Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 83  Następna
 W PLANACH - materiały i komentarze 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 27 Cze 2012, o 13:37
Posty: 24
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
ok, cofam. modele (choć 'komiksowość' nieco irytuje) są całkiem w pytkę, brawo panie Tomku, duży props, jest fajnie i ładnie (poza drzewcami, są paskudne). Aczkolwiek okno dialogów po zakończonej walce oczywiście do poprawy, i - okno dialogowe w starym miejscu było wyraźnie lepsza (choć to i może kwestia przyzwyczajenia)


ostrzeżenie za spam - ironka


12 Wrz 2012, o 19:24
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Sie 2012, o 13:00
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
ja oceniam ostatni up 3/10 , ponieważ zamiast się zająć najpierw alarilem i podklasami to wy się pierdolami zajmujecie . Poprawki się na końcu robi raczej .. :x


13 Wrz 2012, o 19:33
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Ile razy można wam tłumaczyć że "pierdołami" ekipa zajmuje się równolegle z innymi zmianami? Ciężko to pojąć?


13 Wrz 2012, o 19:47
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
To ja się dla odmiany spytam o:
Nowe epiki. Na razie wiemy że będą i tyle. Jakie są wstępne założenia: ile mają mieć punktów statystyk, ile bonusów, od jakiego poziomu będą dostępne (w ktoś kiedyś rzucił hasłem "epiki dla hlev").

Pety: czy będą ogólnodostępne pety powyżej ogara?

Czy po przemalowaniu Alaril wreszcie ruszy rozmowa o podklasach? Czy propozycje zostaną nam przedstawione do wiadomości czy przewiduje się jakieś konsultacje społeczne w tym temacie D.

Prestiż/exp psychorarów: miś obrzezany, czy teraz czas na inne bossy np na Ichtiona?

Klatki IV i V. Czy są zarezerwowane dla jeszcze mocniejszych petów (bez jaj :?: ) czy może macie inne pomysły, np zwierzęta juczne?

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


13 Wrz 2012, o 20:25
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Na moje zmiany na +. Na bank bandyci, kraby...może mniej drzewce. Bandyci to nawet nie jest poprawka, to jest kilka poziomów lepiej, to samo kraby. Drzewce mogłyby byc bardziej drzewcami, czyli może lepiej jakieś liście, jakieś ptaszki/gniazdo, może i niech biją pniem czy gałęziami, a teraz to są bardziej snopki ze szponami.... Na minus jednak pewne wasze inne przedsięwzięcie, które bardzo mi sie spodobało. Uruchomiony został blog, na którym mieliśmy być regularnie informowani i planach, zapowiedziach itd...Niestety nic sie nie pojawiło. Ani wcześniej nie pojawiło sie info, ani teraz nie ma np: ss nowego setu, ani żadnych innych onformacji. Mam nadzieje, że jednak bedą sie tam one pojawiały. Miały chyba tez być informacje na temat nowej insty solowej...jeśli ma to byc niespodzianka to ok. Ja w każdym bądz razie czekam na nowe Alalir i także jakies screeny


ostrzeżenie za spam - ironka


13 Wrz 2012, o 21:39
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2012, o 15:15
Posty: 475
Miejscowość: Orzesze
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
W związku z usunięciem wcześniejszych postów z tematu, do których mój post się odnosił, proszę również o usunięcie mojego posta, ponieważ stracił jakikolwiek sens.

Prosze zaprzestac robienia sobie z tego tematu karczmy. - Obli


ostrzeżenie za spam - ironka

_________________
Gram na Larkas (kiedyś S2), MO 133
Gildia: Dark Templars |||||||| Blues Brothers & Valhalla - I shall remember

Image
+Druid turniejowy, lvl 44: 1. miejsce x3 +Ryc turniejowy, lvl22: 1. miejsce x3, 3. miejsce x1


Ostatnio edytowany przez mikhell, 18 Wrz 2012, o 11:16, edytowano w sumie 1 raz



14 Wrz 2012, o 14:42
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Developer napisał(a):
Ile razy można wam tłumaczyć że "pierdołami" ekipa zajmuje się równolegle z innymi zmianami? Ciężko to pojąć?

a ile można wam wszystkim tłumaczyć że ten temat nie służy do komentowania zmian? dzisiaj już nie dam rady, ale jutro tu wpadnę i rozdam warny wszystkim jak leci.

a jak ktoś mi będzie dalej spamił pod tym postem to jak bum cyk cyk wlepię dwa od razu... (a przypominam że trzy ostrzeżenia = tydzień odpoczynku od forum)


edit: bardzo proszę wszystkich kolorowych o to żeby nie kasowali już żadnych postów z tego tematu!

czasem dyskusja popłynie i ciężko wyciąć offtopy, część postów zostaje, część wylatuje i potem nie wiadomo o co chodzi.


15 Wrz 2012, o 00:04
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Sie 2012, o 13:00
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
ironka napisał(a):
Developer napisał(a):
Ile razy można wam tłumaczyć że "pierdołami" ekipa zajmuje się równolegle z innymi zmianami? Ciężko to pojąć?

a ile można wam wszystkim tłumaczyć że ten temat nie służy do komentowania zmian? dzisiaj już nie dam rady, ale jutro tu wpadnę i rozdam warny wszystkim jak leci.

a jak ktoś mi będzie dalej spamił pod tym postem to jak bum cyk cyk wlepię dwa od razu... (a przypominam że trzy ostrzeżenia = tydzień odpoczynku od forum)


hmm przeczytaj temat : W PLANACH - materiały i komentarze więc co to za ciach jest ?


jak obiecałam - warn za spam i warn za wulgaryzm. tłumaczyć nie będę czym się różnią plany od zmian i ile razy wyjaśniane było do czego służy ten konkretny wątek - ironka


15 Wrz 2012, o 09:29
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2012, o 18:11
Posty: 8
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Erninioo napisał(a):
hmm przeczytaj temat : W PLANACH - materiały i komentarze więc co to za pierdolenie jest ?

Mówi Ci coś ten temat? http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=14&t=530

Tutaj nie komentuje się dokonanych zmian tylko przyszłych albo zamieszczonych materiałów.


w zasadzie dzięki za wsparcie, ale radzę sobie a na spam w tym temacie jestem wyjątkowo wyczulona, więc od tego typu postów również się powstrzymajcie.
btw, tutaj najlepiej w ogóle nie komentować, niech to będzie proste pytanie - odpowiedź. i nie łapcie nikogo za słówka, tytuł wątku w każdej chwili można zmienić, a do czego on służy jest powtarzane do znudzenia co kilka stron - ironka

_________________
Riribel S2 Aktualnie 111 sheed i przestała rosnąć, pozdrawiam Sentinels.
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/io/km/q1/w6tas5.jpg


15 Wrz 2012, o 11:41
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Raczej troszkę się pobawił w realu, a nie tylko w kodzenie :P

Żeby nie było offtopa - czy i na jak szeroką skalę planowane jest modyfikowanie gildii jako całości (czytaj budynki) przy okazji zmiany systemu wojen?

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


17 Wrz 2012, o 18:19
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 83  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 68 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron