Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
 pomysł... 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 14:00
Posty: 22
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Post Re: pomysł...
W plemiona grałem krótko ale ze tego co pamiętam na zastępstwie logowało się czyimś loginem+swoim hasłem

_________________
V - łucznik s3 - R.I.P


31 Sie 2012, o 13:55
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: pomysł...
Na zastępstwo logujesz się tam bezpośrednio ze swojego konta, przy czym masz możliwość bycia także na swoim koncie ja to "nazwałam" jedynie zastępstwem ale pełniło by ono zupełnie inną role niż na plemionach... Iii na pytanie mi nie odpowiedziałeś :P

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


31 Sie 2012, o 13:58
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2012, o 15:15
Posty: 475
Miejscowość: Orzesze
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Post Re: pomysł...
Kolejna furtka dla graczy, którzy grają X (tu wpisz liczbę naturalną pomiędzy 2 a 5) kontami na raz...

Jestem temu całkowicie przeciwny.

Jeśli chodzi o zastępstwo na czas nieobecności, to jedyne czego mi brakuje, to tego aby losowanie z premki nie przepadało po dniu, kiedy nie zalogowałem się do gry.

_________________
Gram na Larkas (kiedyś S2), MO 133
Gildia: Dark Templars |||||||| Blues Brothers & Valhalla - I shall remember

Image
+Druid turniejowy, lvl 44: 1. miejsce x3 +Ryc turniejowy, lvl22: 1. miejsce x3, 3. miejsce x1


31 Sie 2012, o 14:05
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: pomysł...
ja rozumiem że dyskusja jest gorąca, ale niech dotyczy taernu a nie innych gier ;)


31 Sie 2012, o 14:07
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: pomysł...
Oczywiście lepiej jest patrzeć na to jak ciągle ktoś pisze że miał włam na konto czy że została mu skradziona postać... Też nie jestem zwolenniczką takich zasiadań ale wolała bym w razie potrzeby dać takiego zasta niż passki komukolwiek w razie potrzeby zalogowania się na konto...

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


31 Sie 2012, o 14:09
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 14:00
Posty: 22
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Post Re: pomysł...
@Eureka1987 Przeczytaj dokładnie to co zaproponowałaś i przemyśl ile to ma luk :) I wymyśl lepsze rozwiązanie :D Jak już wymyślisz co zrobić np z zabezpieczeniem eq,zmiana eq(na wiele bossów trzeba się oddzielnie przebierać) na takim "zastępowanym" koncie to naskrob coś co będzie miało ręce i nogi :) Więcej juz nic nie pisze bo swój pomysł dałem że go nie zrozumiałaś... trudno

_________________
V - łucznik s3 - R.I.P


31 Sie 2012, o 14:10
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: pomysł...
Ja jedynie dałam pomysł, i oczywistą rzeczą jest, że nie stworze na poczekaniu idealnego projektu... Ja nie widzę w tym co napisałam nic nie zrozumiałego...

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


31 Sie 2012, o 14:20
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2010, o 12:29
Posty: 546
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: pomysł...
Arwynn - zastępowanie gracza nieobecnego przez x okres to wyłącznie dla posiadaczy kp i głównym priorytetem ma być losowanie aby tego nie tracić.

Można pokombinować aby sprzęt przypisany do postaci był zablokowany dla zasiadającego w formach - wymiany, sprzedaży,wyrzucenia. Wszystkie inne nie przypisane mogą być sprzedawane itp. Co do kaski czy platyny to można wprowadzić blokadę wymiany na te dwa surowce, jedyne co możemy to aby wzbogacać konto zastępowanego ;)

Jak przyjdą mi do łba jakieś inne rozwiązania to dodam ;)

_________________
Jestem tylko dla Dumy Taernu!!

Game [ON]

s3 - Over
s4 - On


31 Sie 2012, o 22:31
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: pomysł...
Dlatego mówiłam, że to jest tylko wstępny projekt i gdyby ktoś z "góry" się tym zainteresował to można pomyśleć więcej nad tym, ale niestety na forum jest dużo ciekawych pomysłów, lecz nikt prócz graczy nie jest nimi zainteresowany :(

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


1 Wrz 2012, o 08:17
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: pomysł...
Eureka, to nie to że nikt nie jest zainteresowany :)

Chodzi dokładniej o to że, w tej chwili jak wiesz trwaja prace nad wojna gildiowymi, przemalowaniem Alarill itp. i tutaj do tego pomysłu nie jest potrzebny nikt wyżej, ponieważ możesz sama opisac dokładnie jak to ma wygladac, rozwazyc za i przeciw, co by mozna było wolno a co nie :), masz dodatkowo pełno pomocy ze strony graczy. I wspólnie możecie zrobic pełen opis pomysłu, gdzie np jak administrator bedzie tym sie zajmowac, ma gotowe opis, działanie itp, i poprostu jak cos bedzie niemozliwe to da znac, lub to lekko zmieni :)

Tak wiec smiało możesz zrobic pełen opis pomysłu, funkcjonowania, zabezpieczen itp.

_________________
Kocham mojego Szopa :D


1 Wrz 2012, o 08:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 148 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron