Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 [BUG] Kudłacz 0 deffa w dystans. [X] 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:28
Posty: 21
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post [BUG] Kudłacz 0 deffa w dystans. [X]
Serwer: S1
Nazwa postaci: Anyway
Czas: powiela sie od zakupu peta 'kudłacz' 3dni
Opis:
Pisałam w tej sprawie już do znajomego testera jak i gma niestety odpowiedzi się nie doczekałam a ty bardziej jakiejs zmiany.

Ostatnio kupiłam peta kudłacza, pet fajny dużo hp, mocne ataki, taran, dyńka, ale pet ma takie przebłyski że bijąc np ze mna ducha zamku gdzie obrywa non stop kule, meteo bądź uderzenie cienia potrafi w X rundzie mieć 100% na ataki dystansowe, lekko mnie to irytuje bo 3 klatka w gildi to jednak jest troche roboty zbierania surowcow etc + sam pet mało nie kosztuje, a pada na prawde często gdzie będąc druidem i zawsze moge wyleczyć, ale niestety często nie mam nawet okazji bo, np na dz czy w pvp majać 100% w dystans pada w pół rundy. Dlatego też wklejam ten post jako bug bo moim zdaniem jest to średnio możliwe żeby pet takiej rangi nie potrafił ustwić deffa. Dla potwierdzenia wklejam ssa niestety tylko jednego bo wcześniej albo program mi szwankował albo nie nadążałam robić.
Może dodam jeszcze, że nie deffi się w naprawde różnych sytuacjach na początku myślałam, że tylko jak rzuca ochronke ale zdarzyliśmy już zauważyć że robi to całkiem losowo ostatnio w pvp gdzie było 2 lucznikow dał mi ochronke a o siebie już nie zadbał, wcześniej na dz gdzie w poprzedniej rundzie oberwał dosyć konkretnie z dystansu, a teraz jak sie bawilismy znajomy uderzył go 3 z pięści i znowu w następnej 0 deffa.

P.s gram na serwerze 4 ale niestety na forum da się odchaczyć tylko s1,s2 i s3.


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


24 Wrz 2012, o 15:03
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: [BUG] Kudłacz 0 deffa w dystans.
Temat petów gildyjnych był poruszany niejednokrotnie - wystarczy poszukać na forum. Inteligencja mobów jest jaka jest i nie mogą przewyższać nią graczy - dlatego zdarzają się im wpadki. To normalna sytuacja w walce, a nie błąd.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


24 Wrz 2012, o 20:53
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:28
Posty: 21
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: [BUG] Kudłacz 0 deffa w dystans. [X]
Jakoś u tłuka draklinga czy twiga nigdy tego nie zaobserwowałam tak samo jak ich właściciele a nagle kupuje kudłacza i pada 4x w ciagu 3 dni z jednego powodu - 100% w dyst. Ta sytuacja sprawia że jest gorszy od skorpiona którego mialam wcześniej może wpiszcie to na taern.wiki bo ja tylko bezsensownie wydałam 6kk i zajelam miejsce w klatce.


24 Wrz 2012, o 21:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 245 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron