Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Stara złota w depo [X] 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Lis 2011, o 13:18
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Stara złota w depo [X]
Serwer: S1
Nazwa postaci: Suidruid
Czas: 15:45
Opis:
Chciałem opisać jak dla mnie i pewnie wiekszosci prawie niemożliwy bug nie wiem jak to mozna nazwamianowicie chodzi o strate złota w depo.Byłem z kolegą z gildii na dz pozyczył mi w czasie wyprawy 760k w zamian po wyprawie zastawiłem mu czache.Po skonczeniu wyprawy, a w ciagu niej nie padłem ani razu od razu poszedłem do depo miałem w nim 1,6kk, a pozyczałem od kolegi kase na zakup rara.Wpłaciłem złoto wszystko było oki popatrzyłem 2,3kk.Po chwili cofnąłem sie do depo bo zapomniałem zostawić wf siły bodajze patrze przy okazji na złoto ile mi jeszcze bedzie brakowało do kupna a tam suma 1,6kk :evil: Moze mi ktos wytłumaczyć jak to mozliwe i czy zostanie mi zwrócone złoto ?Paranoi ani innych schizów nie mam, ale takie cos to jakas porażka,Nie pisałem do gm na czacie bo w chwili pisania tego postu nikogo z nich nioe było.

PS.WSZEDŁEM Z POWROTEM DO DEPO PO WYLOGOWANIU I ZNOWU NA KOCIE PRZY SOBIE MIAŁEM ZAMIAST 10k BO TYLE ZAWSZE ZOSTAWIAM 772k MOŻE KTOŚ WYJAŚNIĆ OCB ?TERAZ SIĘ TYLKO MODLĘ ŻEBY ZNOWU NIE ZNIKŁY :shock:


9 Paź 2012, o 16:07
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Post Re: Stara złota w depo
To tylko błąd wyświetlania, w rzeczywistości żadne złoto nie znika. Sprubój wyczyścić cache.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


9 Paź 2012, o 17:04
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Stara złota w depo
Odezwij się do jakiegoś GM"a z s1, aby sprawdził Twoje logi. Prawdopodobnie to jedynie błąd wyświetlania.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


10 Paź 2012, o 08:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 193 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron