Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 czacha 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 11 Sty 2011, o 23:24
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post czacha
witam,
dziś expiąc na czerwonej mapce zobaczyłem gracza z czachą. jako że w takich grach ten symbol oznacza tzw. "player killera" to zaatakowałem go wraz z moim kolegą, z którym byłem w drużynie(expiliśmy razem). jak się okazało potem, PK też był w teamie(nie zobaczyłem tego wcześniej). wygraliśmy bez większego trudu, zdobyliśmy trochę expa i złota, a po walce NIE BYŁO CZACHY u mnie... no i mnie to nie dziwi - bo czemu miałbym ją mieć, jeśli zabiłem tylko gracza PK? to była moja pierwsza walka PVP, co można zobaczyć w statystykach(nick Avenix). w statystykach dodało mi pkt do łowców. potem poszedłem na zamek, zgrupowaliśmy się we 4(nie wiem z kim, jakieś leszcze, co grać nie potrafią) i zaatakowaliśmy grupę potworów. jako że byłem z leszczami w teamie, oni nie ogarnęli i 2 z nich uciekło. we 2 dokończyliśmy walkę, wygraliśmy. po walce ku mojemu zdziwieniu nad moim nickiem widniała CZACHA. skąd, dlaczego, jak? :) zanim zdążyłem to zobaczyć już ktoś mnie zaatakował i zabił. czachy już nie mam. ale była. :/ imo to bug, bo dlaczego miałbym mieć czachę jeśli zabiłem tylko PK? czy znaczenie miało to, że był on w drużynie? i dlaczego czacha pojawiła się po jakimś czasie, a może pojawiła się nie z tego powodu?


16 Sty 2011, o 17:06
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: czacha
Czacha z innego gościa przeszła na Ciebie , błąd już chyba zgłoszony. Czacha ta właściwa pojawia sie nad Tobą gdy osiągniesz 200 pkt. zabójcy

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


16 Sty 2011, o 17:19
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 11 Sty 2011, o 23:24
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: czacha
pkt zabójcy mam 0, więc ta czacha to ewidentny błąd, za który na dodatek poniosłem niesprawiedliwą śmierć i stratę doświadczenia.


16 Sty 2011, o 18:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 244 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron