Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 83  Następna
 W PLANACH - materiały i komentarze 
Autor Wiadomość
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
A przepraszam bardzo, w którym miejscu VD dostał po ostatnim upie?

@down: Pytanie tyczy się 3 ostatnich postów


Ostatnio edytowany przez DevV, 7 Paź 2012, o 17:58, edytowano w sumie 1 raz



7 Paź 2012, o 17:21
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 29 Gru 2010, o 15:49
Posty: 13
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Developer nie wiem, do czego sie odnosisz, ponieważ ja w moim poscie poruszam ogolna sytuacje klasy VD nie ostatni update.

_________________
S1 - VD - Off na zawsze, Sheed.
S5 - Łuk


7 Paź 2012, o 17:56
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
przenieście się z dyskusją na temat sytuacji klasy voodoo do właściwego tematu.

jedyny raz upominam, każdy kolejny offtopowy post tutaj będzie oznaczał warna (a trzy ostrzeżenia = tydzień odpoczynku od forum).


7 Paź 2012, o 18:29
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Paź 2012, o 19:14
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Undead i tam inny Pan, Pytałem was o zdanie?? po co to hejtujesz, czytasz ze zrozumieniem? bo chyba to nie wychodzi, Każdy z was co podziwia te brzydkie malowane w paincie potworki? chyba nie.... to sb przemierzaj i zwracaj na to uwagę tylko takich ludzi co ty to jest garstka, a nawet chyba bardzo mało... A Undead do cb jeszczę :) Tak ukończyłem zawodówkę na poziomie kucharz małej gastronomi, i wisi mi błąd interpunkcyjny, to że cie nie lubię bo jesteś zapyziałym metalowcem to nie znaczy że masz mi tu hejtować post, a co do %?? ok dostań 5 razy pod rząd na 4% chyba logiczne ze na 100 razy na 4% można trafić 4 razy prawda? więc stul dziób ok? Radze ci przeczytać książkę " Jestem Pokrzywdzony przez los i muszę kogoś z hejtować" a po drugie nie interesuje mnie twoja wypowiedz do tego tematu czy tam jakiegoś modema czy Gm'a , pytam człowieka który to zatwierdza a jak ci coś undead nie pasuje to nie czytaj i powtórzę twój tekst :) Na kolana I do ..:) sam sb dopisz... I nie wcinaj się między wódkę a zakąskę. Do All co tu nas Hejtują typu Developerek i inne osoby co wy z tego macie? Nas nie interesuje wasza wypowiedz tylko Osoby która się tym zajmuje dociera ? czy zaraz znowu napiszecie jakąś wypowiedz typu ( ze Vd nie maja racji że nie są pokrzywdzeni, albo że ja mam jakieś zwidy, albo jazdy na skośnych, wiec Dziób na kłódkę bo i tak wam nic nie płaca za te hejty, a mnie wasze Wypowiedzi nie interesują zwłaszcza twoje undead mage to że masz problemy z dzieciństwa to mnie to nie interesuje, tak jak powiedziałem Pytanie Moje Jak i Vd'ow jest Kierowane do Dryga, I tak jesteśmy zwykłymi graczami co zostaną olani, albo nam powiedzą to nie graj, ja mam W nosie taka odpowiedz, więc ci co nie wiedzą to proponuje W kubeł i nie bulgotać ok?


ostrzeżenie za spam i brak kultury, opanuj się - ironka


7 Paź 2012, o 18:58
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Nowy wpis na blogu już gotowy, zapraszamy: http://blog.taern.com/obecnie-pracujemy-nad-cz-5/


8 Paź 2012, o 18:27

Podziękowali: Buszcik (8 Paź 2012, o 21:11)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Paź 2012, o 19:14
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Hmm Panie Drygu, a jakaś odpowiedz do mojego wcześniejszego posta? bo czuje się olany po prostu....


8 Paź 2012, o 18:51
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Odp: W PLANACH - materiały i komentarze
Twój post jest typowym narzekaniem bez konkretnych pytań. Dlatego nie bardzo da się na niego odpowiedzieć. Czemu ulepszamy grafikę i czemu nie ma to wiekszego wpływu na inne nowości już kilka razy tłumaczyłem.


8 Paź 2012, o 19:18

Podziękowali: Freedom (8 Paź 2012, o 22:11)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Maj 2012, o 20:41
Posty: 25
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Tak trzymać chłopaki, odwalacie świetną robotę a to czy komuś się podoba czy nie to już kwestia gustu, moglibyście dać jakiś rys. nowego bossa;)


9 Paź 2012, o 12:59
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Maj 2012, o 22:01
Posty: 3
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
zgadzam się ze słowami matiego co nowy kolejne upgredy taen wyglada lepiej a to że niektórym nie pasuje to co robicie trugno reszta graczy jest zadowolona przynajmniej ja


9 Paź 2012, o 21:02
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Lip 2011, o 18:08
Posty: 291
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Programuje Drygu, przemalowuje ktoś inny. A co do Ciebie Sienna, możesz wytłumaczyć mi co to znaczy "hejtować" ? Nie lubisz mnie, ok. Ale nie pisze pierdół, tylko konkrety. Staram się pomóc, a doświadczenie w tej grze, mam dosyć spore.

_________________
BloodlineMage s2 86 mo OFF
UndeadMage s4 121 mo OFF
UndeadPonyH Ostlor 123 łucznik
Undi EU 62 druid OFF
Undiii Ostlor 40 Ryc


9 Paź 2012, o 21:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 83  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron