Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Turniej 20-29 lvl na s2, 27.09.2012 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Maj 2011, o 16:49
Posty: 22
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Post Turniej 20-29 lvl na s2, 27.09.2012
Na wstępie chciałbym napisać że nie wiedziałem gdzie tego posta umieścić dlatego ląduje w karczmie, niech jakiś mod to przeniesie w odpowiedniejsze miejsce jeśli takowe istnieje.

Sytuacja wygląda następująco:
Na s2 był dzisiaj turniej 20-29 na którym wystawiłem mojego turniejowego sheeda. Gładko doszedłem do 6 rundy w której trafiłem na innego sheeda. Gdy próbowałem wejść do walki tamtego typa wywaliło a ekran wczytywania walki zawiesił się a ja razem z nim. Mod Integra który ten turniej nadzorował zalecił mi reloga, co też uczyniłem. Niestety, nie mogłem sie z powrotem wlogowac do gry bo automatycznie byłem z niej wyrzucany przez serwer. Przelogowałem się na inną postać by zapytać co się dzieje że nie mogę się zalogować a tu się okazuje że system oddał w moim imieniu walkower graczowi który nawet nie był wtedy online! Nie pomogły moje protesty, tamten gracz dostał nagrodę za 3 miejsce a ja mam oczekiwać według wspomnianego wcześniej moda na jakiś komunikat dotyczący tej sprawy.
O co mam żal? Przede wszystkim o setki wydanych platyn na ulepszenia tejże postaci (cały set +5 i więcej), złota wydanego w grze, flasz ulepszeń tylko po to żeby system gry oddawał w moim imieniu walkower? Postać jest stworzona celowo do wygrywania takich turniejów i bardzo dobrze w tej roli się sprawdza, aż do dnia dzisiejszego. Nie po to wydaję prawdziwe pieniądze na platynę żeby w odpowiedzi na błędy z waszej strony usłyszeć że "błąd został zgłoszony i proszę czekać na jakiś tam komunikat". Liczę na wypowiedź kogokolwiek ze strony administracji, macie wszystkie moje logi a wspomniany mod poda wam wszystkie szczegóły. I nie ukrywam że oczekuję jakiejś rekompensaty w postaci złota/platyny za to (przynajmniej) 3 miejsce które zostało mi odebrane z tylko i wyłącznie waszej winy.

Pozdrawiam


hmm, na zgłoszenie błędu najlepsze miejsce jest w 'błędach'. przeniosłam - ironka


27 Wrz 2012, o 23:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 222 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron