Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
 pomysł... 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: pomysł...
Ok więc do jutra postaram się porozmawiać z kilkoma osobami, z którymi w sumie rozmawiałam nim napisałam cokolwiek na forum i spróbuje z ich pomocą stworzyć lepszy opis tego co mam na myśli i zrobię to tak, aby to miało "Ręce i nogi..." :P

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


1 Wrz 2012, o 08:31
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: pomysł...
i gitara, tak trzymac :)

_________________
Kocham mojego Szopa :D


1 Wrz 2012, o 08:34
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: pomysł...
Tak więc jak w pierwszym poście pisałam chodzi mi o zastępstwo, które przedewszystkim miało by na celu wyeliminowanie podawania e-maili i haseł do konta graczy!
Opis tego co takie zastępstwo by umożliwiało: Otóż wiadomo, że bywa różnie i czasami z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie grać i zostawiamy postać bez opieki w grze z aktywnym np. kontem premium gdzie przez cały miesiąc omijają nas losowania, ale nie tylko o to tu chodzi, bo taką postacią można by było grać lecz dobrze by było żeby taka postać była czymś oznaczona, że jest to zast. (np. kolorem nicku, który widnieje nad postacią). Co do ekwipunku tu właśnie mam największy problem bo ja to widzę w ten sposób: osoba na zastępstwie ma dostęp do ekwipunku i może ją przebierać w razie potrzeby wypadów na bossy, ale nie mogła by nic z nim zrobić opcja wyrzucenia czy sprzedarzy musiała by być zablokowana, ale pozostaje jeszcze opcja przekazania innemu graczowi, oczywiście jeśli jest przedmiot podpisany nie ma możliwości przekazania ale jeśli jest NU to zostaje taka możliwość więc i przedmioty NU trzeba by było zablokować, tak więc wniosek:
konto zastępowane miało by możliwość dalszego rozwoju i dostępu do ekwipunku lecz nie można by było nic z tym ekwipunkiem złego zrobić ewentualnie przebierać tylko postać. Co do rarów/przedmiotów które spadną podczas wypraw na bossy to były by one odblokowane bo oczywistą rzeczą jest, że gdy nam spadnie coś wartościowego na takim zastępstwie to będziemy chcieli to mieć dla siebie, więc takie przedmioty jedynie spadane podczas zastępstwa były by odblokowane tak sano ze złotem, jedynie to któro było by zebrane przez zastępstwe mogło by być używane mógł by być obok wskaźnika z goldem drógi który by nam pokazywał ile złota uzbieraliśmy podczas danego zastępstwa i to złoto można by było używać jedynie, co do platyny tak samo.
W jaki sposób miało by to działać: w panelu ustawienia pod nazwą np: "Zastępstwo" po naciśnięciu pokazywało by się okienko, w które mżna by było wpisać nazwę gracza, którego chcieli byśmy poposić o takie zastępstwo. Osoba odbierająca takiego zasta dostała by wiadomość pw z informaciąże gracz xxx poprosił go o zastępstwo i tak samo taka osoba wchodzi w ustawienia gdzie ma zakładke "zastępstwo" po jej kliknięciu pojawia się nazwa gracza, który prosi o zastępstwo i przycisk "zaloguj" po wciśnięciu, którego logujemy się na daną postać, ale automatycznie na swoim koncie tracimy połączenie z serwerem. Takie zastępstwo mogło by trwać np 2-max 3 tygodnie. po czym było by anulowane przez serwer chyba że ktoś by ciągle miał aktywne konto premium wtedy była by możliwość grania na takim koncie póki kp się nie skonczy.

Jakie były by dalsze zalety takiego zastępstwa: Więc jedyną i najważniejszą rzeczą, o którą mi w ogóle chodzi w tym jest to że nie podajemy nikomu danych do logowania poprzez co nie jestesmy narażeni na to że konto zostanie skradzione czy, że z ekwipunku co kolwiek nam zginie. Wiem że wiele osób jest przeciwnym w ogóle takim sprawą ale niestety realia pokazują ile jest dalej kradzieży i czyszczenia kont pomimo tych wszystkich zakazów, które ciągle administracia nagłasza na serverach.

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


1 Wrz 2012, o 10:30
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Post Re: pomysł...
mamy 59 lvl i oddajemy zastępstwo komuś, po czym ta osoba wbija nam 60 lvl i robi co chce z platyną za lvl
hmm

_________________
_______
Image
Image


1 Wrz 2012, o 10:34
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: pomysł...
Jejku minusy z tego interesu też jakieś muszą być, nie ma rzeczy idealnych, ale moim zdaniem w takiej kwestii wystarczy tylko dogadać się z taką osobą na zaście, żeby nie korzystała z takiej platyny ale kolejną kwestią jest coś takiego, że i platyne za lvl ewentualnie można by było zablokować.

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


1 Wrz 2012, o 10:43
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2010, o 12:29
Posty: 546
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: pomysł...
Teraz znaczne przejrzyściej to wygląda ;)

pomyślę jeszcze co do niektórych kwestii i może znajdę jeszcze jakieś luki które by trzeba wypełnić koncepcją.

_________________
Jestem tylko dla Dumy Taernu!!

Game [ON]

s3 - Over
s4 - On


1 Wrz 2012, o 13:21
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: pomysł...
Myśl Bimbo myśl byle nie za dużo, bo wiesz wszystko co w nadmiarze to zaszkodzić może :P ;*

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


1 Wrz 2012, o 13:27

Podziękowali: Krambi (1 Wrz 2012, o 13:35)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2011, o 17:10
Posty: 594
Miejscowość: s2
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: pomysł...
Pomysł genialny :]
I jak zasiadacz bd zadowolony to może jakąś nagrodę (ustaloną na początku).

_________________
‎"I bierz co Ci dane, bądź losu panem!"

Pomoglem? Daj kufelek browarka :=)


https://www.facebook.com/pages/The-Prid ... 2137125151 Like'nij! 2 admin strony fanowskiej na fejsie!


1 Wrz 2012, o 16:34
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 26 Gru 2011, o 01:49
Posty: 151
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Nick w grze: Lufen
Serwer: Tolnor
Post Re: pomysł...
Nawet Nawet w końcu ktoś coś wymyślił :]

_________________
Nicki-LufenBack
Level-140
Profesja-Rycerz
Serwer-Larkas
Gildia-Valhalla


1 Wrz 2012, o 23:18
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2012, o 19:55
Posty: 24
Miejscowość: Starogard Gdański
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: pomysł...
Pomysł fajny, myślę, że warto byłoby go wprowadzić. :)

_________________
Image
-Scoobyxd - S III - Ryc 81 lvl
-Scoobymo - S III - Mo 29 lvl


1 Wrz 2012, o 23:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 128 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron