Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Support. 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2012, o 14:22
Posty: 84
Miejscowość: Sosnowiec
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: Inese
Post Support.
Serwer: S3
Nazwa postaci: Vasse
Czas: 5.09.2012 09:52
Opis:
Witam chciałem w tym poście zapytać się szanownej administracji jak pracuje ze odwołania/sprawy na supporcie praktycznie nie ruszają sie z początkowej fazy.
Mianowicie napisałem na support 20 Września i do tej pory moja sprawa nie została rozwiązana.
Słysze tylko "czekaj w przyrodzie nic nie ginie" wszystko pięknie ładnie ale ile można czekać?
Miesiąc? Rok? I jeszcze więcej...
Wydaję mi sie ze sprawy powinny byc rozwiązane na dniach a nie latach świetlnych..
Moje zdanie zapewne potwierdzi wiele innych graczy, albo proszę udzielać pomocy na PW albo robić coś na tym supporcie.
Pisze na PW "Hej mógłbyś sprawdzić support bo mam pewien problem ważny"
I słysze odpowiedzi typu : Pisz do swojego admina ew zero innej odpowiedzi.
Dzieki serdeczne za przeczytanie i mam nadzieje ze to sie zmieni.
Jeśli brakuje wam rąk do pracy to może wypadałoby takich znaleźć bo mnie i innych zaczyna to irytować. :D
Pozdrawiam.

_________________
Serwer VGram jako:Inese [Mosiek]Patrząc na ciemność lub śmierć boimy się nieznanego - niczego więcej. Jeśli pomogłem to "Kliknij Kufelek" :D Czytaj:
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=161&t=9053

http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=161&t=16507


5 Paź 2012, o 09:59
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Support.
Poczekaj jeszcze chwile odznacza ze problem załatwiony i oni maja po temacie. Od ponad roku zaden nie raczyl mi odpisac na pytanie zadane na suporcie tylko zamykają.


5 Paź 2012, o 10:51
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Support.
poproszę o ID zgłoszeń, zarówno Vasse jak i LhpTHC - prześlijcie mi je na PW na forum i wtedy je sprawdzę na supporcie.


6 Paź 2012, o 09:57
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Support.
ja do dnia dzisiejszego nie dostałem żadnej nawet głupiej odpowiedzi co wyśle nowe zgłoszenie to oni zamykają i uważają temat za zamknięty ;) ten temat też sobie zamknijcie bo za dużo ludzie tu zajrzy i dopieszę się do listy ludzi olanych , pozdrawiam


20 Lut 2014, o 05:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 84 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron