Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 [pytanie] Honor podczas przyjmowania do gildii [X] 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010, o 08:25
Posty: 104
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: Deckard
Serwer: Tolnor
Post [pytanie] Honor podczas przyjmowania do gildii [X]
Serwer: S1
Nazwa postaci: Tril
Czas: zawsze
Opis:
Podczas przyjmowania nowej osoby do gildii wraz z otrzymaniem prestiżu otrzymujemy (lub zostaje nam zabrany) honor.

Proszę o wytłumaczenie dlaczego tak się dzieje? Jakie są przesłanki aby tak obciążać gildię która z góry nastawiona jest na pokojowy rozwój?

Sytuacja ta może doprowadzić również do tego iż pewne postacie w grze z dużym ujemnym honorem nigdy nie znajdą nowej gildii. Samo naliczanie honoru w ten sposób może być (lub jest) wykorzystane przez gildie z ujemnym honorem do sztucznego nabijania sobie małym kosztem (20k) honoru na + poprzez wielokrotne przyjmowanie do gildii osoby z dużym dodatnim honorem.

Ja zaobserwowałem sytuację gdy moja gildia niestety zbiera honor ujemny. Proszę o sprawdzenie czy jest możliwość wykorzystania tego na korzyść gildii. Rozumiem iż czeka nas rewolucja wojen gildyjnych i być może mechanizmy naliczania się zmienią ale co w takim razie z tymi którzy nie z własnej woli zostali obciążeni lub dostali honor za darmo?

Dla mnie sytuacja niezrozumiała.

_________________
Mag Ognia 140lvl Tolnor
Plox 127lvl Hohgrat 128 Tłuk 131lvl


27 Wrz 2012, o 19:22
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: [pytanie] Honor podczas przyjmowania do gildii
Jak sie nie myle, to w nowym systemie, nad ktorym sa prowadzone prace honor dostanie kopa w zad i wyleci na dobre z gry, wiec uszy do gory :)


27 Wrz 2012, o 21:16
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: [pytanie] Honor podczas przyjmowania do gildii
Dzieje się tak ponieważ historia danego jegomościa nie może być usuwana tylko dlatego, że zmienił gildię. Doprowadziłoby to do notorycznych pogromów na mokradłach, a następnie kosztem 20k złota wyzerowanie honoru.

Przy nowym upie zostanie zmieniony system naliczania honoru oraz dodane bonusy dla osób, które posiadają dodatni honor. Osoby z ujemnym współczynnikiem nie stracą. Po prostu nie otrzymają możliwości uzyskania bonifikat za dodatni honor.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


27 Wrz 2012, o 21:48
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010, o 08:25
Posty: 104
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: Deckard
Serwer: Tolnor
Post Re: [pytanie] Honor podczas przyjmowania do gildii [X]
Jeżeli dobrze zrozumiałem to honor będzie tylko parametrem charakteryzującym gracza a nie gildie. I to gracz będzie ponosił konsekwencje posiadania honoru na +/-. W takim razie RSy drżyjcie :D

_________________
Mag Ognia 140lvl Tolnor
Plox 127lvl Hohgrat 128 Tłuk 131lvl


28 Wrz 2012, o 07:36
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Post Re: [pytanie] Honor podczas przyjmowania do gildii [X]
mam takie pytanko: czy podczas tego up'u honor bedzie wyzerowany?
bo ktos sb go kiedys nabil, a nie wiedzial ze teraz nie bedzie dostawal bonusow...
??

_________________
_______
Image
Image


28 Wrz 2012, o 07:45
Profil WWW
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: [pytanie] Honor podczas przyjmowania do gildii [X]
Od początku było wiadomo, że ujemny honor to coś złego. Inaczej formułując, pytasz czy w związku ze zmianami ktoś będzie mógł zacząć od zera, jednocześnie zachowując prestiż zdobyty w walkach... w ten sposób, wydaje mi się że honor nie powinien być zerowany.


28 Wrz 2012, o 22:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 237 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron