Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Śmierć 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Wrz 2012, o 18:17
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Śmierć
Witam !

Tak jak w temacie, mam małą propozycję w temacie Śmierci... A więc ja(i nie tylko) uważam, że głupie jest to, że Śmierć zabiera nam ZAPRACOWANE doświadczenie i złoto.. Gramy, gramy a potem tracimy, niekiedy ginę/iemy tylko dlatego, że zaczepiły nas potwory silniejsze od nas(itp.) albo się zdziwiliśmy(tak jak ja dzisiaj), że mob, który ma tylko o 1/2 lvle więcej od szkieleta(go składam bez problemu) jest 2/3 razy silniejszy od niego ; p Nie lepiej zamiast tej kradzieży ZAPRACOWANEGO doświadczenia i złota byłoby dać coś ala chorobę na parę minut albo coś bardziej pomysłowego ? Albo poprostu zmniejszyć karę kradzieży. Dziękuję za uwagę !

p.s "IMO"

_________________
"Pewność siebie - mój sposób na porażkę, stary.
Najważniejsze nie płakać, śmiać się gdy krwawisz."


4 Wrz 2012, o 18:29
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Śmierć
Śmierć i tak jest łaskawa, zabiera expa którego da się odpracować w godzinę czasem nawet w 5 min. Straty powinny zostać zwiększone a nie zmniejszone. Zabieranie Expa napędza expienie oraz daje smaczek adrenaliny przy klikaniu kart.
Dodatkowo śmierć zabiera przedmioty i złoto to bardzo dobre rozwiązanie które nie zostanie zmienione.


4 Wrz 2012, o 18:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 73 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron