieniać, Funkcje? Po co komu podawać passki jak można dostać takiego właśnie zasta, czasami bywa że kogoś nie ma przez dłuższy czas a jest np jedynym aktywnie grającym rycerzem w gildii i nagle znika na miesiąc... zostawia komuś takie zastępstwo i ryc dalej jest w gildii tylko po prostu kto inny nim gra. Po za tym mając taką opcje można nie dać się nabrać na "pseudo kolegę który tylko chce pooglądać konto" (dodam że osobiście ostatnio straciłam przez to konto na chwile... stąd właśnie ten pomysł)

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


31 Sie 2012, o 10:20
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011, o 09:32
Posty: 80
Miejscowość: Lublin
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Versir
Serwer: Ostlor
Post Re: pomysł...
Myśle że to świetny pomysł,dużo osób zostaje ofiarą kradzieży... Pozatym nawet zostawiając komputer z włączoną grą,i mając braci mogą również posprzedawać staff tak "dla jaj" :P



@up
Obi jestem pewnien że 50% osób z pierwszej 100tki ma dostęp do innych kont :)

_________________
----------------------------------------------

Leżakowanie w przedszkolu - kiedyś kara, a teraz każdy chciałby te 2 h snu w ciągu dnia...


http://screenshot.sh/mFtSsroR8ajRN


Ostatnio edytowany przez Versir, 31 Sie 2012, o 11:13, edytowano w sumie 1 raz



31 Sie 2012, o 11:10
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 14:50
Posty: 79
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: pomysł...
problem pojawiłby się w momencie gdy musi łykać potek...
więc przy kompletnym blokowaniu dostępu do plecaka ciężko mówić... chociaż i bez nich da się grać

pomysł ogólnie nie wygląda strasznie
większą część dałoby się radę na spokojnie wykonać

ale to i tak od 'gór' zależy :P


31 Sie 2012, o 11:12
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: pomysł...
Sebś napisał(a):
problem pojawiłby się w momencie gdy musi łykać potek...
więc przy kompletnym blokowaniu dostępu do plecaka ciężko mówić... chociaż i bez nich da się grać

pomysł ogólnie nie wygląda strasznie
większą część dałoby się radę na spokojnie wykonać

ale to i tak od 'gór' zależy :P



Pisałam wyżej że to potrzeba by "oszlifować" lecz nie wiem jakie są możliwości w tej grze aby coś takiego wprowadzić więc pisać na ten temat można wiele... ale wszystko zależy od zakresu możliwości gry i ofc tych nad nami :P

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


31 Sie 2012, o 11:19
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Kwi 2012, o 14:40
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: pomysł...
Bardzo ciekawie zapowiadający się pomysł. Tylko czy skończy sie tylko na dyskusjach czy wprowadzą go w działanie. :D:P


31 Sie 2012, o 11:26
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: pomysł...
Skoro już trzecia strona... powiem, że było, i to nieraz. Administracja wie że przydałoby się usprawnić handel kontami oraz zasiadanie, lecz nawet jeśli uwzględniają stworzenie przydatnych w tym celu narzędzi - nie pojawią się wcześniej niż podklasy. Same podklasy... ciekawe, w ciągu ilu lat.
Póki co - ryzykujesz, tracisz. Wmieszanie w to administracji zwykle kończy się tylko banowaniem konta. Z tego co widzę, kradzieże i włamania to prawie zawsze wina łatwowierności, ignorancji lub zwyczajnej głupoty.


31 Sie 2012, o 11:34
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: pomysł...
Kyth Moire napisał(a):
Skoro już trzecia strona... powiem, że było, i to nieraz. Administracja wie że przydałoby się usprawnić handel kontami oraz zasiadanie, lecz nawet jeśli uwzględniają stworzenie przydatnych w tym celu narzędzi - nie pojawią się wcześniej niż podklasy. Same podklasy... ciekawe, w ciągu ilu lat.
Póki co - ryzykujesz, tracisz. Wmieszanie w to administracji zwykle kończy się tylko banowaniem konta. Z tego co widzę, kradzieże i włamania to prawie zawsze wina łatwowierności, ignorancji lub zwyczajnej głupoty.



Tylko prawda jest taka, że oni mają na prawdę dużo na głowie, więc nie dziwie się, że takie pomysły są traktowane z dystansem. Żeby coś takiego wprowadzić musi wiele osób nad tym popracować a z tego co się orientuje to i tak, w niektórych kwestiach są poślizgi z terminami... Rzucić hasło czy temat na forum jest prosto ale potrzeba też i zrozumieć tych co są nad nami bo starają się jak mogą by było dobrze ale i tak ciągle są problemy z kradzieżami...

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


31 Sie 2012, o 11:39
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: pomysł...
oblivionn napisał(a):
Bo szczerze ja jestem przeciwnikiem zasiadania cudzych kont, przez to że nie każdy chce dawac dostep do niego, oraz nie ma z kim, i przez to gracz indywidualny nie ma szans z takimi osobami.

o to to... ja zupełnie nie rozumiem problemu prawdę mówiąc;p gram nie po to żeby mieć jak najwyższy poziom, tylko dla samej przyjemności grania - jak ktoś inny biega moją postacią to co ja z tego mam? tylko bym się wkurzała że mi coś popsuje, padnie, źle rozda punkty czy cokolwiek.

ale z drugiej strony nie przeszkadzają mi osoby które mają inne podejście, i jeżeli tylko takie rozwiązanie ma zakończyć wieczne płacze 'bo ktoś mi ukradł konto' to jestem za.

a co do sprzętu to jedyne co mi przychodzi do głowy to umożliwienie zasiadającemu sprzedawania/wyrzucania/przekazywania tylko itemów które wpadły 'na jego zmianie', albo jakiś rodzaj ręcznego ustawiania przez właściciela które przedmioty nie mogą w żaden sposób opuścić konta. (ale piszę to jakby wbrew sobie, bo nie mieści mi się w głowie jak można udostępniać swoje konto osobie której się nie ufa na tyle żeby wiedzieć że nie zrobi nam jakiegoś paskudnego kuku;p)


31 Sie 2012, o 11:48
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: pomysł...
ironka napisał(a):
oblivionn napisał(a):
Bo szczerze ja jestem przeciwnikiem zasiadania cudzych kont, przez to że nie każdy chce dawac dostep do niego, oraz nie ma z kim, i przez to gracz indywidualny nie ma szans z takimi osobami.

o to to... ja zupełnie nie rozumiem problemu prawdę mówiąc;p gram nie po to żeby mieć jak najwyższy poziom, tylko dla samej przyjemności grania - jak ktoś inny biega moją postacią to co ja z tego mam? tylko bym się wkurzała że mi coś popsuje, padnie, źle rozda punkty czy cokolwiek.



Ja wiem, że każdy gra dla siebie etc...etc... ale tu chodzi mi o to że np ktoś pisze " dasz mi pograć swoją postacią chwile?" nie musze podawać passków/maila praktycznie nic nie jest w stanie złego zrobić mi na koncie... Więc nie musze sie martwić że zastane postać bez eq czy ktoś zmieni mi passy... Na samym s4 widze ile osób ma dostęp do innych kont... To zaledwie kilka % które teoretycznie "znam" a reszta świata? Inne światy? :P

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


31 Sie 2012, o 12:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 140 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron