Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Prośba o poradnik 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 21:03
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Prośba o poradnik
Jestem początkującym graczem w taern i wbiłem już 22 lv wszystko jest fajnie i dobrze tylko moja wiedza o tej grze ogranicza się do poradników w których jest napisane od 20+ w ekipie zamek i to wszystko a ja zwiedzając mapę widziałem na prawdę ciekawe miejsca , tutaj jest moja prośba o zrobienia poradnika przez osoby zajmujące się tą grą lub doświadczonych graczy.I nie jakaś krótki opis profesji tylko dobrze zrobiony poradnik. Podam przykład dlaczego ten poradnik jest niezbędny . Ja się zniechęcam do gry coraz bardziej bo nie wiem co mam robić gdzie expić gdzie jest ciekawiej co mam na siebie włożyć a przypominam ze poradniki na tym forum są do 20 lv ...


16 Sty 2011, o 21:11
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Prośba o poradnik
Co do kwestii ubierania się, to praktycznie każda profesja ma do tego odpowiednie miejsce w odpowiednich poradnikach.
Zresztą, poradniki sięgają bardziej w głąb - chyba, że czytałeś te ostatnie niewypały.

Pamiętaj, że najbardziej urozmaicają grę questy i bossy - a co więcej zachęcają do głębszego poznania mapy.

Na tym etapie to tylko krzyżak i herszt, ale już za parę lvli możesz spróbować się załapać na jakąś wyprawę na ichtiona (w skrócie ichi). Ogółem rzecz ujmując - bossy, bossy i jeszcze raz bossy, uwierz mi, że do tego nie trzeba poradnika - ludzie sami Cię oprowadzą, tylko się zgłaszaj, gdy szukają chętnych.

Nie wiem jaką profesją grasz, ale najlepsza zabawa zaczyna się około 30-ego poziomu. Co nie znaczy, że wcześniej jej nie ma.

I pamiętaj - najlepiej smakuje znalezione samemu ;) Więc szukaj, szukaj, ja do tego pory nie wiem gdzie są te nowe bossy - oprócz jednego, ale to ze słuchu - i postawiłem sobie za zadanie znalezienie ich. Też poszukaj ciekawych miejsc, ale to jak trochę podrośniesz w lvl ;)

Questa u Wiły robiłeś? Twarz Taernu to jest :D W Karczmie w Alarilu (druga mapka) też czekają ciekawe zadania. Dają też motywację do wbicia kolejnego poziomu i ułatwiają to.

No i najważniejsze - szukaj drużyn! Jeśli chodzisz tylko solo - ta gra może znudzić. Głównie o przyjaciół chodzi ;)

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


16 Sty 2011, o 21:25
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 21:03
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Prośba o poradnik
Dzięki super słowa otuchy i takiej motywacji :) przydadzą mi się te słowa na pewno. a co do profesji to gram sheedem.


16 Sty 2011, o 22:11
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 222 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron